Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Reklam nasıl olmalı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
Merhabalar,
Minecraft sunucusu sahibiyim ve birşey öğrenmek istiyorum.

-Reklam verirken sizce video mu olmalı yoksa yayın mı?
-Hangi youtuber'lara reklam verilmeli?

Görüşlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Colerival

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
132
Puanlar
1.150
Yer
İstanbul
Hocam merhabalar bunu bizzat tecrübe edindim sizlere önerim şu yönde olacaktır yayın kesinlikle tercih etmeyin derim yayın bittikten sonra herkes yayıncı ile beraber çıkacaktır misal 20 izlenen bir yayıncı var ise 20 kişi geldi ise maksimum 5 kişi kalır ve onlar da bir zaman sonra çıkacaktır sadece kendilerini göstermek için gelirler giderler video tercih ederseniz hoş olur sizin için de sunucunuz için de
Hangi youtube kanalına verelim derseniz de benim görüşüm bir kaç tane olacaktır sırasıyla
1- Yağız Lol - 600-700 ₺
2- Göksel Kırca 600-700 ₺
3- Enes1Streamer Bunu bilemem ama max 200 ₺
4- FarkoLol Bu ise en fazla 150 ₺ isteyecektir bunlar tahmini zaten iyi forumlar dilerim

KeremBeyy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Gloria

Discord:

furkann.sr

Elmaslar
121
Puanlar
2.880
Yer
Ankara
Minecraft
KeremBeyyy
Hocam merhabalar bunu bizzat tecrübe edindim sizlere önerim şu yönde olacaktır yayın kesinlikle tercih etmeyin derim yayın bittikten sonra herkes yayıncı ile beraber çıkacaktır misal 20 izlenen bir yayıncı var ise 20 kişi geldi ise maksimum 5 kişi kalır ve onlar da bir zaman sonra çıkacaktır sadece kendilerini göstermek için gelirler giderler video tercih ederseniz hoş olur sizin için de sunucunuz için de
Hangi youtube kanalına verelim derseniz de benim görüşüm bir kaç tane olacaktır sırasıyla
1- Yağız Lol - 600-700 ₺
2- Göksel Kırca 600-700 ₺
3- Enes1Streamer Bunu bilemem ama max 200 ₺
4- FarkoLol Bu ise en fazla 150 ₺ isteyecektir bunlar tahmini zaten iyi forumlar dilerim
Teşekkürler bütçemiz yeterse sırayla vereceğiz.

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Bence youtuberlara reklam vermek de verimli değil. Bahsi geçen kişiler birden fazla sunucu tanıttığı için sizin sunucunuza aktif yararı çok fazla olmayacaktır. Youtuberların da yayıncılar gibi kitlesiyle girip çıkacağını düşünüyorum. Bunun yerine instagram üzerindeki bazı minecraft veya oyun sayfalarına reklam vermek iyi olacaktır. Sunucunuz oyuncuların ilgisini çekerse size aktif kazandıracaktır. Hem bütçenize uygun olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı