Sol Reklam
Sağ Reklam

RD - Doruk | Ücretli Lobi Plugin Paketi V1.0 | 1.8.x Versiyon

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RD_Doruk

Ayak bastığım her adım... Dur düşecek gibiyim.
Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
nJvvYa.png

▶ %95 Türkçedir.
▶ 1.8 Sürümleri Desteklidir. BungeeCord'a ViaVersion Yüklerseniz 1.12 Sürümlerine Kadar Destekli Olur.
▶ 2017 Tarihinde Yapılmıştır.
▶ Skript Ağırlıklığı Vardır. (Kendi Kodlamalarım.)
▶ Tüm Açıklar Kapalıdır.
▶ Pakete Güncellemeler Geliyor ve Haberdar Ediliyor.
▶ Skype Destekli Bir Pakettir. (Sorun Çıkarsa Direk Yardım Ediyoruz ve İstediğiniz Küçük Özellikleri (Skript Gibi) Ekleyebiliyoruz.)

vJ00YD.png

▶ /uyari <mesaj>: Chat ve Title - Subtitle Destekli Uyarı Duyurusu Verir. (Skript)

▶ /say <mesaj>: Chat ve Title - Subtitle Destekli Yetkili Duyurusu Verir. (Skript)

▶ /duyuru <mesaj>: Chat ve Title - Subtitle Destekli Duyuru Verir. (Skript)

▶ /vip: VIP / YT Bilgi Gui'sini / Menüsünü Açar ve VIP ya da YT Eşyasına Tıklarsanız Chata VIP ya da YT Hakkında Bilgiler Yazar. SATIN AL Eşyasına Tıklarsanız Satın Alma Hakkında Chata Bilgiler Yazar. (Skript)

▶ /profil: Sunucuda Durduğunuz Saat ve Dakika Mesajını Chatta Gösterir. (Skript)

▶ /spawncek: Ana Lokasyon'u / Spawn'ı / Doğuş Bölgesini Ayarlar ve İşlemin Gerçekleştiğini Gösteren Mesaj Yazar. (Skript)

▶ /ho <oyuncu> <aldığı ürün>: Oyuncu Sunucudan Bir Ürün Satın Aldıysa Bu Komutu Yazıp Chat ve Title - Subtitle Destekli Hayırlı Olsun Mesajı Verir. Bu Komut Konsola Bağlıdır. Sitenize Bağlarsanız Çok İşe Yarar. (Skript)

▶ /vipver <oyuncu> <süre>: Oyuncuya VIP Verir Ve Chat ve Title - Subtitle Destekli Hayırlı Olsun Mesajı Verir. Süre Kısmına 1 Yazarsanız 1 Saat, 3 Yazarsanız 3 Saat Süre Olur. Konsola Bağlıdır ve Sitelerinizde Çok İşe Yarar. (Skript)

▶ /vipsil <oyuncu>: Oyuncunu VIP'sini Tamamen Siler ve Oyun İçindeki Tüm VIP Özelliklerini Kaldırır Bug Olmasın Diye. Ayrıca VIP Süresini de Sıfırlar. (Skript)

▶ /yasakla <oyuncu> <sebep>: Oyuncu Kısmına Yazdığınız Kişiyi Banlar ve Chata Mesaj Atar. Sebebini Yazdıysanız Sebebiyle Chata Mesaj Atar. (Skript)

▶ /yasaklamakaldir <oyuncu> : Banladığınız Oyuncunun Banını Kaldırır ve Chata Mesaj Atar. (Skript)

1G99jb.png

► Bilgi (Sunucuya Girince...);

Gelen Mesajlar:

▶ Bilgilendirme ve Hoşgeldiniz Adına MOTD Mesajı (Skript)
▶ Oyunca Girince Bu Oyuncu Girdi Mesajı

Gelen Eşyalar ve Hakkında Bilgi:

▶ Slot 1 Sunucu Seçici Eşyası: Gui Destekli Tasarımı Güzel Solda Bilgi Kısmının Ortalarda Oyun Türlerinin Sagda Kapat Kısmının Bulunduğu Sunucu Seçici Guisi Açılır ve Tıkladığınız Sunucuya Gider. Açık Olmayan Sunucularada Sunucunun Açık Olmadığı Mesajını Verir. (Skript)
▶ Slot 2 Hub Yayı Eşyası: Oku Attığınız Yere Sizi Işınlar. Eğer Bir Kişinin Üzerine Oku Atarsanız O Kişiyi Havaya Fırlatır ve Title - Subtitle Mesajı Verir.
▶ Slot 3 Oyuncu Gizleme Eşyası: Oyuncuları Girdiğinizde Açık Olarak Ayarlar ve Yeşil Renkte Görünür Eşya. Tıklarsanız Oyuncuları Gizler ve Gri Renkte Gözükür Eşya. Tekrar Tıklarsanız Oyuncuları Açık Olarak Gösterir ve Yeşil Renkte Görünür Eşya. (Skript)
▶ Slot 8 Ayarlar Menüsü Eşyası: VIP'lere Özeldir. Guili Bir Çok Ayar Bulundurmaktadır. ÖRN: UÇMA, 2 KERE ZIPLAYINCA FIRLATMA, HIZLI YURUME, YUKSEGE ZIPLAMA, VB...
▶ Slot 9 VIP Menüsü Eşyası: Önünüze Gui Açılır ve 3 Tane VIP'lerin Kullanabileceği Kısım Gelir. Sadece VIP'ler Kullanabilir. (Gui Skript)

1. Eğlence Menüsü: VIP'ler İçin Birçok Eğlence Aracı Bulundurur. Disko Kıyafeti, Emoji Kafalıklar, Eğlenceli Eşyalar Gibi.
2. Hub Yayı Efektleri: Hub Yayı Eşyanıza Efekt Ayarlamanızı Sağlar Birçok Efekt Bulundurur. Su Efekti, Slime Efekti Gibi.
3. Sohbet Rengi: VIP'ler İçin Birçok Sohbet Rengi Bulunmaktadır. Tıkladığınızda GUI Açılır ve İstediğiniz Renge Tıklarsınız. Ayarladığınızda Chat ve Title - Subtitle Destekli Mesaj Verir ve Sohbet Renginiz Aktif Olur. (Skript)

► Bilgi (Yetki Listesi);

▶ Kurucu
▶ DEV
▶ OrtakVIP
▶ Oyuncu

► Bilgi (Sohbet);

▶ Sadece Yetkililer ve VIP'ler Konuşabilir.

► Bilgi (Scoreboard);

▶ Skriptle Yapılmış Timer Destekli Scoreboard.

► Bilgi (TAB);

▶ Güzel Tasarımı Vardır ve TAG Desteklidir.

► Bilgi (NPC'ler);

▶ NPC'lere Tıklayarak Oyunlara Giriş Yapabilirsiniz. Üstlerinde Hologram Destekli Sunucu Aktif mi? Kaç Kişi Var? Hangi Sunucu? Sorularını Cevaplar.

► Bilgi (Parkur);

▶ İyi Derecede Gelişmiş Bir Parkur Sistemidir. Üzerinde Bilgilendirici Hologram Bulunur. Top 3 Kısmı Vardır. Küçük Zırh Askısı İle Oyuncuların Kafaları Vardır Top 3'de. Parkura Başladığınızda 1 Bloktan Diğer Bloğa Atlayınca Yeni Blok Oluşturur Havada ve Hep Öyle İlerlersiniz. En Yüksek Skorun Bu:, Şu Kadar Skor Yaptın... Gibi Mesajlar Verir Chata.

► Bilgi (Açıklar);

▶ /pl, /bukkit:, ... Gibi Tüm Açıklar ve TAB'a Tıklayınca Gözükme Açıkları Kapalıdır.

► Bilgi (Plaka);

▶ Plakalara Basınca Sizi Fırlatır.

► Soru: Whitelist, Restart, Komut Bulunamadı, vb... Mesajlar Nasıl?

▶ Cevap: Hepsi Türkçe ve Güzel Tasarıma Sahiptir.

LOJJdz.png

nJvv2l.png

7yOO2r.png

PORRvb.png

rJqqYz.png

▶ Paket Fiyatı: 15 TL
▶ Ödeme Türü: İninal
▶ Satın Alınabilecek Yer: Skype Üzerinden

WGll12.jpg

▶ Skype: dfha.2004 (Lütfen boş yere rahatsız etmeyiniz.)

▶ ▶ İyi Günler... İyi Forumlar... ▶ ▶

Son düzenleme:

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
C

CAN147

Ziyaretçi
İyi Satişlar Kanki :D

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Iyi satışlar dostum.

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
İyi satışlar.

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk

Blitz

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

SwapsKe#6314

Elmaslar
147
Puanlar
13.820
Harika Bir Paket Kesinlikle Hakediyor Parasını.

AdepTR

Web Coder & Designer and Java Developer

Discord:

AdepTR#7995

Elmaslar
24
Puanlar
13.460
Yer
Düzce
Minecraft
AdepTR
Türkçe karakterleri desteklese çok daha iyi olabilirdi. İyi satışlar dilerim.

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Türkçe karakterleri desteklese çok daha iyi olabilirdi. İyi satışlar dilerim.
Teşekkür ederim hocam :) türkçe karakter texturepackda rahatsızlık yarattığı için kullanmayı düşünmedim ama satın alacak arkadaşlar için harfleri türkçeleştiririm sıkıntı yok :)[DOUBLEPOST=1515082912,1515081160][/DOUBLEPOST]
Harika Bir Paket Kesinlikle Hakediyor Parasını.
Siz öyle diyorsanız :) Teşekkürler...[DOUBLEPOST=1515182979][/DOUBLEPOST]Sohbet Rengi sistemi güncellenmiştir. VIP Nick sistemi eklenecektir... Konu aktif!

EmreKrst

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
Mersin
Bence Parasını Hak Ediyor Çok Güzel

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Bence Parasını Hak Ediyor Çok Güzel
Size göre öyleyse :))) Teşekkürler.[DOUBLEPOST=1516557620,1515184013][/DOUBLEPOST]Konu satacaklarınız bölümüne tekrar taşındı. Güncel++

YasinAlabay

İman, Fakir dünyamda, göğsümdeki gömü!

Discord:

Yasinsioo#8152

Elmaslar
53
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Belki bilgisi az olanlar veya önceden yapmamış olanlar değer diyor ama bence değmez tabi bu benim görüşüm PC elime geçsin daha kaliteli sini ücretsiz paylaşayım.
@Twenor42 Kardesim ücretsiz paylaştı baltalamak olmasında bilgim az olsa bile onu kullanırım.

RD_Doruk

Elmaslar
55
Puanlar
0
Minecraft
RD_Doruk
Belki bilgisi az olanlar veya önceden yapmamış olanlar değer diyor ama bence değmez tabi bu benim görüşüm PC elime geçsin daha kaliteli sini ücretsiz paylaşayım.
@Twenor42 Kardesim ücretsiz paylaştı baltalamak olmasında bilgim az olsa bile onu kullanırım.
Görüşüne saygım var. Bende bekliyorum o zaman paylaşmanı :)

YasinAlabay

İman, Fakir dünyamda, göğsümdeki gömü!

Discord:

Yasinsioo#8152

Elmaslar
53
Puanlar
13.470
Yer
Türkiye
Görüşüne saygım var. Bende bekliyorum o zaman paylaşmanı :)
Babam karneyi gördü bu senede son Senem üniversite sınavları felan ümidim yok yurtdışında babamın mesleğini devam ettiricem elime PC gecsinde afedersin köpeğin olsun paket.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı