Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Raffle (Basit Çekiliş Sistemi)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

drawwdev

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
drawwdev yeni bir kaynak sundu:

Raffle (Basit Çekiliş Sistemi) 1.3.6.2 - ...

6qs_BSchTliiH3XIk0_ikA.png

Merhaba. ben Draww, yapmış olduğum pluginle karşınızdayım.
TpkXN9_kStSJSee4emu7_g.png

Bu plugin sunucunuz da çekiliş yapmanıza yarar. Kendinize göre düzenleyebilirsiniz. Biz içine 3 adet çekiliş sistemi ekledik bunlar şu şekilde; Level, Exp, Money (Eğer vault economy ekliyse). kendi isteğinize göre ayrı çekiliş sistemleri...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi...

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Böyle bir paylaşım yerine daha açıklayıcı ve oyun için görsellerle zenginleştirilse çok daha iyi olabilirdi.

drawwdev

Elmaslar
2
Puanlar
0
Böyle bir paylaşım yerine daha açıklayıcı ve oyun için görsellerle zenginleştirilse çok daha iyi olabilirdi.
Öncelikle görüşün için teşekkürler alt tarafta gif'ler yer almakta açık bir şekilde herşeyin gözüktüğüne eminim eğer daha açıklayıcı olması istenilirse video ekleyebilirim diğer projelerim ile uğraşıyorum zaman bulduğum da ilgileneceğim.

MelihElkoca

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
303
Puanlar
14.070
Benim anlayamadığım bir şey var. '' Merhaba. ben Draww, yapmış olduğum pluginle karşınızdayım. '' fakat eklenti ingilizce ?

drawwdev

Elmaslar
2
Puanlar
0
Benim anlayamadığım bir şey var. '' Merhaba. ben Draww, yapmış olduğum pluginle karşınızdayım. '' fakat eklenti ingilizce ?
Plugin bana ait sadece ingilizce olarak yaptım plugini farklı projelerle ilgileniyorum söylediğim gibi çevirmeye uğraşmadım zaten language.yml dosyasından isteyen kendine göre dil değişikliği yapabilir.
Konuya gelirsek genelde pluginlerimi spigottan paylaşıcağım o yüzden konuya pek özenmedim direk spigottan alınmış hali sadece Türkçeye çevirdim.

drawwdev

Elmaslar
2
Puanlar
0
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı