Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü QuickShop sandığın üstünde item gözükmüyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Arkadaşlar Merhabalar QuickShop kullanıyorum fakat sandığın üzerinde çıkan ve dönen itemler gözükmüyor.
Bu sorun papi ile ilgili olabilirmi indirmem gereken bir papi'si mi var ?
Yardımcı olan herkese teşekkürler.

Ekler

• 1600711890590.png
    1600711890590.png
    3,1 MB · Görünt.: 45

selcukwashere

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
201
Puanlar
6.985
Yer
Türkiye
config.yml dosyasında display-items özelliği false ise true yapın.
Eklentinin Spigot sayfasında placeholdera ihtiyaç olduğu yazmıyor ondan dolayı papi ile ilgisi olduğunu sanmam.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
config.yml dosyasında display-items özelliği false ise true yapın.
Eklentinin Spigot sayfasında placeholdera ihtiyaç olduğu yazmıyor ondan dolayı papi ile ilgisi olduğunu sanmam.
Display items özelliği true fakat halen sorun devam ediyor kaydettim reload attım sunucuyu yeniden başlattım yinede çalışmadı.

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815
Sunucu sürümünüz direkt 1.8 mi yoksa Via backward ile mi yaptınız?

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan

linelex

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

-?-#5193

Elmaslar
36
Puanlar
3.815

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
ViaRewind neden kullanıyorsunuz
Aslında tam görevini bilmiyorum fakat Motd,Sohbetteki yazıların kayık olmasından(boşluk hatası gibi kayık falan duruyor 1.8 1.12 sürümlerinde farklı oluyor yani ben bi duyuru yapıp duyuruyu ortaya yazıyorum 1.12'de bu farklı görünüyor)ötürü bi arkadaş onu kullanmamı söyledi ve yükledim.

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Hangi quickshop buildini kullanıyorsunuz? Eğer varsa spigot linkini atabilme şansınız?
(Quickshop, quickshop remake, quickshop reremake, quickshop rev)

Ayrıca viarewind'a gerek yok. ViaRewind, 1.9+ üstü sunucular için 1.8 ve 1.7 girişlerini açar.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Hangi quickshop buildini kullanıyorsunuz? Eğer varsa spigot linkini atabilme şansınız?
(Quickshop, quickshop remake, quickshop reremake, quickshop rev)

Ayrıca viarewind'a gerek yok. ViaRewind, 1.9+ üstü sunucular için 1.8 ve 1.7 girişlerini açar.
Kullandığım eklenti ve sürüm tam olarak bu.
QuickShop eklentisini tercih etmemdeki en büyük nedenlerden birisi item hologram,sandığa tıklamalı kolay bir sistemi olması (tıklayıp sohbete adet giriyorsun kurarkende tıklayıp sohbete fiyat giriyorsun) yenilikçi olmak için yani en azından ChestShop'a göre bi tık üstün olduğu için QuickShop tercih ettim.
Ama hologramların çalışmaması beni üzdü.
Bu arada sizden'de böyle bir eklenti bekliyorum ada market eklentisi yapabilme şansınız varmı yukarıda belirttiğim özellikleri içeren?

S

Silinen üye 123937

Ziyaretçi
ClearLagg vs. türevi pluginler/skriptler o itemların silinmesine sebep oluyor olabilir ayrıca eski pluginlerin yeni türevlerini veya remakelerini de deneyebilirsiniz, daha güncel olduğu için daha sıkıntısızdır

KardasLand

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

KardasLand#9552

Elmaslar
767
Puanlar
6.550
Yer
İstanbul
Minecraft
KardasLand
Kullandığım eklenti ve sürüm tam olarak bu.
QuickShop eklentisini tercih etmemdeki en büyük nedenlerden birisi item hologram,sandığa tıklamalı kolay bir sistemi olması (tıklayıp sohbete adet giriyorsun kurarkende tıklayıp sohbete fiyat giriyorsun) yenilikçi olmak için yani en azından ChestShop'a göre bi tık üstün olduğu için QuickShop tercih ettim.
Ama hologramların çalışmaması beni üzdü.
Bu arada sizden'de böyle bir eklenti bekliyorum ada market eklentisi yapabilme şansınız varmı yukarıda belirttiğim özellikleri içeren?
Configdeki şu ayarı yaptınız mı?
display-items: true
Chestshop gibi bir eklenti yapar mıyım bilmem açıkçası zaten 12893719831 tane chest market eklentisi mevcut.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Configdeki şu ayarı yaptınız mı?

Chestshop gibi bir eklenti yapar mıyım bilmem açıkçası zaten 12893719831 tane chest market eklentisi mevcut.
Evet o ayarı aktif ettim fakat çalışmadı.

S

Silinen üye 123937

Ziyaretçi
Evet o ayarı aktif ettim fakat çalışmadı.
ClearLagg vs. türevi pluginler/skriptler o itemların silinmesine sebep oluyor olabilir ayrıca eski pluginlerin yeni türevlerini veya remakelerini de deneyebilirsiniz, daha güncel olduğu için daha sıkıntısızdır
Ayrıca bildiğim kadarıyla üzerindeki itemlar belirli bir döngüde yenileniyor biraz bekleyip/sunucuya yeniden bağlanıp dener misiniz bir de

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Ayrıca bildiğim kadarıyla üzerindeki itemlar belirli bir döngüde yenileniyor biraz bekleyip/sunucuya yeniden bağlanıp dener misiniz bir de
Çok denedim restart attım,reload attım tekrar market kurdum 1 2 saat bekleyip tekrar market kurdum fakat yine çözemedim farklı bir versiyon sorunumu çözermi sizce ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı