Sol Reklam

Anı Qiffy ile Gece Anıları Vol # 3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy
Selamlar 3 gündür anı anlatıyorum hoşunuza gitmiş bende devam edicen elraen smurf kasıyorum :) herneyse bu gece size lise gezileri anılarını anlatıcam :) sanırım hiç iyi anım yok herneyse ben bundan yaklaşık 2 - 3 ay önce liseleri gezdim 8. sınıf olduğum için liseleri gezdiriyorlar 6 grup vardı gezmek için işte 1 grup fen liselerine gidiyor 1 grup anadoluya falan hoca seçiyordu sıra bana geldi 6.grup yani son gruba aldı ticaret meslek liseleri :) seçildikten 3 gün sonra gezmeye çıktık bizi bir servise oturttular gidiyoruz ama nereye gittiğimizi bilmiyoruz bekledik 1 saat sonra arsaya geldik okul nerde diyoruz hoca ilerde diyor baklıyoruz uzaklarda yapı var ilerledik okulun etrafında marketi geçtim ev yok ev bas baya dağ okulu ve etrafı köpek dolu okulun güvenliği yok güvenlik gibi köpek koymuşlar gelene geçene havlıyor berbat bir şeydi okulun bahçesine girdik korkuyoruz çünkü herkes tip tip bakıyor bahçede okulu gezdirmek için gelicek görevliyi bekliyorduk beklerken kafamıza bir şey geldi sonra patladı adamlar camdan torpil attı haraket falan yapıyorlardı devamı var ama çok fazla uzun o yüzden burada keseyim yarın yeni anımı anlatırım bu anıdan çıkaracağımız ders meslek liseleri tehlikelidir :)

Sebastian Sasuke

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Sebastian Sasuke#0001

Elmaslar
145
Puanlar
0
Minecraft
Sasuke
Devamını çok merak ediyorum. Bir şey sormak istiyorum bu kadar çok nasıl anın olabiliyor. Veya benim çok arkadaşım yoktur (sad) :(

Qiffy

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
67
Puanlar
9.220
Minecraft
Qiffy
Devamını çok merak ediyorum. Bir şey sormak istiyorum bu kadar çok nasıl anın olabiliyor. Veya benim çok arkadaşım yoktur (sad) :(
benimde çok fazla yok 3. anlatışım bu büyük ihtimalle 7.gecede anılarım biticek

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yukarıda olan arkadaşın dediği gibi açıkçası bende devamını çok merak ettim :)

Xlanyy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

asd#1233

Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
Xlany
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı