Sol Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua
Minecraft, oyunda sadece 2 adet insan var, bu insanlardan bir tanesi Steve bir tanesi ise Alex, Steve'in skini herkesin onun skini ile oyuna başladığından dolayı hiç özel hissettirmiyordu bu yüzden insanlar kendilerine skinler yaptılar artık neredeyse herkesin bir skini var, bugün ise pvp ile uğraşanlar için en güzel 5 skini değerledim, iyi okumalar.

RRDUe8o.jpg

Pvp İle Uğraşanlar İçin En Güzel 5 Skin

5. Gaplez

1625764524882.png

Pvp ile uğraşanlar için en güzel 5. skin olan bu skin genellikle içerisinde siyah içermesinden dolayı pvpci skini olarak kabul ediliyor aynı zamanda mavi bulunan bu skinde mavi bir yıldırım gibi gözüküp saçının bir yanı ise mavi olmasından dolayı çok tercih ediliyor, bunu size öneriyorum eğer bu skinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak veya indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

4. barcore

1625764748777.png

Pvp ile uğraşanlar için en güzel 4. skin olan bu skin genellikle içerisinde siyah ve gri içermesinden dolayı pvpciler tarafından seviliyor aynı zamanda kapşonu olmasıyla beraber birçok pvpci skininde kapşon veya maske olmasından dolayı tercih ediliyor, bunu size öneriyorum eğer bu skinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak veya indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

3. StyxNStownz

1625764988826.png

Pvp ile uğraşanlar için en güzel 3. skin olan bu skin genellikle içerisinde siyah ve gri içermesinden dolayı pvpciler tarafından sıkça tercih edilmektedir aynı zamanda kapşonu olmasıyla beraber birçok pvpci skininde kapşon veya maske olmasını istiyor bu yüzden bu tür kapşon veya maskeli skinler çok tercih ediliyor, bunu size öneriyorum eğer bu skinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak veya indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

2. Shurizir

1625765238862.png

Pvp ile uğraşanlar için en güzel 2. skin olan bu skin genellikle içerisinde beyaz içermesinden dolayı pvpciler tarafından sıkça tercih ediliyor ve aynı zamanda çoğu pvpci skininde maske veya kapşon olmasını istiyor bu skin ise ikisini bize sunarak pvpciler tarafından kuşatılıyor, bunu size öneriyorum eğer bu skinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak veya indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

1. UnityForsaken

1625765436541.png

Pvp ile uğraşanlar için en güzel 1. skin olan bu skin genellikle içerisinde gri ve aynı zamanda siyah içermesinden dolayı pvpciler tarafından sıkça tercih edilmektedir öyle ki sadece pvpciler içinde değil bazı Minecraft mimarisi ile uğraşanlar için güzel bir skin bu yüzden çoğu Minecraft oyuncusuna göre bu skin aşırı güzel, bunu size öneriyorum eğer bu skinle ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak veya indirmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Evet MC-TR Okurları konumuz bu kadardı siz bu 5 skin arasından hangisini daha çok sevdiniz aşağıdan belirtirseniz sevinirim, kendinize iyi bakın; esen kalın!

FurkanKRLP

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
48
Puanlar
6.460
Minecraft
AyDozer20
5. Olanı beğendim kullanacağım çok hoşuma gitti teşekkür ederim ?

Nautra

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

24517521#8086

Elmaslar
103
Puanlar
2.330
Yer
Samsun
Minecraft
afkua

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
HyperionDev'in skinide çok iyiymiş, adam iyi skin yapmış valla.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı