Sol Reklam

Tanıtım PUBG, Yeni Harita Karakin'de Loot Miktarını Artırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
95cd5a10ce946464f9b19ad91e87479750ece91b.png

PUBG'nin Yeni Haritasında Loot Miktarı Arttırıldı
Karankin'de İtem Bulma Olasılığı Arttı
En popüler Battle Royale oyunu olan PUBG, hem konsollarda hem PC'de hem de akıllı telefonlarda oynanmaktadır. PUBG PC 6.1 güncellemesinden sonra oyuna yeni bir harita eklendi. Bu güncellemenin boyutu 8.7 GB'dır. Kuzey Afrika kıyılarında 2x2 kilometre bir alana sahip olan Karakin, geniş ve açık bir araziye sahiptir. Zorlu çatışmalar sunan Karakin haritası, kurak ve kayalık bir ortama sahiptir. Bundan dolayı harita oldukça tehlikelidir. Bu harita için Miramar'ın gerilimi ve Sanhok'un tempolu çatışmasının birleştiği söyleniyor. PUBG PC güncellemesi ile oyuna siyah alan adında bir şey ekledi. Nedir bu siyah alan ? Oyuncular bir binanın güvenliğinden çıkmaya çalışıyor. Karakin haritası 30 Ocak tarihinde konsol kullananlar ile bulaşacak.

indir.jpg

Karakin haritasının küçük boyutu ve tempolu mücadelesinin yanına loot eksikliği de eklenince, oyuncular oyunun ilk aşamalarında ciddi sorunlar yaşıyordu. Haritada uzak mesafa tüfeklerin ve dürbünlerin yetersiz olması, oyuncuları pek de memnun etmedi. Oyunun geliştiricleri, loot sorunu hakkında bir çözüm bulabilmek için haritadaki loot eksikliğini giderdi. Oyuna gelen son güncelleme ile birlikte Karakin'de 2x, 3x, 4x dürbünlerin bulunma olasılığı ve keskin nişancı tüfeklerin bulunma olasılığı arttırıldı. Bir diğer yandan Karankin haritasında olan, yakın dövüş silahları, şarjör eklentileri ve yardımcı (küçük) nişangahların bulunma olasılığı azaltıldı. Bunların yanında sawed-off tüfeği haritadan tamamen kaldırılmış bulunmaktadır. PUBG Corp, oyunculardan gelen isteklere ve şikayetlere bakarak haritanın daha da gelişeceğinin haberini verdi.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Böyle olması çok daha iyi olmuş. Çünkü yeni gelen harita fakir kapsamlı bir harita olsaydı sevilmezdi ki ben oynamazdım. Kalemine sağlık! <3

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı