Sol Reklam
Sağ Reklam

Paylaşım PUBG Çakması - Rules of Survival

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DoctorOne

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
PUBG Çakması bir mobil oyun olan Rules of Survival da bir gameplay videosu ile karşınızdayım. Normal de pek PvP oyun çekmediğim için oyuna adapte iken konuşma işini pek yapamıyorum. Ancak alışılmayacak bir şey değil. :)

İyi Seyirler dilerim :cay: :)

Fikirlerinizi belirtirseniz seviniriz :)

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Oyun bence süper. Sürekli oynuyorum bu oyunu. Kasma gibi sorunlar bende olmadı hiç.

DoctorOne

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Oyun bence süper. Sürekli oynuyorum bu oyunu. Kasma gibi sorunlar bende olmadı hiç.
Bence de sektörü(mobil) içinde baya kaliteli, yapılabilecek üst düzey bir oyun. Aynı zamanda F2P ve P2W olayı da yok. Mobil üzerinde baya kaliteli aynı şekilde PC üzerinde de düşük sistem gereksinimleri sayesinde rahatça oynanabilir :)

Deichor

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

deichor

Elmaslar
213
Puanlar
13.820
Yer
Bursa
Minecraft
Deichor
Fizik motoru çok kötü.

DoctorOne

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Fizik motoru çok kötü.
Dediğin doğru, ancak bir nedeni var. Mobil oyun olduğu için fizik motorundan çok bir şey beklememek gerekiyor. Zira fizik motorunun geliştirlmesi demek oyuna çok fazla algoritma ekleyecektir. Buda "işlemci", "kapladığı hafıza" miktarını tahminlerin dışına etkiler. Bir telefonun işlemcisinin gücü ne kadar olabilir? aynı şekilde hafızada telefonlarda büyük sıkıntılardan biri.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Şahsen bana sorarsanız pubg nin android olanı ise "free fire - battlegrounds" oyunudur telefondan indirebilirsiniz fakat rules of survival dan kat kat daha iyi diye düşünüyorum yani sınıf arkadaşlarım öyle söylüyor ama bana göre free fire daha güzel.

Son düzenleme:

Deichor

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

deichor

Elmaslar
213
Puanlar
13.820
Yer
Bursa
Minecraft
Deichor
Dediğin doğru, ancak bir nedeni var. Mobil oyun olduğu için fizik motorundan çok bir şey beklememek gerekiyor. Zira fizik motorunun geliştirlmesi demek oyuna çok fazla algoritma ekleyecektir. Buda "işlemci", "kapladığı hafıza" miktarını tahminlerin dışına etkiler. Bir telefonun işlemcisinin gücü ne kadar olabilir? aynı şekilde hafızada telefonlarda büyük sıkıntılardan biri.
Dostum demek istediğini buradaki herkes biliyor zaten. Bilgisiyar versiyonu geliştirilmeli. Böyle bir oyun PUBG'nin yanında bir hiç.

DoctorOne

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Dostum demek istediğini buradaki herkes biliyor zaten. Bilgisiyar versiyonu geliştirilmeli. Böyle bir oyun PUBG'nin yanında bir hiç.
Ben mobil sürümü üzerine konuştum zaten. PC Versiyonu zaten PUBG ile kıyaslanamaz, ancak sistem gereksinimleri Intel HD Graphics ile bile oynanabilir düzeyde, en azından bu sayede herkes battle grounds'ın nasıl birşey olduğunu oynayarak görebilir. Arasında dağlar kadar fark olan oyunları bir birine kıyaslamak biraz garip geldi açıkçası.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Yanılmıyorsam arkadaş sadace pubg nin paralı olduğu için benzeri bir oyunu bilmeyen insanların oynaması için böyle bir konu açmış ben başarılı diyorum geliştirilmelimi evet ancak böyle bir oyun pubgnin yanında hiç demene bile gerek yoktu neden diye sorarsan adam zaten pubg nin çakması olduğunu belirtmiş oyun pubg ye biraz benziyor gerçeklik falan katmak istemiş yapan kişi büyük emek olduğunu düşünüyorum arkadaşın bu konuyu açmasına sevindim doğrusu ama free fire battle grounds daha iyidir isterseniz bi inceleyin arada bir güzel güncellemeler oluyor efsane bir oyun android.

DoctorOne

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas
Şahsen bana sorarsanız pubg nin android olanı ise "free fire - battlegrounds" oyunudur telefondan indirebilirsiniz fakat rules of survival dan kat kat daha iyi diye düşünüyorum yani sınıf arkadaşlarım öyle söylüyor ama bana göre free fire daha güzel.
Mobil üzerinden pek oynamadığım için pek yorum yapamıyorum

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun

DoctorOne

Discord:

DoctorOne#8868

Elmaslar
61
Puanlar
2.025
Minecraft
MahmudKocas

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
bluestacks ile pcden oynamayı denedim free fire'yı ancak gerçekten çok zor telefondan daha kolay :D

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Güzele benziyor bence oynanabilir ama PUBG Gibi değil o hissi veremiyor tanıtımın için sağ ol dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı