Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü ProScoreBoard %vault_rank% çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ArdaSlnr

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
44
Puanlar
3.880
Minecraft
ardaaslaner0
merhabalar
tek bir webpanel sunucuya sahibim ve proscoreboard ile dünyaya özel scoreboard yapmak istiyorum. Herşey oldu fakat rütbe için %vault_rank% yazdığımda reload attığımda çalışmyıor. PlaceholderAPI var Vault var papi ecloud da Vault da yüklü fakat çalışmıyor. Çözümü varsa söyler misiniz?
resim_2022-06-18_125935404.png

Son düzenleyen: Moderatör:

MuhammetBeyy

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
70
Puanlar
2.875
merhabalar
tek bir webpanel sunucuya sahibim ve proscoreboard ile dünyaya özel scoreboard yapmak istiyorum. Herşey oldu fakat rütbe için %vault_rank% yazdığımda reload attığımda çalışmyıor. PlaceholderAPI var Vault var papi ecloud da Vault da yüklü fakat çalışmıyor. Çözümü varsa söyler misiniz?
Eki Görüntüle 203635
Tab eklentisini kullanabilirsin yeni sürümünde scoreboard geldi daha gelişmiş bana göre onu kullanabilirsin onda animasyon felan yapmayı bilmiyorsan söyleyebilirsin

HaktanOzkan

Demir Cevheri Gibiyim
Premium

Discord:

hktanozkan

Elmaslar
100
Puanlar
13.775
Minecraft
HaktanOzkan
Öncelikle PlaceholderAPI ve Vault eklentilerinin sürüme uyumlu ve güncel olduğundan emin ol. plugins\PlaceholderAPI\expansions dizini takip et ve Expansion-vault.jar yüklü olduğundan emin ol. Eğer hala devam ediyorsa https://api.extendedclip.com/expansions/vault/ bu linkten .jar dosyasını indirip aynı dizine yerleştir. Bunlarda etkisiz kaldıysa oyun içerisindeyken
Java:
/papi parse me %vault_rank%
komutunu kullan ve sonra PlaceholderAPI ve Vault eklentilerine reload at.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı