Sol Reklam

Tasarım Project Alpha- WebScript Ön İzleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi

AsinPW

MORE BEER!

Discord:

AsinPW#1096

Elmaslar
865
Puanlar
11.975
Yer
Wuhan, China
Tasarımı görünce CraftWeb damgası yapıştırasım geldi. CraftWeb'den copy paste bir tasarım olmuş. Sidebar, navbar, card vb.

Bootstrap 3/4'ten farklı frameworkler deneyin. getUIkit, MDBootstrap, Semantic...

Scriptin özellikleri LeaderOS ile aynı hemen hemen. Farklı birşeyler eklemeden satış yapamazsınız. Bu farklı şeyleri bizim önerilerimizle değil, kendiniz bulmalısınız. Hadi yine basitinden bir fikir vereyim; SQLChest vari plugini website ile entegreli yapın oyuncular /chest'teki eşyalarını websiteden düzenleyebilsin. /chest'teki eşyalarını websiteden oyunculara özel bulunan market kısmından satışa sunabilsin. 20 TL'ye v5 kazma koydu diyelim 10 TL (%50) siz komisyon alın 10 TL'si oyuncuya kredi olarak gitsin.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Günümüzün Web Script çalışmalarına göre güzel bir çalışma olmuş ki şahsen çok beğendim. Şimdiden alan arkadaşlara hayırlı olsun ;) :cool:

Lynch

Göz Düşürme Sanatı Nedir?

Discord:

Lynch#7622

Elmaslar
1.678
Puanlar
17.435

Günümüzün Web Script çalışmalarına göre güzel bir çalışma olmuş ki şahsen çok beğendim. Şimdiden alan arkadaşlara hayırlı olsun ;) :8
Şahsen yiğit beğendi ise bende beğendim

O

Onur1337

Ziyaretçi
Tasarımı görünce CraftWeb damgası yapıştırasım geldi. CraftWeb'den copy paste bir tasarım olmuş. Sidebar, navbar, card vb.

Bootstrap 3/4'ten farklı frameworkler deneyin. getUIkit, MDBootstrap, Semantic...

Scriptin özellikleri LeaderOS ile aynı hemen hemen. Farklı birşeyler eklemeden satış yapamazsınız. Bu farklı şeyleri bizim önerilerimizle değil, kendiniz bulmalısınız. Hadi yine basitinden bir fikir vereyim; SQLChest vari plugini website ile entegreli yapın oyuncular /chest'teki eşyalarını websiteden düzenleyebilsin. /chest'teki eşyalarını websiteden oyunculara özel bulunan market kısmından satışa sunabilsin. 20 TL'ye v5 kazma koydu diyelim 10 TL (%50) siz komisyon alın 10 TL'si oyuncuya kredi olarak gitsin.

Oyuncuların satış yapma fikri bu arada çok iyi ama bi zaman sonra oyuncular para kazanma amacıyla hileye başvurur.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Artık bu tip scriptlerin bootstrap temasını kullanmaktan vazgeçip bir tasarımcıya website tasarlatmaları gerekiyor.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Artık bu tip scriptlerin bootstrap temasını kullanmaktan vazgeçip bir tasarımcıya website tasarlatmaları gerekiyor.
Bootstrap kullanmanın neyi kötüdür? Tüm özellikleri kişiselleştirilebilir bir kütüphaneyi kullanmayı bilseniz ve özgün olmaya çalışsanız apayrı iki tema çok rahat bir şekilde ortaya çıkar, html taslaktır css vs ile tamamıyla değiştirebilirsin, yerlerini boyutlarını ve şekillerini dahi ki bootstraptan sonra tanımladığın tüm stiller geçerli olacaktır responsive ve taslak konusunda büyük şirketlerin dahi (google, microsoft, apple) bootstrapi kullandığını biliyorsunuzdur

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Oğlum ctrl c ile ctrl v yapmışsın kandırma bizi bildiğin Craftwebakrei
Mizahın böylesini görmedim canım kardeşim.
Konuya bakman bile hata senlik bir konu değil mizah eğlence kategorisinde takılabilirsin.

kapandı bu hesap

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

cemicyz#0001

Elmaslar
40
Puanlar
0
Minecraft
cemicyz
İlk olarak sizi kutlarım Türkiye piyasasında bu kadar az webscript varken burayada el atmanız güzel olmuş maksat çeşitlilik olsun :D
iki önerim olacak herkes temaya laf etmiş bir kaç tane tema ekleyip müşterilerin bunlar arasında tercih yapmasını sağlayabilirsiniz
ve lütfen hayattaki tek başarısı minecraft zikripti editlemek olan kişilerin yorumlarını takma bile her zaman böyle insanlar mevcut olur forumlar da spam olduğunu düşündüğün yorumları raporlarsan eğer forumda yönetim namına birşey varsa silinecektir.
dipnot: fiyat konusunda biraz haklı olabilirler ama ürün senin istediğin fiyatı koymakta özgürsün

Claronx

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

claronx#0001

Elmaslar
19
Puanlar
0
Yer
Amazon Ormanları
Minecraft
Claronx
Craftleaderosprojectalphaakreiweb
MineOS'da neyin nesi ? LeaderOS ile karıştırdım bi an.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Oğlum ctrl c ile ctrl v yapmışsın kandırma bizi bildiğin Craftwebakrei
Kodları görmeden nasıl kopyala yapıştır olduğunu anladın, sherlock holmes fanısın galiba ama ondaki zeka sende yok.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Bootstrap kullanmanın neyi kötüdür? Tüm özellikleri kişiselleştirilebilir bir kütüphaneyi kullanmayı bilseniz ve özgün olmaya çalışsanız apayrı iki tema çok rahat bir şekilde ortaya çıkar, html taslaktır css vs ile tamamıyla değiştirebilirsin, yerlerini boyutlarını ve şekillerini dahi ki bootstraptan sonra tanımladığın tüm stiller geçerli olacaktır responsive ve taslak konusunda büyük şirketlerin dahi (google, microsoft, apple) bootstrapi kullandığını biliyorsunuzdur
Bootstrap in hazır default tasarımından bahsediyorum. Bize sunulan görselde hiçbir şeyi değiştirilmemiş default bootstrap var ayrıca zaten bootstrap kullanıyorum. Xenforo temaları yapıyorum. Ama tasarımını değiştiriyorum, default bootstrap kullanmıyorum.

patrick2dev

ölü.
Elmaslar
733
Puanlar
8.305
arkadaşlar çok güzel yorumlar yapmış. yapacaksanız tasarım ve özellik açısından farklı projeler yapın. hadi onu geçtim bootstrap kullanıyosun, güncel sürümünü kullan.

YoutubeKafasi

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
115
Puanlar
6.555
Arka planın benzerini pek çok sitede gördüm.
Tasarım çok sade ve diğer bir scriptin eski sürümlerinde buna benzer bir tasarım vardı.
Kısaca : Tasarım baştan sona yenilenmeli ve özgün olmalı.
Başarılar dilerim

Claronx

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

claronx#0001

Elmaslar
19
Puanlar
0
Yer
Amazon Ormanları
Minecraft
Claronx
arkadaşlar çok güzel yorumlar yapmış. yapacaksanız tasarım ve özellik açısından farklı projeler yapın. hadi onu geçtim bootstrap kullanıyosun, güncel sürümünü kullan.
Bootstrap sürümü güncel, eski sürüm olduğunu nereden çıkardın ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı