Sol Reklam

[Proje: Herkes Kazanacak!] Survival Sunucu. [Dünyada İLK]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AlpThe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0
Arkadaşlar İyi Günler. Bugün Aklıma bir Fikir geldi.Bunu Birkaç yerle Paylaşınca Olumlu Dönüşler Aldım.Fikrimide Sizlerle Paylaşmak istedim.

-İlk Öncelikle Server Normal Survival sunucu olacak.

-Sunucuda Market Olmayacak

-Sunucuda İtem Alabilmek için Takas Yapmanız Gerekecek.

-Takas Yaparken Sadece Coin Kullanabileceksiniz

-Coinin Bir Kur Değeri Olacak. Yani dolar gibi . 1TL = 100 Coin gibi.

-İtemlerin İadeside Olacak.İtem Karşılığı Coin Alabileceksiniz.

-Ve Coinleri Bize geri Satabilecekler. Tabiki 2 tlye 200 coin aldınız diyelim.Onu Geri Paraya Çevirirken 200 coin 1 TL Olacak.

-Oyunun Başında Bol Bol Etkinlik Yapılarak Herkese Coin dağıtılacak

-Vipi Coin Karşılığı alabilecekler.

-[KESİNLİKLE] Kurun Fiyatı Değişmiyecek. Aksi Taktirde Sistem Bozulabilir ve tek taraflı kazanç durumu Oluşur.

- Kura Etki edebilmek için Sunucuda Oylama yapılması gerekecek.Sonuç %80 üstü çıkarsa kura etki yapılabilir Ve bunu Sadece Zor Durumlarda Kullanacağız.

-Server için 2 kişi ortak olacağız.

-Eğer Olursa Coinleriniz sitemizde birikecek.Yinede vip vs alırken siteye girmenize gerek yok. Diğer Oyun platformlarındada server açarsak coinlerinizi oradada kullanabilin diye sit açacağız.

-Serverdan Elde Edeceğimiz Kazancı: Swnin Rami ve sizin için harcayacağız giderlerlen birlikte zaten kazanç elde edebilecek tek oyuncular olacak.

-Server için Pluginer Ve builder Arıyoruz. Pluginera max 80 TL verebiliriz. Builderada max 40 TL

-Serverin Adını Oyuncularımızla beraber Planlayacağız

Son düzenleyen: Moderatör:

ryna

forever

Discord:

ryna#0104

Elmaslar
167
Puanlar
9.070
Minecraft
NRack
Arkadaşlar İyi Günler. Bugün Aklıma bir Fikir geldi.Bunu Birkaç yerle Paylaşınca Olumlu Dönüşler Aldım.Fikrimide Sizlerle Paylaşmak istedim.

-İlk Öncelikle Server Normal Survival sunucu olacak.

-Sunucuda Market Olmayacak

-Sunucuda İtem Alabilmek için Takas Yapmanız Gerekecek.

-Takas Yaparken Sadece Coin Kullanabileceksiniz

-Coinin Bir Kur Değeri Olacak. Yani dolar gibi . 1TL = 100 Coin gibi.

-İtemlerin İadeside Olacak.İtem Karşılığı Coin Alabileceksiniz.

-Ve Coinleri Bize geri Satabilecekler. Tabiki 2 tlye 200 coin aldınız diyelim.Onu Geri Paraya Çevirirken 200 coin 1 TL Olacak.

-Oyunun Başında Bol Bol Etkinlik Yapılarak Herkese Coin dağıtılacak

-Vipi Coin Karşılığı alabilecekler.

-[KESİNLİKLE] Kurun Fiyatı Değişmiyecek. Aksi Taktirde Sistem Bozulabilir ve tek taraflı kazanç durumu Oluşur.

- Kura Etki edebilmek için Sunucuda Oylama yapılması gerekecek.Sonuç %80 üstü çıkarsa kura etki yapılabilir Ve bunu Sadece Zor Durumlarda Kullanacağız.

-Server için 2 kişi ortak olacağız.

-Eğer Olursa Coinleriniz sitemizde birikecek.Yinede vip vs alırken siteye girmenize gerek yok. Diğer Oyun platformlarındada server açarsak coinlerinizi oradada kullanabilin diye sit açacağız.

-Serverdan Elde Edeceğimiz Kazancı: Swnin Rami ve sizin için harcayacağız giderlerlen birlikte zaten kazanç elde edebilecek tek oyuncular olacak.

-Server için Pluginer Ve builder Arıyoruz. Pluginera max 80 TL verebiliriz. Builderada max 40 TL

-Serverin Adını Oyuncularımızla beraber Planlayacağız
İmzamdaki discord adresine girerek bi gelebilirmisin.

AlpThe

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
0

ImperialSwag

2 günlük premium sahibi <3
Elmaslar
86
Puanlar
0
Yer
Istanbul
Ben yardımcı olabilirim kodlama açısından, discordum ImperialSwag#0001

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı