Sol Reklam

Programcılar Sıkılınca Ne Yapar Adlı Çalışma !

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Uzun zaman önce karşıma çıkan bu diller beni gülmekten gerçekten öldürüyor. Herkesin bir kurcalaması bu adam niye böyle bir şey yapmış diye sorgulaması gerekiyor bence :D

Buyurunuz İfinim:
• Brainfuck
• Whitespace
• Malbolge
• LOL Code
• JSFuck
• INTERCAL

Arlarında iki favorim var biri Brainfuck ki kendisi sadece özel karakterlerden oluşuyor
İkincisi de Whitespace sadece boşluk ve tabdan oluşuyor :D​

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yazılım üzerinde pek uğraşmam. Sizce yazılım kursanız gitmek mi? Yoksa kendi kendimize mi öğrenmemiz doğru olur?

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

Tuvalsiz-Ressam

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0

Yazılım üzerinde pek uğraşmam. Sizce yazılım kursanız gitmek mi? Yoksa kendi kendimize mi öğrenmemiz doğru olur?
Valla hocam ne desem havada kalır. İnsanların öğrenme şekilleri farklıdır. En basitinden derslerden örnek vereyim. Biri yazarak öğrenir diğeri sadece dinler. Bir diğeri de uygulamayla. Kendinizi biliyorsanız. Cevap orada. Ama kurs her halükarda şart çünkü insanların nasıl anlattığını görmek için yani sosyal gelişim için aslında

Senpai

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

rubidium#0325

Elmaslar
227
Puanlar
14.345
Yer
user.getLocation();
Minecraft
NaN2

Deneme yanılma yöntemi ile daha sağlıklı öğrenirsin ancak çok uzun sürer. Öğretim yerleri iyi olabilir.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

İşi bilen birinden öğrenmek var

Bence haklısınız. İşi bilen birisinden daha iyi anlayabilirim.

Deneme yanılma yöntemi ile daha sağlıklı öğrenirsin ancak çok uzun sürer. Öğretim yerleri iyi olabilir.

Önerin için çok teşekkür ederim. Mutlaka deneyeceğim.

Valla hocam ne desem havada kalır. İnsanların öğrenme şekilleri farklıdır. En basitinden derslerden örnek vereyim. Biri yazarak öğrenir diğeri sadece dinler. Bir diğeri de uygulamayla. Kendinizi biliyorsanız. Cevap orada. Ama kurs her halükarda şart çünkü insanların nasıl anlattığını görmek için yani sosyal gelişim için aslında

Ben derslerde dinliyormuş gibi yaparım fakat hiç anlamam. Hep evde çalışmışımdır. Kendi öğrenmem daha uygun olabilir.

Tuvalsiz-Ressam

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
İşi bilen birinden öğrenmek var
TR'deki işi bilenler kendi tekniklerini yüklüyorlar resmen :D Herkes nasıl yazmak isterse öyle yazar. Yazılım özgürlüktür :D
Bu dönemde zor hocam o ya. Deneme yanılma bekleyecek adam yok bir kere o sürenin geçmesini.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Sıkıldıysan bir index veriyim şifresini kırmaya çalış dünden beri uğraşıyorum kodlarını almam lazım :v

Tuvalsiz-Ressam

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı