Sol Reklam
Sağ Reklam

Tasarım Program Üzerinde Deneme Yaptığım Birkaç Logo Örnekleri !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

burakdesign

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
955
Merhaba Değerli Mc-Tr Ailesi Bugün Sizlere Program Üzerinde Çalıştığım Birkaç Ufak Logo Tasarımlarımı Göstereceğim Amacım Görüşlerinizi Almak Umarım Beğenirsiniz.

Başlıksız-3.png

-------------------------------------------------------------------------------------
Tasarım1.png

-------------------------------------------------------------------------------------
Tasarım2.png

Şimdilik Bu Kadar 3 Tane Yaptım
Discord: burakdesign#8742

iOnurReis

Herkes yalan söyler.

Discord:

OnurTncblk#8973

Elmaslar
246
Puanlar
14.635
Yer
Cehennet
Minecraft
iOnurReis
İnstagram mizah sayfaları için güzel tasarımlar.

burakdesign

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
955

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Klasikleşmiş tasarımlar. Her platformda ücretsiz bir şekilde psd'si bulunabilecek çalışmalar. Yeni şeyler denemeye çalışmalısın, başarılar!

yercekimsiz

sv_gravity 0

Discord:

Libris#7386

Elmaslar
481
Puanlar
7.305
Hepsi neredeyse birbirine benzer şekilde tasarlanmış. Hepsini biraz daha farklı düşünerek yapmaya çalışsaydın daha iyi bir görünüme sahip olabilirlerdi. Kolay gelsin.

Zyher

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Zyher#5463

Elmaslar
46
Puanlar
530
Minecraft
Zyher
ilk logo için konuşuyorum yazıyı yukarı çıkar maskot için de photoshop'dan silgiyi al uzaktan uzaktan alt tarafını silmeye başla

burakdesign

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
955
Klasikleşmiş tasarımlar. Her platformda ücretsiz bir şekilde psd'si bulunabilecek çalışmalar. Yeni şeyler denemeye çalışmalısın, başarılar!
Önemli Olan Hazıra Konup Hemen İsmini Değiştirip Kullanmak Değil Baştan Tasarlayıp Özenmektir Hocam :)

burakdesign

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
955
Hepsi neredeyse birbirine benzer şekilde tasarlanmış. Hepsini biraz daha farklı düşünerek yapmaya çalışsaydın daha iyi bir görünüme sahip olabilirlerdi. Kolay gelsin.
Hmm Doğrudur, Üzerinde Pek Uğraşmadım Zaten Teşekkür Ederim.

PivCraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
140
Yer
Play.PivCraft.Com
Bence gayet hoş duruyor. Başlangıç için gayet göze hitap eden logolar.
Fakat ufak bir fikir beyan etmek isterim.

Logo yaparken arka planda yazı yazmamasına önem verin. İlgi çeken sadece logo sahibi marka veya kişi olmalı. Logo harici tüm görseller "destekleyici" olmalı.

burakdesign

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
955
Bence gayet hoş duruyor. Başlangıç için gayet göze hitap eden logolar.
Fakat ufak bir fikir beyan etmek isterim.

Logo yaparken arka planda yazı yazmamasına önem verin. İlgi çeken sadece logo sahibi marka veya kişi olmalı. Logo harici tüm görseller "destekleyici" olmalı.
Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim Bir Sonraki Çalışmalarımda Dediklerinizi Uygulayacağım :)

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Önemli Olan Hazıra Konup Hemen İsmini Değiştirip Kullanmak Değil Baştan Tasarlayıp Özenmektir Hocam :)
Maalesef böyle bir şey yok. Zaman kaybından ibaret çünkü tasarımlara baktığınızda bile neredeyse hepsi aynı hatta hazır tasarımlar daha hoş oluyor. Örnek veriyorum ben bir droptown menu kodlamak istiyorum internetten alıp sadece içeriğini renklerini ve animasyonunu değiştirmek yerine neden sıfırdan yaklaşık 80-100 satır kod yazayım?

burakdesign

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
26
Puanlar
955
Maalesef böyle bir şey yok. Zaman kaybından ibaret çünkü tasarımlara baktığınızda bile neredeyse hepsi aynı hatta hazır tasarımlar daha hoş oluyor. Örnek veriyorum ben bir droptown menu kodlamak istiyorum internetten alıp sadece içeriğini renklerini ve animasyonunu değiştirmek yerine neden sıfırdan yaklaşık 80-100 satır kod yazayım?​
Taklitler Aslını Yüceltir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı