Sol Reklam
Sağ Reklam

Pocophone F1 Kullanıcılarını Sevindirecek Haber!

YPol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
xiaomilog.png

Pocophone F1 Kullanıcılarını Sevindirecek Haber!
Hepinize tekrardan merhabalar MC-TR ailesi.Bugün sizlerle Xiaomi kullanıcılarını sevindirecek türden bir haber vereceğim.Hadi detaylara geçelim!
Geçtiğimiz yılın Eylül ayında bildiğimiz gibi Google Android 10'u piyasaya sürmüştü.Bunun üzerine Xiaomi;Redmi K20 Pro, Redmi K20, Mi 9, Redmi Note 7 gibi bir çok modeline MIUI 11 güncellemesinin yanına Android 10 güncellemesini de getirmişti.Xiamoi'nin en uygun fiyatlı telefonlarından biri olan Pocophone F1 geçtiğimiz yılın Kasım ayında Android 9 güncellemesini alabilmişti.

android.jpg

Pocophone F1'e Android 10 Güncellemesi Geldi!
Xiaomi'nin en sevilen telefonlarından biri olan Pocophone F1'e gelen Android 10 güncellemesi şu an beta sürümünde.MIUI 11 güncellemesi ile birlikte gelen Android 10 güncellemesi, esas Andorid 10'un niteliklerini barındırıyor.
Android 10 güncellemesi şu an tüm kullanıcılar için geçerli değil
.Fakat beta sürümünü yüklemek isteyen kullanıcılar bu güncellemeyi paket halinde indirebilirler.

pocof1.png

• Crake •

• Ağlamak ruhun kanama şeklidir •

Discord:

Crake#3111

Elmaslar
309
Puanlar
3.060
Yer
İstanbul • 17
Minecraft
• Crake •
Kalemine sağlık bugün kaçıncı konun bilmiyorum ama güzel ve hoş bir konu açmışsın <3

YPol

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
@• Crake • öncelikle yorumun için teşekkür ederim böyle bilgilendirmelere gene devam edeceğim. <3

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

O telefon sahiplerinin adına çok güzel maalesef ki benim Huawei P20 Lite telefonuma güncelleme gelmeyecek. Bu arada güzel konu olmuş.

YPol

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
@YigitReisOfficial yorumun için teşekkür ederim.Telefonuna bu güncelleme gelmemesinden dolayı da üzüldüm :(

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı