Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Plugins kısmında var pluginim ama yapay sunucum spigot onda çalışmıyor nedense.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ErdemAgaTR

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

xScreame

Elmaslar
45
Puanlar
6.500
Yer
Istanbul/Türkiye
Minecraft
xScreame

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Ayrıca main'de herhangi bir listener özelliği mevcut değil boş bir şeyi boş yere register etmenizi tavsiye etmem ayrıca komutun implements'i eksik.
Yani şöyle yapman gerek
sasadasdasdasdasdsada.png

Burada implements kısmındaki Listeneri CommandExecutor ile değiştirdim. onEnable'daki Listener registerini kaldırdım onun yerine konsol debugu yaptım.
Ardından en aşağıya ChatColor.RED gibi ifadeler kullanmamak adına "&" başlıklı renk kodlarını tanıttım.
Herhangi bir mesaja renk vermek için görebileceğin gibi player.sendMessage([COLOR=rgb(184, 49, 47)]color[/COLOR]("&xMesaj")) şeklinde renkli yapabilirsin.
Ayrıca komutu çalıştıran kişinin oyuncu olup olmamasını sorguladım, eğer oyuncu değilse yani konsolsa hata verip sunucuya zarar verebilir. (Bu eklenti bişey yapmaz fakat başka eklentilerde buna dikkat etmek çok önemli.)
bilgiveryml.png

Bu da plugin.yml - Eğer 1.12'ye kadar yapacaksan eklentiyi api-version eklemene gerek yok eşya kodları sabittir o sürümlerde çünkü.
commands kısmında bilgiver'in altına bir description yazman hataları avoid edebilir.

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Unutmuşum ayrıca
Kod:
public void onEnable(){
    getCommand("bilgiver").setExecutor(this);
}

Bu şekilde onEnable kısmına ekleme yapmayı unutmayın.

FurkanBey_YT

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

bestpolice#0911

Elmaslar
13
Puanlar
935
Minecraft
WebCandy
Açıklama yani description eklesek yeterli mi şimdi?

TRCraft2020

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Kocaeli Gebze
Minecraft
JordJarv
Ayrıca main'de herhangi bir listener özelliği mevcut değil boş bir şeyi boş yere register etmenizi tavsiye etmem ayrıca komutun implements'i eksik.
Yani şöyle yapman gerek
Eki Görüntüle 88582
Burada implements kısmındaki Listeneri CommandExecutor ile değiştirdim. onEnable'daki Listener registerini kaldırdım onun yerine konsol debugu yaptım.
Ardından en aşağıya ChatColor.RED gibi ifadeler kullanmamak adına "&" başlıklı renk kodlarını tanıttım.
Herhangi bir mesaja renk vermek için görebileceğin gibi player.sendMessage([COLOR=rgb(184, 49, 47)]color[/COLOR]("&xMesaj")) şeklinde renkli yapabilirsin.
Ayrıca komutu çalıştıran kişinin oyuncu olup olmamasını sorguladım, eğer oyuncu değilse yani konsolsa hata verip sunucuya zarar verebilir. (Bu eklenti bişey yapmaz fakat başka eklentilerde buna dikkat etmek çok önemli.)
Eki Görüntüle 88584
Bu da plugin.yml - Eğer 1.12'ye kadar yapacaksan eklentiyi api-version eklemene gerek yok eşya kodları sabittir o sürümlerde çünkü.
commands kısmında bilgiver'in altına bir description yazman hataları avoid edebilir.
Hangi IDM veya editör kullanıyon

Geyik

Geik
Onaylı Satıcı

Discord:

Geik#1139

Elmaslar
283
Puanlar
9.885
Minecraft
Geyik
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı