Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Plugin yardim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

emirbeypro

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

々Big Dick Chima#2903

Elmaslar
0
Puanlar
1.180
Yer
ankara
Minecraft
Mr_comi
Baylar benim aradim bi pluigen var web sitesinden alişveriş yapıldında başarım olarak sağ ekranda gözüküyor kimin aldı ne aldı ve ses olarakdada bu pluigini bulurmusunuz

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Bu API'yi kullanarak isteğinize göre başarımlar oluşturabilirsiniz, bu şekilde oyuncular istediğiniz mesajları alacaktır. Site ile eklentiyi tetikleyerek bunu yapabilirsiniz, olayların bütünü için herhangi bir eklentinin var olduğunu zannetmiyorum.

emirbeypro

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

々Big Dick Chima#2903

Elmaslar
0
Puanlar
1.180
Yer
ankara
Minecraft
Mr_comi
bu api dediniz sey nedir
Bu API'yi kullanarak isteğinize göre başarımlar oluşturabilirsiniz, bu şekilde oyuncular istediğiniz mesajları alacaktır. Site ile eklentiyi tetikleyerek bunu yapabilirsiniz, olayların bütünü için herhangi bir eklentinin var olduğunu zannetmiyorum.
Bu API'yi dedin sey ne dostum

emirbeypro

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

々Big Dick Chima#2903

Elmaslar
0
Puanlar
1.180
Yer
ankara
Minecraft
Mr_comi
dostum bekliyorum cevabini yardimin icin simdiden tesekur ederim

I

illu

Ziyaretçi
Kullandığınız Web Script'e ait bir eklenti varsa kullanabilirsiniz her webscript'in özel bir yazılımı olabilir eğer kullandığınız webscript de böyle bir şey yoksa siteden apiyle veri çekip eklentiye placeholder olarak yansıtabilirsiniz. Kullandığınız WebScript yapımcısına başvurun bu konuyu.

Keopsfenks

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

Keopsfenks#3642

Elmaslar
66
Puanlar
4.235
Minecraft
Keopsfenks
Kullandığınız Web Script'e ait bir eklenti varsa kullanabilirsiniz her webscript'in özel bir yazılımı olabilir eğer kullandığınız webscript de böyle bir şey yoksa siteden apiyle veri çekip eklentiye placeholder olarak yansıtabilirsiniz. Kullandığınız WebScript yapımcısına başvurun bu konuyu.
Katılıyorum. Eğer kullandığın sitenin eklentisi varsa ve bu özelliği destekliyorsa yapabilirsin. Eğer yoksa diğer seçeneklerde site apisi destekliyorsa kendin yapabilirsin veya eklentiyi yapan geliştiriciyle iletişime geçebilirsin(yapması için).

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
MinePass
Quezly
Sunucu Sahibi

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
663
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Baylar benim aradim bi pluigen var web sitesinden alişveriş yapıldında başarım olarak sağ ekranda gözüküyor kimin aldı ne aldı ve ses olarakdada bu pluigini bulurmusunuz
Sanırım bu pluginden Bahsediyorsunuz. Tıkla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı