Sol Reklam

Çözüldü PLUGİN PAKETİNE /HUB NASIL EKLENİR?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Muhammed Sakallı

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ᴍᴜʜᴀᴍᴍᴇᴅ sᴀᴋᴀʟʟɪ#6658

Elmaslar
0
Puanlar
380
Minecraft
MuhammedSakalli
Herkese Merhaba. Minecraft Türkiyede Yeniyim. Hepinize Selamlarımı iletmek istiyorum.
Hep Gta5 Rp paketleri yaptım ama gta 5 bıraktım ve uzun süredir oynadığım minecraftın yazılım kısmına giriştim.
BungeCoord ile lobi sunucu paketi yapıyorum ama şöyle bişey var. Skyblok plugin paketim var onu entegre ettim lobiye ama bu skyblok plugin paketine /hub yazarak lobiye dönme eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Muhammed Sakallı

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

ᴍᴜʜᴀᴍᴍᴇᴅ sᴀᴋᴀʟʟɪ#6658

Elmaslar
0
Puanlar
380
Minecraft
MuhammedSakalli
Destek olan yokmu?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Herkese Merhaba. Minecraft Türkiyede Yeniyim. Hepinize Selamlarımı iletmek istiyorum.
Hep Gta5 Rp paketleri yaptım ama gta 5 bıraktım ve uzun süredir oynadığım minecraftın yazılım kısmına giriştim.
BungeCoord ile lobi sunucu paketi yapıyorum ama şöyle bişey var. Skyblok plugin paketim var onu entegre ettim lobiye ama bu skyblok plugin paketine /hub yazarak lobiye dönme eklemek istiyorum. Nasıl yapabilirim?
MyCommand Plugini Serverinze Kurun ve plugins/MyCommand/commands/examples.yml i Aç
Kod:
'lobi':
  command: /hub
  type: BUNGEE_TP
  server_name: Lobby :burayı bungeecord daki lobinizin adını yazın ve bu yazıyı silin.:
  runcmd:
  permission-required: false

bungeecord kurulu olması gerek lobiniz adı ne ise onu yazın lobby yazan kısıma

P

Proomp

Ziyaretçi
Sorun çözüldüyse bildirmeyi unutmayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı