Sol Reklam

Plugin Önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kennedy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Kennedy#2331

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Kennedy
Merhabalar, Bir Survival Paketi Tasarlamaktayım Aklınızda Farklı Eklentiler, Pluginler Sistemler Felan Varsa Önerebilirmisiniz?

Sunucuda Var Olan Eklentiler =
- Bakır Tavuklar ( Ticaret Kaynağı )
- Bakırdan İtemler Eklemeyi DÜşünüyorum fakat Nasıl birşey yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok ve O Tarz Bir Pluıgin Olduğunuda Sanmıyorum :)

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Anladığım kadarıyla bir hayatta kalma sunucusu açıyorsunuz ve size kesinlikle Ultimate Timber eklentisi öneririm. Bağlantıdan da bakabilirsiniz :)

Aluze

Pluginer & Scripter & Coder & Programmer

Discord:

Akiserius#1871

Elmaslar
70
Puanlar
1.440
Minecraft
Akiserius
Facebook
AkiseriusOfficial
Twitter
Akiserius
Merhabalar, Bir Survival Paketi Tasarlamaktayım Aklınızda Farklı Eklentiler, Pluginler Sistemler Felan Varsa Önerebilirmisiniz?

Sunucuda Var Olan Eklentiler =
- Bakır Tavuklar ( Ticaret Kaynağı )
- Bakırdan İtemler Eklemeyi DÜşünüyorum fakat Nasıl birşey yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok ve O Tarz Bir Pluıgin Olduğunuda Sanmıyorum :)
CustomItems Plugini İle Dilediğiniz Eşyayı Ekleyebilirisiniz. Ancak Eşyaların Doğru Düzgün Gözükmesi İçin TexturePack Şart.

Saygılarımla...

İyi Forumlar....

Discord : Aluze#9271

JuneX

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
130
Puanlar
4.775
Minecraft
JuneZX
Takım ekleyebilirsin güzel olur

temiz

This is the way!
Emektar

Discord:

temiz#9666

Elmaslar
659
Puanlar
6.005
Yer
İstanbul
Bir klan sistemi eklenebilir maksimum 5 kişi olacak şekilde. Ayrıca bir plugin olmasa da bir öneri olarak yemekleri her 30 dakikada bir ücretsiz verebilirsiniz çok zor bir oyun modu olmayacaksa şahsen sinir oluyorum kasılmaya çalışırken yemek bulmaya çalışmak aynı zamanda ve 1,2 sunucuda görmüştüm 1 saat veya 40 dakikada bir pvp aktif edilebilir veya sadece akşamları aktif olabilir pvp.

Kennedy

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Kennedy#2331

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
Kennedy
Bir klan sistemi eklenebilir maksimum 5 kişi olacak şekilde. Ayrıca bir plugin olmasa da bir öneri olarak yemekleri her 30 dakikada bir ücretsiz verebilirsiniz çok zor bir oyun modu olmayacaksa şahsen sinir oluyorum kasılmaya çalışırken yemek bulmaya çalışmak aynı zamanda ve 1,2 sunucuda görmüştüm 1 saat veya 40 dakikada bir pvp aktif edilebilir veya sadece akşamları aktif olabilir pvp.
Aklımda Arınma Gecesi Tarzı Bir Şey Var Haftanın Belirli Bir Günü saat 17:00 Dan Ertesi Gün 17:00 'a Kadar Heryerde Pvp Açık Tarzı Olabilir
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

CustomItems Plugini İle Dilediğiniz Eşyayı Ekleyebilirisiniz. Ancak Eşyaların Doğru Düzgün Gözükmesi İçin TexturePack Şart.

Saygılarımla...

İyi Forumlar....

Discord : Aluze#9271
Biliyorum Fakat 1.8 De Onun Olacağını Düşünmüyorum
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Anladığım kadarıyla bir hayatta kalma sunucusu açıyorsunuz ve size kesinlikle Ultimate Timber eklentisi öneririm. Bağlantıdan da bakabilirsiniz :)
Timber Tarzı Eklentiler Mevcut :)

Batuhanbulut

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
1
Puanlar
13.235
Normal Survival için değil ama Şahsen AVATAR Survival oynamayı çok seviyorum özel güçler ile survival ^^

abdullah keleş

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Abdullah_BG#2970

Elmaslar
1
Puanlar
6.250
Minecraft
Abdullah_BG
Shopguiplus pluginini tavsiye ediyorum çok güzel bir sanal market plugini .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı