Sol Reklam
Sağ Reklam

PlayerShop | Gui , Kategoriler, Eşya ve Mağaza Arama , Ve Daha Birçok Özellik. | 20 TL | Sürüm: 1.1

SoulX

Vatan Sevdalısı

Discord:

SoulX#3935

Elmaslar
2.565
Puanlar
19.570
Yer
Antalya
Bazı konular hakkında tecrübe kazanamamış olmanıza kızmıyorum fakat bazı konular hakkında bilgi sahibi olmanız beni daha da çok sevindirirdi.
12 TL daha ekleyip gidip eklentisini al umrumda değil ama burada savunmam gereken bazı şeyler var.
Siz bazı şeylerin sadece eklenti ve ücretli olmasına bağlıyorsunuz çünkü java ve ücretli olduğu zaman sizin gözünüzde çok değerli oluyor. Fakat ben 12 tl eklemeyip hakkıyı tercih ederdim çünkü sizin gibi düşünmüyorum. 12 TL daha fazla verip kazıklanıp destek alamamak bence saçmalık :D
Eklentiye verilen yorumları ya okumuyorsunuz ya da rezalet bir ingilizceniz var.

Plugin is not friendly to the players, 100 gui windows that are only taking time from players... "Everything is handled inside GUIs" it's the worst feature this plugins can have. Command like "/pshop 'player_name' " that would directly open shop from that player, could change my review oh and of course a better support or at least an author which can respond to messages because right now the sentence on top of the plugin page "You can get support via conversation only. No help in reviews/comments section." is the biggest lie!
Very bad support
------------------------------------------------------------------
Bu iğrenç ingilizcenizle (ingilizce bilmediğinizi ön görüyorum) yabancı birisinden yardım istemektense, yine bilgisinden mahrum kaldığınız ana dilinizle yardım istemenizi öneririm size. TRANSLATEciler saldırmasın şimdi. Bu arada istediğiniz kadar kötü yorum ekleyebilirim.

SkyblockEnvoy size eklenti tarihinde yapılmamış, JAVA VE ÜCRETLİ bir içerik de sunduk galiba onu kötüleyecek bir şey bulamadınız çünkü yorumunuzu göremedim.
İstediğimiz eklentiyi beğeniriz, istediğimizi beğenmeyiz. Kusura bakma ama sizin ekibin yaptığı her ürün iyi diye bir şey yok. Burası görüşlerin yeri.
Şimdi burada kopya olduğunu itiraf ediyorsun;

ben 12 tl eklemeyip hakkıyı tercih ederdim çünkü sizin gibi düşünmüyorum.

Bu da demek oluyor ki, eklentisi kötüyse, skripti de kötü :) SkyblockEnvoy olayına gelirsek konuyla hiçbir alakası yok. Ego kasmak için bir alternatif yol.

@DjuitieTR sana burada lafım yok emek vermişsin, emeğinin karşılığını alırsın İnşallah.

MitterWeaL

Ben cebimdeki son para ile kitap alırım.

Discord:

MitterWeaL#4202

Elmaslar
116
Puanlar
0
Yer
Londra
Minecraft
MitterWeaL
Bazı konular hakkında tecrübe kazanamamış olmanıza kızmıyorum fakat bazı konular hakkında bilgi sahibi olmanız beni daha da çok sevindirirdi.
12 TL daha ekleyip gidip eklentisini al umrumda değil ama burada savunmam gereken bazı şeyler var.
Siz bazı şeylerin sadece eklenti ve ücretli olmasına bağlıyorsunuz çünkü java ve ücretli olduğu zaman sizin gözünüzde çok değerli oluyor. Fakat ben 12 tl eklemeyip hakkıyı tercih ederdim çünkü sizin gibi düşünmüyorum. 12 TL daha fazla verip kazıklanıp destek alamamak bence saçmalık :D
Eklentiye verilen yorumları ya okumuyorsunuz ya da rezalet bir ingilizceniz var.

Plugin is not friendly to the players, 100 gui windows that are only taking time from players... "Everything is handled inside GUIs" it's the worst feature this plugins can have. Command like "/pshop 'player_name' " that would directly open shop from that player, could change my review oh and of course a better support or at least an author which can respond to messages because right now the sentence on top of the plugin page "You can get support via conversation only. No help in reviews/comments section." is the biggest lie!
Very bad support
------------------------------------------------------------------
Bu iğrenç ingilizcenizle (ingilizce bilmediğinizi ön görüyorum) yabancı birisinden yardım istemektense, yine bilgisinden mahrum kaldığınız ana dilinizle yardım istemenizi öneririm size. TRANSLATEciler saldırmasın şimdi. Bu arada istediğiniz kadar kötü yorum ekleyebilirim.

SkyblockEnvoy size eklenti tarihinde yapılmamış, JAVA VE ÜCRETLİ bir içerik de sunduk galiba onu kötüleyecek bir şey bulamadınız çünkü yorumunuzu göremedim.

Dostum İngilizce ulusal bir dildir ve dünyada bilinen en iyi dillerdendir. Bugün burada ben bir araştırma makalesi yazsam bunu dünyaya sunmak için İngilizce yazmak zorundayım! Ayrıca bi' eklentiyi taklit etmiş skripte neden para verelim?

Son düzenleme:

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525

Mrtol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Mrtol#8057

Elmaslar
104
Puanlar
6.560
Minecraft
Mrtol
ne çok boş yapmışsınız eklentiyi geliştirmek mi kolay skript'i geliştirmek mi kolay

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
bana göre eklentiden daha kaliteli satın aldım

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525

Peace

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
4
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Ellerine sağlık, gayet hoş olmuş. :;p

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
gayet güzel. Beğendim.

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525

DVRK

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
35
Puanlar
0
Güzel görünüyor, başarılar!

Cherry

insan ayırmak değil, insan olmak ülküm

Discord:

Cherry#1165

Elmaslar
546
Puanlar
7.530
Minecraft
Cherry
eklenti her zamanki gibi mükemmel. tasarımda arkaplan için kullandığınız fotoğrafları biraz bulanıklaştırsanız daha mükemmel olacak. başarılar dilerim :)

WinstonTR

o güzel insanlar o güzel atlara binip gittiler
Elmaslar
151
Puanlar
4.305
Yer
Kanada Ontario
Minecraft
WinstonTR
Üçüncü maddeyi benmi okuyamıyorum yoksa satılan ürünün güncellemesini almak icin paramı vermeliler ?
para kasma cabası düşüncesi geldi aklıma yabancı siteden alırım güncellemeler de free gelir mis gibi gecinirim ?
madde 3 tekrar gözden gecirilmeli

Eki Görüntüle 28439

DjuitieTR | oSoloTurk

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
380
Puanlar
11.525
Üçüncü maddeyi benmi okuyamıyorum yoksa satılan ürünün güncellemesini almak icin paramı vermeliler ?
para kasma cabası düşüncesi geldi aklıma yabancı siteden alırım güncellemeler de free gelir mis gibi gecinirim ?
madde 3 tekrar gözden gecirilmeli

Eki Görüntüle 28439

yaklaşık 15 ürünüm var 1 kez kullandım sanırım onu gerçekten önemli bi güncelleme geliyor veya recode atıyorum mesela 15 tl ise 20 tl yaptıgımda 5 tl talep ediyorum yabancı sitelerde artık abonelik sistemiyle satış var ona geçmedik en azından gene iyi oldugunu düşünüyorum

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı