Sol Reklam

Play.KTRPixelmon.com | Story Mode'lu survival Pixelmon Sunucusu | Eğlenceye hazır mısın?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SpeedZeno

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ 26.01.2022 13.00
WebSite Yakında (KURULUM İÇİN ALTTAKİLERDEN BİRİNE TIKLA)
Technich Launcher
Mod Paketi
Mod Paketi (Virüs Total)
Forge : 1.12.2 (2860)
standard (1).gif

Yetkililer : 1syankarOtaku (Kurucu)
KTrRiX (Kurucu)
SUNUCU HAKKINDA BAZI BİLGİLER

Sunucu oyun içi tamamen ingilizcedir. ingilizce bilginiz yoksa türk rehberler vardır onlardan yardım alabilirsiniz. global bir sunucudur
iki sunucu vardır Pixelmon (TR) (EN) olmak üzere ikiye ayrılır istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. uzun ömürlü olduğunun garantisini verebilirim. V1 sürümü ile karşınızdayız
bug bulanlara ödülümüz olacaktır ön yargılı davranmayın derim bir göz atın bence. Sunucumuz Normal pokemon oyunlarındaki gibi (örn. diamond, pearl) başlangıç köyünde başlıyorsunuz pokemonunuzu seçip ilerliyorsunuz köylerde trainerları yenerek gymlerde rozetleri toplama çalışıyorsunuz galarian efsanevi plotları var 11 adalar var oyunda olan çoğu şey var özellik olarak çok op kolay olmasını istemediğimiz için biraz zorlaştırdık efsanevi pokemonların bazıları için oyunda ve animedeki gibi spawnlanma bölgeleri var oralara giderek bulmak zorundasınız pokemonunuzla uçabilirsiniz dilerseniz sethome çekmesi yasak oralara çekemezsiniz zaten bulması zor olan yerler iyi oyunlar dilerim sunucu hakkında sormak istediklerinizi discord adresimize gelerek sorabilirsiniz.
SUNUCU GÖRSELLERİ BAZILARI DEVAMI İÇİN OYUNA KATILIN:)
Spawn Bölgemiz.

2022-01-17_17.48.37.png

KASALARIMIZ
2022-01-17_17.49.04.png
MARKET
2022-01-17_17.50.12.png

OYUN İÇİNDE BAZI GÖRÜNTÜLER
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png
7.png
8.png

SUNUCU ÖZELLİKLERİ
Sunucumuzda ilk olarak tüm gymleri yenip madalyaları toplayan arkadaşa ödül olarak özel tagımız var.
her hafta turnuvalar düzenlenir ödül olarak çeşitli şeyler verilir. taglar keyler vb
sunucumuzda kasalar ve vip tarzı ücretle alınan şeyler türklere dolar bazından olduğu için daha ucuzdur.
/safetrade komutu ile item birden fazla pokemon para vb benzeri daha kolay trade yapabilirsiniz.
zombie stonelar bulunmakta
/vote atarak kasa anahtarı alabilirsiniz
başlangıçta starter kiti yani shulker + rozet arması ve pokeballar tek seferlik verilir /kit pokeball günde 1 defa alınır.
sunucumuza trainer rolü ile başlayıp oynadıkça rütbenizi arttırabilirsiniz.
/activetime ile sürenizi kontrol edebilirsiniz.
macera tarzı olduğu gibi survival için /rtp atıp claim kullanabilirsiniz.
ara sıra eventlerde kasa anahtarları dağıtılır.

şimdilik bu kadar geliştirilecektir zamanla iyi oyunlar dilerim. sağlıcakla kalın discord adresimiz aşağıda.
SUNUCU AÇILIŞ TARİHİ 26.01.2022 13.00
Sunucu pemiumsuz giriş yapılabilir.

Ekler

• 2022-01-17_17.48.37.png
    2022-01-17_17.48.37.png
    946,6 KB · Görünt.: 10
  • 9.png
    9.png
    622 KB · Görünt.: 14
Son düzenleme:
T

TheAncientChoice

Ziyaretçi
Üzgünüm, fakat elimden bir şey gelmediği için sadece konu hakkında bazı eleştirilerimi iletmek zorundayım.

Konu tasarımı güzelleştirilebilirse, verilen detayları inceliğine göre ayarlayabilirseniz, bence herkes için anlaşılması daha yararlı bir konu olur. Bu sayede, sunucunuzun güzelliklerini, ilginç olmayan bir konu tasarımından daha çok yansıtmış olursunuz.

Böyle bir konu tasarımı olduğu için, sunucu ile ilgilenmek için herhangi bir hevesim kalmamış bulunmakta.

Ayrıca, konu dahilinde barındırılan isimlerin yanlış yazılması, Türkçe'ye dair bir şey görememem bunun dahilinde.

Inxity

Owner @ ᴛʀᴇᴀsᴜʀᴇ
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

Inxity#3240

Elmaslar
286
Puanlar
14.785
Yer
Treasure Inc.
Minecraft
Inxityy
Pixelmon sunucu gördüğüm zaman dayanamıyorum, elinize sağlık ama Türkiye'de hem modlu hem premium bir sunucu tutturmak çok zor olacak. Umarım başarılı olursunuz.

SpeedZeno

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
Üzgünüm, fakat elimden bir şey gelmediği için sadece konu hakkında bazı eleştirilerimi iletmek zorundayım.

Konu tasarımı güzelleştirilebilirse, verilen detayları inceliğine göre ayarlayabilirseniz, bence herkes için anlaşılması daha yararlı bir konu olur. Bu sayede, sunucunuzun güzelliklerini, ilginç olmayan bir konu tasarımından daha çok yansıtmış olursunuz.

Böyle bir konu tasarımı olduğu için, sunucu ile ilgilenmek için herhangi bir hevesim kalmamış bulunmakta.

Ayrıca, konu dahilinde barındırılan isimlerin yanlış yazılması, Türkçe'ye dair bir şey görememem bunun dahilinde.
görüşünü bildirdiğin için teşekkürler ^^
haklısın tasarım hakkında pek iyi değilim. konu tasarımından da pek anlamam sunucu global olacağı için sadece burada da bir konum olsun niyetinde buraya attım zaten onun dışında pek önemsememiştim. konu tasarımından sunucu ile ilgilenmemek bakış açısı sunucuya gelip kaliteli vakit geçirirsen bu fikrinin değişeceğini düşünüyorum.
sunucu zaten İngilizce olduğu için Türkçe'nin pek önemi yok.

SpeedZeno

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
Pixelmon sunucu gördüğüm zaman dayanamıyorum, elinize sağlık ama Türkiye'de hem modlu hem premium bir sunucu tutturmak çok zor olacak. Umarım başarılı olursunuz.
Teşekkür ederim sunucu global olarak oyuncularımızın %90ı yabancı olmaktadır iyi oyunlar dilerim ^^
hedefim tutturmak değil bir şeyleri başarmak olacaktır bazılarının aksine V1 deyiz planlarıma göre V5 e kadar yani 6-7 ay sonrasına kadar hedefime ulaşacağımı düşünüyorum.

Melonno

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Aniolad#1139

Elmaslar
22
Puanlar
3.970
Minecraft
Aniolad
memleketimde böyle farklı sunucular olunca sevindim. genelde pixelmonu yabancı sunucularda oynarım. Umarım başarılı olur devamı gelir böyle içeriklerin.

SpeedZeno

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
T

TheAncientChoice

Ziyaretçi
görüşünü bildirdiğin için teşekkürler ^^
haklısın tasarım hakkında pek iyi değilim. konu tasarımından da pek anlamam sunucu global olacağı için sadece burada da bir konum olsun niyetinde buraya attım zaten onun dışında pek önemsememiştim. konu tasarımından sunucu ile ilgilenmemek bakış açısı sunucuya gelip kaliteli vakit geçirirsen bu fikrinin değişeceğini düşünüyorum.
sunucu zaten İngilizce olduğu için Türkçe'nin pek önemi yok.
Şahsen, broadcast yerine tasarıma paramı yatırırdım. smile

SpeedZeno

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
T

TheAncientChoice

Ziyaretçi

SpeedZeno

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
yok kanka keyubu hediyesi

SpeedZeno

Discord:

Isyankar Otaku#7552

Elmaslar
2
Puanlar
8.785
Yer
Türkiye
Minecraft
1syankarOtaku
sunucu crack olmuştur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı