Sol Reklam

| Play.Dungeons.Network | 1.14.4 - 1.15.1 | RoyalePass - Boost - Kasabalar - Muhtar |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
bizkimiz.png

özelliklerimiz.png

sistemimiz.png
v2.png

1578668982865.png
1578669136781.png
1578669169393.png

1578673007829.png

1578753580396.png

Aşağıda tüm sistemlerden bahsettim.
Zindanlar ve Su Altı v2.5 sürümümüzde eklenecektir.
-> İtemsadder (+430 yeni eşya ile oyunlarına zevk kat.)
-> RoyalePass (10 Görevden oluşur.Her görevde ödül verilir.)
-> Kasabalar (5 Kasaba bulunan bu sunucuda ev sıkıntısı çekmiceksiniz.)
-> Muhtarlık (Her kasabanın 1 muhtarı olacaktır.Muhtarların maaşı olup kasabalarına ev ekleyebilecekler.)
-> QR (Telefonunuza "QR Kod" okutarak açılan siteden ödül alabilirsiniz.)
-> Meslek (3 Farklı meslek ile para kasabilirsiniz.(Çiftçi,Ma-
denci,Oduncu)
-> Otomatik ev (satın alma sistemiyle ev aramanıza gerek yok)
-> Rank (Parası olmayanlar için oyun parasıyla alına bilinen, sohbettede tag veren ranklar.(Steve,Herobrine,Notch))
-> Ödül (Günlük olarak ödül alabilirsiniz.VIP'lerde ödül deği- şiktir.)
-> Polis (Yine oylama ile seçilen polisler pazarları evleri kon-
trol ederek maaş alabilecektir.)

Kopyalanabilir Sunucu IP
*------------------*
Play.Dungeons.Network
*------------------*​

Son düzenleme:

Berk

Sr. FrontEnd Developer
Elmaslar
223
Puanlar
13.520
Merhaba,
Forum kuralları gereği en az 5 adet sunucu resmi gereklidir. Aksi taktirde konu arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum. İyi forumlar dilerim.

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Merhaba,
Forum kuralları gereği en az 5 adet sunucu resmi gereklidir. Aksi taktirde konu arşive alınacaktır, eksikleri tamamlamanız için 24 saat tanıyorum. İyi forumlar dilerim.
Dedikleriniz Eklendi
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Güncel+

Son düzenleme:

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Konu tasarımına aşık oldum
Sistemleri beğendim
Mapler harika
Başarılar. :))

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
Konu tasarımındaki fontlar biraz küçük olsa daha güzel olurmuş.Ama genel olarak sunucu güzel görünüyor,sistemlerde gayet güzel. Bu akşam gelip bi uğrayacağım kolay gelsin.

AhmetDinc

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

AhmetDinc#0605

Elmaslar
74
Puanlar
8.975
Minecraft
iKl0udy
Itemsadderden dolayı basitliği %90 ihtimalle bozacaksınız, fazla detay göremiyorum 10 görev olmasından belli. Büyük ihtimalle sizde rpg açmama kararı alıcaksınız. Başka konuya yazdığım şu öneriyi kullanabilirsiniz başarılar.

Bir çok MMO/RPG sunucularında bulundum türkiyede mmo sunucusu tutturmak imkansız. Global açmalısınız... Globalde açsanız bile adamlar görselliğe ve çeşitliliğe önem veriyor. Yani Boss(Patron)ların önemi çok fazla. Boss gibi bir şey yapmaz iseniz yapay zekaları geliştirmeniz gerekebilir. Oyuncuyu aynı durumda bırakmayın npc tipi sadece skin değil, istatistiklerininde olduğu bir şey yani Kamuflaj, Bölümü gizli bitirme, Stun gun gibi şeylere sahip npcler, gibi farklı npc tipleri yaratarak sunucuyu başarılı tutabilirsiniz. Biz bir hata yaptık globalde bir sürü oyuncuyu sunucuya çekmeyi başardık fakat görselliğimiz olsada npc tipimiz yoktu hepsi aynı şekilde saldırıyordu skilleri yoktu.(
Spoiler: bknz.
) Boss da eklememiştik. Üstelik lagdan dolayıda 2500 oyuncunun yarısı gitmişti. Kısaca çeşitlilikten öncede yaptığınız şeyi mükemmelleştirin. Şimdiden Türkçeden İngilizceye geçirmenizi öneriyorum. Türkiyede rpg kitleside yok o yüzden rpgyide az tutun(Her türlü sunucuyu Türkiye için açmak istiyorsanız). Görsellik sizin şuan reklamsız bir şekilde bile Tutunmanızı sağlayabilir o 2500 oyuncuyu hiç reklam vermeden çekebildik.(37500 Civarı konu görüntülenmemiz vardı.) Sadece doğru hamleleri yapmalısınız. Pingsiz bir sunucu içinde sunucuları bölün. Başlangıç - Orta - Son seviye diye. Bu bütün MMO açıcak sunucular için bir tavsiyedir. Başarılar.

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Itemsadderden dolayı basitliği %90 ihtimalle bozacaksınız, fazla detay göremiyorum 10 görev olmasından belli. Büyük ihtimalle sizde rpg açmama kararı alıcaksınız. Başka konuya yazdığım şu öneriyi kullanabilirsiniz başarılar.

Bir çok MMO/RPG sunucularında bulundum türkiyede mmo sunucusu tutturmak imkansız. Global açmalısınız... Globalde açsanız bile adamlar görselliğe ve çeşitliliğe önem veriyor. Yani Boss(Patron)ların önemi çok fazla. Boss gibi bir şey yapmaz iseniz yapay zekaları geliştirmeniz gerekebilir. Oyuncuyu aynı durumda bırakmayın npc tipi sadece skin değil, istatistiklerininde olduğu bir şey yani Kamuflaj, Bölümü gizli bitirme, Stun gun gibi şeylere sahip npcler, gibi farklı npc tipleri yaratarak sunucuyu başarılı tutabilirsiniz. Biz bir hata yaptık globalde bir sürü oyuncuyu sunucuya çekmeyi başardık fakat görselliğimiz olsada npc tipimiz yoktu hepsi aynı şekilde saldırıyordu skilleri yoktu.(
Spoiler: bknz.
) Boss da eklememiştik. Üstelik lagdan dolayıda 2500 oyuncunun yarısı gitmişti. Kısaca çeşitlilikten öncede yaptığınız şeyi mükemmelleştirin. Şimdiden Türkçeden İngilizceye geçirmenizi öneriyorum. Türkiyede rpg kitleside yok o yüzden rpgyide az tutun(Her türlü sunucuyu Türkiye için açmak istiyorsanız). Görsellik sizin şuan reklamsız bir şekilde bile Tutunmanızı sağlayabilir o 2500 oyuncuyu hiç reklam vermeden çekebildik.(37500 Civarı konu görüntülenmemiz vardı.) Sadece doğru hamleleri yapmalısınız. Pingsiz bir sunucu içinde sunucuları bölün. Başlangıç - Orta - Son seviye diye. Bu bütün MMO açıcak sunucular için bir tavsiyedir. Başarılar.
Yorumunuz için teşekkürler biz zaten Concon üzerinden biraz ilerleyip Concon / RPG / Survival karışımı bişey yaptık.Tam RPG yapma gibi bir çalışmamız yok.Ama çalışırsakta dediğiniz gibi Türkiye genelinde yapılacak bir iş değil.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Açık konuşmak gerekirse bu sunucu konu tasarımınızı pek fazla beğenmedim. Daha doğrusu günümüzün sunucularına göre biraz geride kalmış. Bununla birlikte sunucu haritalarını beğendim ki sunucu sistemleri de oldukça hoş ve özgünce olmuş. Sunucu sürümü de güzel seçim olmuş. <3

JESUS?

JESUS
Elmaslar
385
Puanlar
7.585
Konu tasarım kötü, sistemler klasik, az daha gayret etseniz başarırsınız.

Aesthetic

???? ???????

Discord:

Aesthetic梦想家#6755

Elmaslar
138
Puanlar
2.320
Yer
Fransa
Minecraft
Kurgarra
Haritalarınız yetersiz geldi. Konu tasarımınız gözü yoruyor. Sistemleriniz az ama güzel :)

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525

HamzaEser

1881 - 193∞
Hosting Görevlisi

Discord:

müneccim hamza#6628

Elmaslar
229
Puanlar
6.835
Konu Tasarımı Güzel Fakat Yazı Tipleri Değiştirebilir;
Sistemler Güzel Ve İlgi Çekici ;
Maplar Geliştirilebilir;

Başarılar...

Wausy

Kaybetmeye korktuğun ne varsa, özgür bırak. ?

Discord:

' ☨ troxeL#5659

Elmaslar
142
Puanlar
2.820
Yer
Türkiye
Minecraft
troxeL
Konu tasarımı eski sistemler idare eder haritalar güzel başarılar dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı