Sol Reklam
Sağ Reklam

* [Play.CoesNetwork.Com] - * Ana Sürüm [1.15.X] - [1.8.X] - AirDrop & Silahlar & Takımlar & Bugün 12:00'da Açıldı & Alımlar Aktif

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Kopyalanabilir IP Adresi : Play.CoesNetwork.Com
Sıte Adresi : CoesNetwork.Com
(Kayıtlar Sunucudan Yapılmakta)

Açılış Tarihi : 11/05/2020
Açılış Saati : 12:00

dveEcq.jpg

VOYlHb.jpg

JjD5V3.jpg
Rnco3c.jpg

IbCAAq.jpg

IouO1j.jpg

Mr16aP.jpg

Qlw6vt.png

QlwdnP.png

Ql0Pjq.png
Qlw4YQ.png
QlweC1.png

İşlemci güncellenmiştir : Ryzen 7 3700X 8GB ALMANYA LOK
Sunucumuz güncel , yeni işlemcimiz ile karşınızdayız!
1588301076494.png

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Sunucuyu beğendim ki özellikle kendine has sistemleri de oldukça ilgimi çekti. Sunucuya müsait olduğum zamanda kesinlikle geleceğim ? ☕

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Konu tasarımı güzel sistemler güzel maplerde harika ama survivalda mapler biraz daha sade olsa daha iyi olur ama sunucu harika başarılar :))

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Konu tasarımı güzel sistemler güzel maplerde harika ama survivalda mapler biraz daha sade olsa daha iyi olur ama sunucu harika başarılar :))
Değerli yorumunuz için teşekkürler.

AxteriaFX

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

AxteriaFX#4649

Elmaslar
103
Puanlar
9.070
Minecraft
AxteriaFX
Pek fazla özgün sistem göremedim. Sanal market de yeni bir sistem gibi gösterilmiş

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Pek fazla özgün sistem göremedim. Sanal market de yeni bir sistem gibi gösterilmiş
Vallaha sunucuya gelip baktınızmı bilmiyorum ama sanal market yeni bir sistemmiş gibi gösterilmiş demenizden bakmadığınızı anladım.
Boş yorumlar geleceğinize ya en azından gelip bir bakın yada post kasmak için boş yorumlar atmayın hocam.
Özgün sistem göremediniz annadım hocam. 1.12 nin performans sorunları yüzünden yarısını sildiğimiz sistemlere rağmen sistemden bol birşey yok.
Sanal market değil o hocam çok yanlış anlamışsınız hologramlı oyuncu market varya şu tabelaya İsim B 100 S 300 Diamond 1 falan yazdığımız ha o işte artık tabelasız onu anlatmak istemiş şair burada.

X For xCruwzy

Youtube : xCruwzy

Discord:

X for xCruwzy#7568

Elmaslar
963
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
xCruwzyYT
Cidden her şey hoşuma gitti, elinize sağlık, başarılar dilerim.

Crypton

Örümcek Hoşt!

Discord:

Crypton#0161

Elmaslar
118
Puanlar
1.560
Yer
Danimarka - Kopenhag
Minecraft
Crypton
Konu tasarımı ve haritalar güzel fakat sistemler geliştirilmeli

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Konu tasarımı gayet güzel olmuş, haritalar desen şahane gözüküyor, sistemler güzele benziyor. Başarılar dilerim <3

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
Konu tasarımı ve haritalar muhteşem, sistemler geliştirilmeli <3

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
Konu tasarımı ve haritalar muhteşem, sistemler geliştirilmeli <3
Survival sunucusuna fazla sistem eklesek factiona dönüşecek silahlar , airdroplar , görevler , klanlar , otomatik farmlar , rütbe düel , hava saldırıları gibi tonla sistem bulunmakta.
Konu tasarımı gayet güzel olmuş, haritalar desen şahane gözüküyor, sistemler güzele benziyor. Başarılar dilerim <3
Konu tasarımı ve haritalar güzel fakat sistemler geliştirilmeli
Teşekkür ederim.

_OnePage_

Işık + Taş = Işıktaşı

Discord:

OnePage#1881

Elmaslar
838
Puanlar
8.575
Minecraft
_OnePage_
Vallaha sunucuya gelip baktınızmı bilmiyorum ama sanal market yeni bir sistemmiş gibi gösterilmiş demenizden bakmadığınızı anladım.
Boş yorumlar geleceğinize ya en azından gelip bir bakın yada post kasmak için boş yorumlar atmayın hocam.
Özgün sistem göremediniz annadım hocam. 1.12 nin performans sorunları yüzünden yarısını sildiğimiz sistemlere rağmen sistemden bol birşey yok.
Sanal market değil o hocam çok yanlış anlamışsınız hologramlı oyuncu market varya şu tabelaya İsim B 100 S 300 Diamond 1 falan yazdığımız ha o işte artık tabelasız onu anlatmak istemiş şair burada.
sanırım özgün sistemi anlamdınız özgün sistem sizin fikriniz olan sistemdir ki bu sistemlerin neredeyse hepsini daha önce gördüm ki silahı zaten kendi sunucumda kullanıyorum,genel olarak sunucu güzel başarılar

BurakIO

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
21
Puanlar
13.545
sanırım özgün sistemi anlamdınız özgün sistem sizin fikriniz olan sistemdir ki bu sistemlerin neredeyse hepsini daha önce gördüm ki silahı zaten kendi sunucumda kullanıyorum,genel olarak sunucu güzel başarılar
Dostum özgün sistem derken ne bekliyorsun bir survival sunucusunda onu anlamadım napalım bana 2-3 tane özgün survival sunucusu söylermisin.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı