Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Placeholderapi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

NawieR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

.nawier

Elmaslar
12
Puanlar
3.980
Minecraft
NawieR
Placeholderapi yüklü ve skript den veri çekmek için %skript_edit::sc::{player}% bu yazıyı kullanıyorum ama çekmiyor Expansion-Skript yükliyemedim oyun içinden spigot üzerinden yükleyip expansion kısmına attım ama yinede papi algılamadı sunucu sürümü 1.16.5 olduğundan falan mı kaynaklı yoksa bir biryerler de yanlışmı yapıyorum bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

xDespee

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

despee.#0581

Elmaslar
375
Puanlar
14.275
Yer
Kayseri
Minecraft
xDespee
Placeholderapi yüklü ve skript den veri çekmek için %skript_edit::sc::{player}% bu yazıyı kullanıyorum ama çekmiyor Expansion-Skript yükliyemedim oyun içinden spigot üzerinden yükleyip expansion kısmına attım ama yinede papi algılamadı sunucu sürümü 1.16.5 olduğundan falan mı kaynaklı yoksa bir biryerler de yanlışmı yapıyorum bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim
PlaceholderAPI ve Skript son güncellemelerinde direkt olarak papi desteğini kaldırdı. Bunun çözümü var elbette. Aşağıda anlattığım adımları harfi harfine yaparsanız PAPI şeklinde kullanabilirsiniz.

1. skript-placeholder addonunu sunucuya yükleyin. (sunucuyu yeniden başlatın.)
2. Addonu yükleyip sunucuyu yeniden başlattığınızda aşağıya attığım skripti kurmalısınız.

C#:
on placeholderapi placeholder request for the prefix "oyuncu":    
    if the identifier is "edit":
        set the result to "%{edit::sc::%player%}%"

3. Skripti eklediğinizde eklediğiniz skripte /sk reload <skript> ile reload atmalısınız.
4. Test etmek amacıyla /papi parse <oyun adınız> %oyuncu_edit% komudunu kullanın, doğru değeri verdiyse çalışıyor demektir.
5. %oyuncu_edit% PAPI'sini placeholder destekleyen her yerde kullanabilirsiniz.

NawieR

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

.nawier

Elmaslar
12
Puanlar
3.980
Minecraft
NawieR
PlaceholderAPI ve Skript son güncellemelerinde direkt olarak papi desteğini kaldırdı. Bunun çözümü var elbette. Aşağıda anlattığım adımları harfi harfine yaparsanız PAPI şeklinde kullanabilirsiniz.

1. skript-placeholder addonunu sunucuya yükleyin. (sunucuyu yeniden başlatın.)
2. Addonu yükleyip sunucuyu yeniden başlattığınızda aşağıya attığım skripti kurmalısınız.

C#:
on placeholderapi placeholder request for the prefix "oyuncu":   
    if the identifier is "edit":
        set the result to "%{edit::sc::%player%}%"

3. Skripti eklediğinizde eklediğiniz skripte /sk reload <skript> ile reload atmalısınız.
4. Test etmek amacıyla /papi parse <oyun adınız> %oyuncu_edit% komudunu kullanın, doğru değeri verdiyse çalışıyor demektir.
5. %oyuncu_edit% PAPI'sini placeholder destekleyen her yerde kullanabilirsiniz.
teşekkürler sorun çözüldü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı