Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım PictureLogin / Adminler Sunucuya giriş ve çıkış yaptığında Chatde Resimleri Çıksın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

VENUM

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0

Selam arkadaşlar yeni bir plugin le sizlerle birlikteyiz.

Pluginin ismi Picture Login
QHvBxlX.png

z787hSl.png

Özellikleri ise ;

Bu eklentinin özelliği yönetici veya kurucunun oyuna girerken ve çıkarken sohbet de kafasının fotoğrafı ve önünde sunucu bilgilerinin yazmasıdır. Bu sayede oyuncular yöneticinin giriş çıkışı daha rahat fark edebilecek ve sunucu için farklılık ve hoş bir özellik katacaktır.

Perm ve Linki buradan bulabilirsiniz.

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/picture-login/

Anlatım videosu :

Plugini yaparken sorununuz çıkarsa

Skype: mojangaze ekleyerek bana sorularınızı sorabilirsiniz.

Başka pluginlerin gelmesini istiyosanız kanalımıza abone olmayı ve videoları beğenmeyi unutmayın görüşmek üzere...

Son düzenleyen: Moderatör:

EmrahCB

Nether Yerlisi
Elmaslar
103
Puanlar
13.470
Çokta onemli değil bence :(

VENUM

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Emrah yavaş yavaş büyücez senin gibi kardeşşş :)

Hai

<3
Site Sahibi
Emektar

Discord:

yusufkemal#5290

Elmaslar
1.138
Puanlar
15.660
Yer
Adana
Minecraft
ImHai
Güzel pluginmiş. Yazım hatalarını, renklerin göze batması, başlık düzenlenmiştir. + Pluginle alakalı resim eklenmiştir. Plugin tanıtımı yaparken daha detaylı bir şekilde anlatmaya özen gösterin

VENUM

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
5
Puanlar
0
Güzel pluginmiş. Yazım hatalarını, renklerin göze batması, başlık düzenlenmiştir. + Pluginle alakalı resim eklenmiştir. Plugin tanıtımı yaparken daha detaylı bir şekilde anlatmaya özen gösterin
İmhai bu işe yeni başladığım için çok anlamıyorum söylediyin için teşekkür ederim
Yazılarımdada sorun olursa şimdiden söyliyim ben azerbaycanlıyım onun için türkcem biraz zayıf

mazlum2143

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

elfen#1953

Elmaslar
32
Puanlar
0
Yer
Dünya
İmhai bu işe yeni başladığım için çok anlamıyorum söylediyin için teşekkür ederim
Yazılarımdada sorun olursa şimdiden söyliyim ben azerbaycanlıyım onun için türkcem biraz zayıf
Emek sarf ediyorsun gerekli plugin değil doğru ama cidden hoş bişey eline sağlık.

SuperMMO

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
26
Puanlar
0
Helal olsun.İngilizce bilsem bile ingiliz bir forumda konu açmazdım.Veya başka....

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı