Sol Reklam
Sağ Reklam

PayPal hakkında hesap bilgilendirmesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheProfessional

&4&lOP
Elmaslar
78
Puanlar
0
Merhaba gençler,aranızda paypal kullanan ve benim gibi küçük çaplı yada büyük çaplı para kazanan kişiler varsa paypal hakkında yaşadığım bir anıyı paylaşmak isterim.Neden mi paylaşıyorum ? Eminim benim yaşadığım sorunu yaşayan kişilerde vardır,ben yazmazsam,o yazmasa,şu yazmazsa kim yazacak ?

Paypalda iki çeşit hesap var.Biri premier(bireysel) diğeride merchant(ticari)
Ben bundan 1 ay önce bu ticari hesaba yükselin butonunu gördüm,baktım %4'lük faiz kesilmiyor.
Üsteleyerek anlaşmayı yarım yamalak okudum ve dedim ki 'herhalde şirket mirket işine gerek yok'.
Neyse işte adımları takip edip 2 dakika içinde Ticari hesaba yükseldim.İşte normalde 9.95 dolar kazandığım eklentiler artık 10 dolar görünüyor.Bende bir halt yedim sanıyorum,sırıtıyorum eşek gibi.

1 hafta kadar sonra yukarıda bir bildirim gelmiş,baktım kasımın bilmem kaçına kadar bu bilgileri doldurmazsanız hesabınız sınırlandırılacak(banlanacak) yazıyor.Neyse dolduralım dedim,foruma bir göz attım şirket vs istiyor bu.Sap gibi kaldım orda,şimdi sahte bir şeyler yazsam Amerikan ,Amportakal tarzı şeyler yazıyor,başımıza bir bela alırız dedim.Paypala bir eposta attım.Bana otomatik geri dönüş e-postası geldi.İşte ticari hesaba nasıl yükselinir,yada hesap nasıl kapatılır yazıyordu.Bende dedim zıçtık.

Şimdi hesabı kapatıp yeni bir hesaba taşımaya kalksam,eski kredi kartlarını,banka kartlarını kabul etmeyecek.Onu geçtik n11 bilgilerim,spigotdaki eklenti yönlendirmelerim bu hesaba bağlı.Dert üstüne dert anlıyacağınız.

1 hafta sonra yardım sayfasından bir ticket daha attım.Gene otomatik mesaj geldi.Dedim bu adamlar beni ya dinlemiyor,yada anlamıyor Türkçe yazdığım için.Ama bu sefer e-postaya cevap verdim.24 saat içinde değil ama 2 gün içinde sorunumu çözüp cevap verdiler.

Anlatır mıyım ? Üşengeçlikten buraya geldin bilmiyoruz sanki.
Hırto.

RedFail

Skripter, Real Skripter.
Elmaslar
23
Puanlar
0
Benimde abimin başına gelmişti :D Eski paypal kartları ininal kartları zort gitti. Bende korkuyorum şimdi :( 16 yaşındayım acaba bişi olur mu :S

AliensHacker80

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
8
Puanlar
0
Kardeşim eklenti kodluyormusun para ile :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı