Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü PaperSpigot'a nasıl geçiş yaparım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785
Merhaba Benim Sunucum spigot sunucumda birçok sıkınıtıdan dolayı paperspigot yapmayı düşünüyorum papere nasıl geçiş yapıcam tüm plugin paketimi deiştirmemi gerekiyor değiştirceksem nasıl değiştircem bilgisi olan varsa lütfen yazsın.

Caner Coşkun

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
121
Puanlar
2.285
Merhaba Benim Sunucum spigot sunucumda birçok sıkınıtıdan dolayı paperspigot yapmayı düşünüyorum papere nasıl geçiş yapıcam tüm plugin paketimi deiştirmemi gerekiyor değiştirceksem nasıl değiştircem bilgisi olan varsa lütfen yazsın.
Hayır değiştirmeniz gerekmiyor atacağım linkden indirip sunucu jarınız ile değiştirin, sürüm belirtmemişsiniz 1.8.8 bırakıyorum;

Sunucu jarınız örnek olarak spigot.jar ise onu silin linkten indirdiğinizi atın, baslat.bat'tan da sunucu ismini değiştirmeyi unutmayın yoksa unable to access this jar gibi bir hata alırsınız.

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785
Hayır değiştirmeniz gerekmiyor atacağım linkden indirip sunucu jarınız ile değiştirin, sürüm belirtmemişsiniz 1.8.8 bırakıyorum;

Sunucu jarınız örnek olarak spigot.jar ise onu silin linkten indirdiğinizi atın, baslat.bat'tan da sunucu ismini değiştirmeyi unutmayın yoksa unable to access this jar gibi bir hata alırsınız.
dediğiniz gibi yaptım baslatıda değiştirdim ama başlatmaya çalışdığımda spigot.jar bulunamadı hatası geliyor

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
dediğiniz gibi yaptım baslatıda değiştirdim ama başlatmaya çalışdığımda spigot.jar bulunamadı hatası geliyor
spigot.jar olarak mı attınız ismini değiştirdiniz mi?

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285

AlperenX3

❤️

Discord:

alperentr

Elmaslar
1.271
Puanlar
11.785
Yer
İzmir
Minecraft
Artgum
jar ve başlat batın içini değiştirsen yeter fakat bir kaç eklentide hata çıkabilir

Caner Coşkun

Elmaslar
121
Puanlar
2.285
S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Klasördeki ----.jar dosyasıyla başlatma dosyanızdaki dosyanın aynı isimde olduğundan emin olun, kaydetmeyi unutmayın.

xBERAT_TR

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
24
Puanlar
3.785
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı