Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü OZAN DEMİR SORUNSALI VE REZİLLİĞİ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Dazshy

Bazı haksızlıklar oldu..

Discord:

Dazshy#8198

Elmaslar
55
Puanlar
3.975
Minecraft
Dazshy
Dostum öncelike geçmiş olsun.
Adam'ın seni dolandırdığı çok belli oluyor yazmış olduğu mesajlarda çok gereksiz sebebler belirtmiş.
aynı zamanda hep aynı sebebi sunmuş bu konuyu açmakta baya geçikmişin ama bu arkadaşa karşı önlem almamızı gerektiğini bizimle paylaştığın için teşşekkür ederim.

GUZZPLE

Web Hizmetleri

Discord:

GUZZPLE#2703

Elmaslar
82
Puanlar
4.520
Discord İzni
Minecraft
GUZZPLE
Sorunu sizde görüyorum. Satıcı zaman kazanmaya çalışmış hep bir ilerletmiş durumu ancak sizde karşı çıkmak yerine 'okey, tamam beklerim' gibi cevaplar vererek satıcının istediği zamanı kazandırmışsınız. Bir dahaki alışverişinizde zaman kazandırmayın. Ödediğiniz paranın karşılığını almaya bakın. Kısacası geçmiş olsun.

Adeus

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
12
Puanlar
255
Sorunu sizde görüyorum. Satıcı zaman kazanmaya çalışmış hep bir ilerletmiş durumu ancak sizde karşı çıkmak yerine 'okey, tamam beklerim' gibi cevaplar vererek satıcının istediği zamanı kazandırmışsınız. Bir dahaki alışverişinizde zaman kazandırmayın. Ödediğiniz paranın karşılığını almaya bakın. Kısacası geçmiş olsun.
Dediğim gibi forumda onaylı satıcısı vardı evet burda karşı çıkmayarak hata yapmışım bende güvendim inandım derken sonunda anladım ki dolandırıcı birisiyle iş yapıyorum.

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
+knk paket yaptıracam
- tm hesabıma 120 tl at
+ attım knk

ne diyeceğimi bilemedim harbiden blackspigot ne alaka WQ:EQWE

E

ercan_java

Ziyaretçi
harbiden blackspigot ne alaka
Takılması gereken konu orası değil bende ama yanlış yere takılmış olmalısın. ?

Satıcılara işi teslim etmeden tamamı verilmezse daha sağlıklı olur. Ayrıca bu adam onaylı satıcı demişsiniz, şu an yok sanırım göremiyorum ama öyle ise MC-TR takip etmiyor demek ki. Tabi baktığın zaman sendede suç var, aylar geçmiş anca açıyorsun. Geçmiş olsun, iyi forumlar.

Adeus

Elmaslar
12
Puanlar
255

Satıcılara işi teslim etmeden tamamı verilmezse daha sağlıklı olur. Ayrıca bu adam onaylı satıcı demişsiniz, şu an yok sanırım göremiyorum ama öyle ise MC-TR takip etmiyor demek ki. Tabi baktığın zaman sendede suç var, aylar geçmiş anca açıyorsun. Geçmiş olsun, iyi forumlar.
Satın aldığım zaman forumda takım flaması vardı ve bir sürü satış yapmıştı bende güvendim daha önce yaptığı işler ortayadı şimdi ona 120 TL'mi dolandırdığı için teşekkür mü edeyim?

E

ercan_java

Ziyaretçi
Satın aldığım zaman forumda takım flaması vardı ve bir sürü satış yapmıştı bende güvendim daha önce yaptığı işler ortayadı şimdi ona 120 TL'mi dolandırdığı için teşekkür mü edeyim?
Teşekkür et diye bir şey mi demişim? ?

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.818
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

MC tr takibini yapmıyor galiba doğru söylemek gerekirse.aylar geçmiş olmasına rağmen bu konu daha önce açman gerekirdi.

Adeus

Elmaslar
12
Puanlar
255
Adamın alnında dolandırıcı diye yazmıyor ki nerden bilebilirim?

T

Tema

Ziyaretçi
Bu olay olurken ben tuğra ile iletişimdeydim tuğra o kişiden para bekliyordu ve kendisi vermememk için başka şeyler uyduruyordu.

faril

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

faril#4188

Elmaslar
5
Puanlar
75
Minecraft
-
@lildmr adlı arkadaşın böyle olduğu belliydi. Lütfen böyle insanlardan alışveriş yaparken araştırın. Şu anda dolandırıcı mevzusunda forumda bile bulunmaması gerekiyor buradaki kanıtlar somut kanıtlar. lildmr adlı üye harita çalıp kendi sunucusunda kullanan bir insan. Alım yapmadan önce gerçekten araştırmak lazım. Bu arkadaş eminim ki ne kadar uğraşırsa uğraşsın bu parayı alamayacak faturasız alışveriş yüzünden.

TorkauL

CAPE NETWORK OYUN HİZMETLERİ
Emektar
Sunucu Sahibi

Discord:

torkaul

Elmaslar
468
Puanlar
15.525
Discord İzni
Minecraft
TorkauL

Mcdikmen

Her şey, bir ve tek şeydir.

Discord:

Mcdikmen#0316

Elmaslar
227
Puanlar
15.210
Minecraft
Mcdikmen
Konu zamanaşımından dolayı kilitlenmiştir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı