Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyunlar için ekran kartı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
Önerdiğin 1050 ti'ı tavsiye etmiyorum, tek fanlı olan versiyon bence biraz düşük ki tek fan günümüz oyunları için çok da iyi bir tercih değil bence. Bende İzoly'nin 1050 ti'ı var ve soğutması falan çok yeterli msi'ın 1050 ti ından falan çok fark yok arada 5-6 fps falan oynuyor maximum. Her neyse izoly'nin 1050 ti ının açmadığı oyun yok ve sıkıntısız takılmadan çoğu oyunu oynatır tavsiye ederim.
Izoly'nin soğutması nasıl iyi olabilir? Performansı nasıl iyi olabilir? Size önerim Izoly markasını kullanmayın. Ucuz etin yahnisi yavan olur.

İkinci el GTX 1650 Super gibi ekran kartlarına yönelin. Emin olun, bu ekran kartlarının ikinci eli sizi GT 710, GT 1030 gibi ekran kartlarından daha mutlu edecektir. GTX 1650 ekran kartını alırsanız sizi çok rahat 7-8 yıl götürecektir. Siz ikinci el ekran kartı modeli bulun isterseniz ben yorumlayayım.

Akrei!

Sans commentaire.

Discord:

Akrei#9940

Elmaslar
686
Puanlar
6.660
Minecraft
zero2
Izoly'nin soğutması nasıl iyi olabilir? Performansı nasıl iyi olabilir? Size önerim Izoly markasını kullanmayın. Ucuz etin yahnisi yavan olur.

İkinci el GTX 1650 Super gibi ekran kartlarına yönelin. Emin olun, bu ekran kartlarının ikinci eli sizi GT 710, GT 1030 gibi ekran kartlarından daha mutlu edecektir. GTX 1650 ekran kartını alırsanız sizi çok rahat 7-8 yıl götürecektir. Siz ikinci el ekran kartı modeli bulun isterseniz ben yorumlayayım.
İzoly'nin toplama bilgisayarları kötü, ekran kartı şaşırtıcı derecede performanslı. Ek olaraktan sandığın kadarda ucuz veya dandik değil. İzoly çöp toplama bilgisayarlarıyla her ne kadarda kötü bir izlenim salmış olsada 1050 ti'ı gerçekten iyi. Kullanmadan bilemeyeceğiniz bir şey 6 aydır kullanıyorum.

heavydirtysoul

yorgun
Emektar

Discord:

heavydirtysoul#0021

Elmaslar
733
Puanlar
13.850
Yer
DEMA
İzoly'nin toplama bilgisayarları kötü, ekran kartı şaşırtıcı derecede performanslı. Ek olaraktan sandığın kadarda ucuz veya dandik değil. İzoly çöp toplama bilgisayarlarıyla her ne kadarda kötü bir izlenim salmış olsada 1050 ti'ı gerçekten iyi. Kullanmadan bilemeyeceğiniz bir şey 6 aydır kullanıyorum.
Hocam gene de adı sanı duyulmamış veya duyulsa da kötü bir şekilde duyulmuş bir firmadan bu tarz bilgisayar için önemli bir parçanın alınmaması gerektiğini savunuyorum ben. Sonuçta ufak bir arızada bile garanti desteği veya servis desteği bulup bulamayacağı belli olmayan bir marka.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı