Sol Reklam

Çözüldü OYUNCUYA 2 GRUP EKLEME [LÜTFEN İÇERİ BAKIN]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BTBKaan

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
2
Puanlar
0
Merhaba dostlar;
sunucumda rehber olan bir oyuncu aynı zamanda VİP aldı. fakat vip alınca rehber yetkisi gitti ama ben rehberliğinden çok memnundum bazı sw lerde var 2 yetkiyide alıyor rehberken vip de alabiliyor bunu nasıl yapıyoruz yardımlarınızı bekliyorum..

U

Unknownloce

Ziyaretçi
Yeni grup oluşturup VipRehber yapabilirsin hem rehber özelliklerini hemde vip özelliklerini kullanabilir.

BTBKaan

Elmaslar
2
Puanlar
0
U

Unknownloce

Ziyaretçi
hayır öyle değil
Eğer vipde durup rehber olmasını istiyorsan vipe rehber yetkileri vereceksin, rehberde vip yetkilerini kullanmak istiyorsan eğer rehbere vip yetkilerini vereceksin.

BTBKaan

Elmaslar
2
Puanlar
0
Eğer vipde durup rehber olmasını istiyorsan vipe rehber yetkileri vereceksin, rehberde vip yetkilerini kullanmak istiyorsan eğer rehbere vip yetkilerini vereceksin.
DEMEK İSTEDİĞİM 2 GRUP BİRDEN VERMEK Bİ SW DE GÖRDÜM MESELA [R] [MEGAVİP] OYUNCUADI mesela

Cylonce

El truco está en hablar menos y demostrar mas.

Discord:

Cylonce#4109

Elmaslar
2.024
Puanlar
0
Minecraft
Cylonce
Merhaba dostlar;
sunucumda rehber olan bir oyuncu aynı zamanda VİP aldı. fakat vip alınca rehber yetkisi gitti ama ben rehberliğinden çok memnundum bazı sw lerde var 2 yetkiyide alıyor rehberken vip de alabiliyor bunu nasıl yapıyoruz yardımlarınızı bekliyorum..
Vip Veya Rehber Yetkilerini Rehber iken Vip'in Permlerini Verebilirsiniz.
2) Ve bir diğer seçenek ise Yukarda 0'dan bir adet Grup Oluşturup Ayarlayabilirsiniz
İyi Forumlar
Efendim

Dünya iyi olanların değil iyi oynayanların dünyası.
;)​

U

Unknownloce

Ziyaretçi
DEMEK İSTEDİĞİM 2 GRUP BİRDEN VERMEK Bİ SW DE GÖRDÜM MESELA [R] [MEGAVİP] OYUNCUADI mesela
Benim zaten ilk dediğim, yeni bir grup oluşturup viprehber yaparsın tagınıda düzenliyip ''[R] [MVIP] Oyuncu'' yapabilirsin.

BTBKaan

Elmaslar
2
Puanlar
0
DOSTUM OYUNCU SİTEDEN VİP ALDIĞINDA ONUNLANMI UĞRAŞICAM

U

Unknownloce

Ziyaretçi
DOSTUM OYUNCU SİTEDEN VİP ALDIĞINDA ONUNLANMI UĞRAŞICAM
Sen beni yanlış anladın :D Diyorsun ki; ben oyuncuyu çok beğendim rehberliğini, hem vip vermek istiyorum hem rehber vermek istiyorum diyorsun bu özel yetki olur sitedeki otomatik yetki ayrı olur mesela sen oyuncu ***oyuncusuna viprehber verirsin sade o bir oyuncu için geçerli olur. Sitedeki vipi verirsin vip satın aldıklarında otomatiik olarak istediğin vipe atar bunun siteyle hiçbir alakası yok.

BTBKaan

Elmaslar
2
Puanlar
0
Sen beni yanlış anladın :D Diyorsun ki; ben oyuncuyu çok beğendim rehberliğini, hem vip vermek istiyorum hem rehber vermek istiyorum diyorsun bu özel yetki olur sitedeki otomatik yetki ayrı olur mesela sen oyuncu ***oyuncusuna viprehber verirsin sade o bir oyuncu için geçerli olur. Sitedeki vipi verirsin vip satın aldıklarında otomatiik olarak istediğin vipe atar bunun siteyle hiçbir alakası yok.
bak şöyle dostum oyuncunun mesela daha önceden bir yetksii var mesela rehber. oyuncu siteden vip aldıgında bu rehberlik gitmeyecek üstüne birde vip eklenecek anlatamadım sanırım

U

Unknownloce

Ziyaretçi
bak şöyle dostum oyuncunun mesela daha önceden bir yetksii var mesela rehber. oyuncu siteden vip aldıgında bu rehberlik gitmeyecek üstüne birde vip eklenecek anlatamadım sanırım
O dediğin şey özel yetki oluyor, senin dediğin 2 yetki vermesi diye benim bildiğim öyle birşey yoktur.

BTBKaan

Elmaslar
2
Puanlar
0

Emir577

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
6
Puanlar
0
Zaten yeni bir group olsun mesela tagı [Rehber] [Vip] group yap siteden satma rehber verecgin kisiyi bu gruba ver

MoonQS

Nether Kaşifi
Elmaslar
796
Puanlar
16.085
Yer
Türkiye
Minecraft
Grossy
Sunucudan rehber olan bir kişi VIP üyelik satın alınca mecbur VipRehber grubu açmalısın. Yani bunu otomatik istemeni anlayamadım üşenilcek bir tarafı yok.
VipRehber grubunu oluşturmak için (GroupManager);
• /mangadd VipRehber
• /mangaddi VipRehber Vip
• /mangaddi VipRehber Rehber
• /mangaddv VipRehber prefix &4&lVIP&5&lRehber
adımlarını takip edebilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı