Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Oyuncuları Gizleyip TAB'da gösterme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilmeadimiasd

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi ben bir skript yapmak istiyorum, bunu mundoSK'nın oyuncuları tab'da gösterme özelliği ile yapabildim fakat şöyle bir sıkıntı var, TAB'ı mahvediyor. Yani tab'ın mevcut olan tasarımını yok ediyor ve sadece oyuncu gösteriyor, tıpkı vanilla'da tab'a basmışsınız gibi. Bunu nasıl yapabilirim? bir plugin var mı veya skript ile yapmak mümkün mü?
Tab Plugini olarak TAB kullanıyorum

JavaScript:
on join:
    reveal player from all players
    reveal all players from player

hide players from player
    hide player from players
    show player in tablist of players
    show players in tablist of player

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi ben bir skript yapmak istiyorum, bunu mundoSK'nın oyuncuları tab'da gösterme özelliği ile yapabildim fakat şöyle bir sıkıntı var, TAB'ı mahvediyor. Yani tab'ın mevcut olan tasarımını yok ediyor ve sadece oyuncu gösteriyor, tıpkı vanilla'da tab'a basmışsınız gibi. Bunu nasıl yapabilirim? bir plugin var mı veya skript ile yapmak mümkün mü?
Tab Plugini olarak TAB kullanıyorum

JavaScript:
on join:
    reveal player from all players
    reveal all players from player

hide players from player
    hide player from players
    show player in tablist of players
    show players in tablist of player
Hocam sorununuzu anlamadım anladığım kadarıyla yanıt vereceğim kusura bakmayın. Şimdi benim anladığıma göre TAB eklentisini kullanıyorsunuz. Ve oyuncularınızı TABda göstermek istiyorsunuz TAB da göstermek için neden skript kullanıyorsunuz? Yüksek ihtimalle bir minigame vb. yapıyorsunuz ve bu minigame sebebiyle öyle olmasını istiyorsunuz. Diye düşünüyorum. Ekstradan tasarım olayına gelirsekte Skriptle Tab'ın tasarımını düzenliyebilirsiniz böyle birşey mevcut yani documents dosyasına bakmanızı öneririm. Sorunun devam etmesi halinde bu yorumun altına cevap yazarsanız çok sevinirim :)

Bilmeadimiasd

Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Hocam sorununuzu anlamadım anladığım kadarıyla yanıt vereceğim kusura bakmayın. Şimdi benim anladığıma göre TAB eklentisini kullanıyorsunuz. Ve oyuncularınızı TABda göstermek istiyorsunuz TAB da göstermek için neden skript kullanıyorsunuz? Yüksek ihtimalle bir minigame vb. yapıyorsunuz ve bu minigame sebebiyle öyle olmasını istiyorsunuz. Diye düşünüyorum. Ekstradan tasarım olayına gelirsekte Skriptle Tab'ın tasarımını düzenliyebilirsiniz böyle birşey mevcut yani documents dosyasına bakmanızı öneririm. Sorunun devam etmesi halinde bu yorumun altına cevap yazarsanız çok sevinirim :)
Yapmak istediğim şey;
Oyuncuları Gizlemek ve TAB'da göstermek, Skript ile gizlediğimde oyuncular tab'da gözükmüyor, MundoSK'nın tab'da gösterme özelliğini kullandığımda ise TAB'ın tasarımı komple yok oluyor, bunu düzeltmek istiyorum veya plugin ile halledebilmek istiyorum var ise.

Kısaca;
Oyuncular hiçbir şekilde gözükmeyecek fakat tab'da adları gözükecek

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Yapmak istediğim şey;
Oyuncuları Gizlemek ve TAB'da göstermek, Skript ile gizlediğimde oyuncular tab'da gözükmüyor, MundoSK'nın tab'da gösterme özelliğini kullandığımda ise TAB'ın tasarımı komple yok oluyor, bunu düzeltmek istiyorum veya plugin ile halledebilmek istiyorum var ise.

Kısaca;
Oyuncular hiçbir şekilde gözükmeyecek fakat tab'da adları gözükecek
Oyunculara o zaman görünmezlik efekti vermeyi deneyebilirsiniz? Bunu denememenizin özel bir sebebi mevcutsa iletirseniz sevinirim.

Bilmeadimiasd

Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Oyunculara o zaman görünmezlik efekti vermeyi deneyebilirsiniz? Bunu denememenizin özel bir sebebi mevcutsa iletirseniz sevinirim.
Sunucu Practice sunucusu, bunu yapmam yani mümkün değil. saçma durur

Foudre Tech.

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

FoudreStudios#0845

Elmaslar
28
Puanlar
970
Yer
Türkiye
Twitter
foudrestudios
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı