Sol Reklam
Sağ Reklam

Oyun Platformları Ödeme Kolaylığı

halilov

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
6
Puanlar
3.760
Yer
Ankara
Selamlar arkadaşlar, benim gibi bir çok arkadaşın kredi, banka kartı vs gibi sıkıntıları var. Bizler bu tür sıkıntıları çözmek için sunulan bir çok sanal kart var ama sizlere en kolay erişebileceğiniz ve kullanabileceğiniz ininaldan bahsedicem. Artık hemen hemen her yerden alabileceğiniz ininal kartları kolayca bakiye yükleyebiliyorsunuz ve benim gibi oyun bağımlıysanız bu kartlarla ödeyebiliyorsunuz. Yani bakıyorum da gerçekten güzel bir kolaylık bizim için. ben haftalığın yarısını Lol'e diğer yarısını WolfTeam'e yüklüyorum. Deyiyor mu valla değiyor :) buradan genç arkadaşlarıma sesleniyorum keşfetmeyenler varsa şimdi yeni bir kampanyası var arkadaşını getirene 2 arkadaşına 5 tl yani aldığın kart bir nevi bedavaya geliyor benden size söylemesi. Haydi size iyi cumalar gece vardiyam başlar birazdan Lol'e destek gelirim derseniz dm atın oynayalım beyler ..

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Dediğin gibi benimde kart sorunlarım vs. var. Bilgisi olmayan arkadaşlar için iyi ki bu konuyu açmışsın :)

berkayatay

Odunlara Vur Vur Vur!
Yasaklandı
Elmaslar
13
Puanlar
6.270
İninal zamanında bizim bu kart problemlerimizi kökünden çözmüştü şimdi ise güçlü bir şekilde geri döndü diyebiliriz. Hergün yeni bir fırsat her gün yeni bir kampanya valla iyi gidiyorlar bomba bomba da diyebilirim hatta. Köşe de ki ptt den yüklüyorum hopp sonra gelsin cs go anahtarları pubg kasaları.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı