Sol Reklam

Oyun oynarken içecek tercihiniz nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tunaozsari

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
145
Yer
Turkey
Merhaba, oyun oynarken yapılan içecek tercihleri ile alakalı yaptığım bir anketim mevcut. Ankete katılarak bana yardımcı olursanız sevinirim
Ayrıca anketi tanıdığınız kişilere atarak bana destek olabilirsiniz ❤️

(Konunun kurallara uygun olup olmadığını tam olarak anlayamadım ancak eğer kurallara uymayan bir kısmı var ise konuyu kaldırabilirim.)

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Anketinize katıldım. :)

tunaozsari

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
145
Yer
Turkey

Klarus

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
17
Puanlar
13.470
Ankette Gazoz/Maden suyu yazmasaydı ankete katılırdım
Gazoz sodyum bikarbonat katılan yapay içecektir
Maden suyu ise doğal su çevriminde yeraltında oluşur ve toprakta bulunan birtakım element ve maddeleri çözünmüş halde içerir. Uygun kırık hatları (faylar) veya jeolojik yapılar olan bölgelerde yeraltındaki bir maden suyu kendiliğinden yeryüzüne çıkabildiği gibi, rezervuarından sondaj ile de yeryüzüne alınabilir. Çıkarıldığı yerde, (yani taşınmadan) doğal niteliği ve mineral kompozisyonu ve içeriği değiştirilmeden şişelenir

tunaozsari

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
145
Yer
Turkey
Ankette Gazoz/Maden suyu yazmasaydı ankete katılırdım
Gazoz sodyum bikarbonat katılan yapay içecektir
Maden suyu ise doğal su çevriminde yeraltında oluşur ve toprakta bulunan birtakım element ve maddeleri çözünmüş halde içerir. Uygun kırık hatları (faylar) veya jeolojik yapılar olan bölgelerde yeraltındaki bir maden suyu kendiliğinden yeryüzüne çıkabildiği gibi, rezervuarından sondaj ile de yeryüzüne alınabilir. Çıkarıldığı yerde, (yani taşınmadan) doğal niteliği ve mineral kompozisyonu ve içeriği değiştirilmeden şişelenir
Merhaba, aslında anketin amacı gazozun mu yoksa maden suyunun mu daha çok tercih edildiği kısmı değil, buna bakarsanız su da yok seçenekler arasında. Anketin asıl amacı oyun oynarken enerji ve konsantrasyon kaybı yaşayan kişileri belirlemek. O sorununun amacı ise ankete katılanların genel hatları ile ne içtiğini öğrenmek. Yine de teşekkürler ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı