Sol Reklam
G

Garp

Ziyaretçi

Minecraft-Türkiye.png
Merhaba değerli Minecraft Türkiye üyeleri, bugün sizlere oyun dünyasındaki en yararlı 5 silahı tanıtacağım. Konuma başlamadan önce patlamış mısırınızı almayı unutmayın. Hazırsanız başlayalım...

NOT: En güçlü 5 silahı ele aldım fakat sıralanışta karışık olarak vereceğim. Silah listesine girebilecek şeyler ise "Özel güçler (Deney sonucu elde edilen.), bıçaklar, kılıçlar, askeri silahlar, araçlar ve zırhlar.

Blades of Chaos.jpg

Blades of Chaos
Kratos'un bir numaralı yardımcısı. God of War adlı oyunda tanrıları, masumları ve birçok düşmanı öldürmek için kullandığımız bedenimize zincirler ile sabitlenmiş muazzam derecede güçlü bıçaklar. Bıçak diyip geçmemek lazım kılıçları kıran, tanrılara diz çöktüren ve mitolojik canavarların kafalarını almamızı sağlayan bir bıçak. Sağ elinde bir tane, sol elinde bir tane. Kratos'a sadece dövüşmekte yardımcı olmuyor bu bıçaklar tırmanma ve hızlı gitme konusunda da yardımcı oluyor.

Zero Point Energy Manipulato.jpg

Zero Point Energy Manipulato
Half Life 2 ile karşımıza çıkan ZPEM (Zero Point Energy Manipulato) diğer adıyla ve oyuncuların verdiği isim ile yer çekimi silahı herhangi bir nesneyi silah gibi kullanabilmemize olanak sağlıyordu. İster canavarları, ister nesneleri kavrayabiliyorduk. Hiçbir işlevi olmayan bir boya kutusu birden bire ölümcül bir silaha dönüşebiliyordu. Bu şeyler lastik, kaya, araba, kutu gibi şeyler içinde geçerliydi. Half Life 2'yi oynamayan kimse yer çekimi silahını oyuncular arasında verilen ismi ile delici sanabilirdi. Delici, yer çekimi silahının kardeşi olan Gauss'dır.

The Darkness.jpg

The Darknes
Sırtımızdan çıkan iki tane canavarımsı kol ile düşmanlarımıza korkulu dakikalar geçirtiyorduk. Sırtımızdan çıkan iki tane canavar yetmezmiş gibi kullandığımız silahlar bile düşmana ayrı bir zorluk sağlıyordu. Tabii şeytana ruhumuzu satarsak böyle olur. Güçlü bir canavarın icabına ancak daha güçlü bir canavar bakabilir.

Gauss.jpg

Gauss
Half Life 1'in göz bebeği Gauss'tır. Tek oyunculuda fazla bir etkisi olmasada çok oyunculuda oldukça etkili bir silahtır (Tek oyunculu kişiden kişiye değişebiliyor.). Tavandan veya duvarın arkasından biri mi geçiyor? Gauss, uzaya çıkıp roket mi atmak istiyorsunuz? Gauss, daha hızlı haraket etmek mi istiyorsunuz? Gauss. Gauss kısaca tüm dertlerinizin devası olacaktır. Oyuncular bu silaha delici ismini verdikleri için hiç duymayan biri bu silahı çok yanlış anlayabiliyor. :'D

Eğer Gauss'un etkisini görmek isterseniz buraya tıklayarak Unlost'un (Dünya Half-Life Şampiyonu) mükemmel videosunu izleyebilirsiniz.

Prototype.jpg

Prototype
@Anathory 'nin deyimi ile "Tek Kişilik Ordu" gerçekten doğru. Karakterimiz Alex bir deney sonucu muazzam bir güce sahip canavara dönüşüyor. Oyunda Alex güçlerini kullanarak elini büyük kılıçlara, devasa yumruklara ve Wolverine gibi pençelere dönüştürebiliyor. Sadece bununla kalmayıp büyük ölçüde hasar veren çoklu saldırısınıda yapabiliyor. Oyun dünyasında gördüğüm en havalı karakterlerden biri olduğunu söyleyebilirim. Güçleri sayesinde binalara tırmanabilir, tank-helikopter gibi askeri araçları yok edebilir hatta ve hatta herhangi bir insanın bedenine bürünebilir.

Eğer Prototype hakkında daha fazla bilgi almak istersen buraya tıklayabilirsin.

Games.jpg

Evet değerli Minecraft Türkiye üyeleri, bir başka konumun daha sonuna gelmiş bulunuyorum. Bir önceki oyun tanıtımı konumu okumak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. Başka bir gün başka bir konumda görüşmek üzere, o zamana kadar sağlıcakla kalın...

Ekler

• The Darkness.jpg
    The Darkness.jpg
    18,9 KB · Görünt.: 156

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos
Hiç bi oyunu oynamadım oynmak istedi canım ama bu saatte kim indirecek oyunuda , açacak , oynayacak ...

G

Garp

Ziyaretçi

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
362
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

AlexTheCoder

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

UsainAlper#9905

Elmaslar
20
Puanlar
13.335
Yer
İstanbul / Sultangazi
Minecraft
UsainAlper577
God of War ve Prototype'ı şiddetle öneririm.
God Of War Daha Önce Oynamadım Fakat Aradığımda PlayStation 4 için karşıma çıkıyor.
Prototype Oynamadım Ama Güzel Oyuna Benziyor Hemde Ucuz 50 TL Prototype Almayı düşünüyorum
Prototype 2 de var onuda deneyeceğim oda 60 tl 10 tl fark var aralarında 2 side ucuz

G

Garp

Ziyaretçi
God Of War Daha Önce Oynamadım Fakat Aradığımda PlayStation 4 için karşıma çıkıyor.
Prototype Oynamadım Ama Güzel Oyuna Benziyor Hemde Ucuz 50 TL Prototype Almayı düşünüyorum
Prototype 2 de var onuda deneyeceğim oda 60 tl 10 tl fark var aralarında 2 side ucuz
Açıkçası pişman olmazsın. God of War serisi oldukça güzel fakat +18 sahneler içermiyor değil ve din konusundan oyuna bakarsan çok çabuk sıkılırsın. Bu yüzden oyunu tarafsız bak. Prototype'ta ise özgürsün. İstediğin şekilde savaşabilir ve kaos çıkarabilirsin.

Alabiliyorsan iki oyunu da al.

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
Prototype 1 ve 2'yi oynadım. Ama Remastered olarak. Çok güzeldi, kesinlikle tavsiye ederim. Ama Prototype 2'de sıkıntılar çıkabiliyor. Özellikle de optimizasyon sorunları olabiliyor.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı