Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu otomute Skripti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

1strk07

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

asdgetdo#3132

Elmaslar
13
Puanlar
1.355
Yer
İstanbul
Minecraft
1strk07
on chat: message matches "\b(?i)am\b" or "\b(?i)gerzek\b" or "\b(?i)aq\b" or "\b(?i)mal\b" or "\b(?i)salak\b" or "\b(?i)salağ\b" or "\b(?i)gerizekalı\b": cancel event execute console command "mute %player% 10m Argo Kullanımı" send "&42.Seviye Argo &8>> &c2.Seviye Argo 1 Saat Mute Yediniz." on chat: message matches "\b(?i)*\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)yalla\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)am\b" or "\b(?i)sik\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)orusbu\b" or "\b(?i)orsubuçocu\b" or "\b(?i)orsubuçocu\bğu" or "\b(?i)amcı\b": cancel event execute console command "mute %player% 60m Argo Kullanımı" send "&42.Seviye Argo &8>> &c2.Seviye Argo 1 Saat Mute Yediniz." on chat: message matches "\b(?i)anneni\b" or "anne" or "\b(?i)anne\bmi" or "\b(?i)ablanı\b" or "\b(?i)sikeyim\b" or "\b(?i)*\b": cancel event execute console command "mute %player% 7h Argo Kullanımı" send "&43.Seviye Ailevi küfür &8>> &c3.Seviye AileviKüfür 7 Saat Mute Yediniz." on chat: message contains "https" or "http": cancel event execute console command "ban %player% Reklam"

bu skriptti acaba düzeltebilirmisiniz 1.8.9 skriptine uygun yapabilirmisiniz

not:kimseye küfür edilmemiştir bunu hazır aldım arkadaşdan küfürler kimseye değildir

EnesBurak

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

EnesBurak#0001

Elmaslar
17
Puanlar
2.120
Yer
İstanbul
Minecraft
EnesBurak
Kod:
on chat:   
    message matches "\b(?i)am\b" or "\b(?i)gerzek\b" or "\b(?i)aq\b" or "\b(?i)mal\b" or "\b(?i)salak\b" or "\b(?i)salağ\b" or "\b(?i)gerizekalı\b":
    cancel event       
    execute console command "mute %player% 10m Argo Kullanımı"       
    send "&42.Seviye Argo &8>> &c2.Seviye Argo 1 Saat Mute Yediniz."

on chat:   
    message matches "\b(?i)*\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)yalla\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)am\b" or "\b(?i)sik\b" or "\b(?i)*\b" or  "\b(?i)orusbu\b" or "\b(?i)orsubuçocu\b" or "\b(?i)orsubuçocu\bğu" or "\b(?i)amcı\b":       
    cancel event       
    execute console command "mute %player% 60m Argo Kullanımı"       

on chat:
    message matches "\b(?i)anneni\b" or "anne" or "\b(?i)anne\bmi" or "\b(?i)ablanı\b" or "\b(?i)sikeyim\b" or "\b(?i)*\b":
    cancel event       
    execute console command "mute %player% 7h Argo Kullanımı"       
    send "&43.Seviye Ailevi küfür &8>> &c3.Seviye AileviKüfür 7 Saat Mute Yediniz."

on chat:   
    message contains "https" or "http":       
    cancel event       
    execute console command "ban %player% Reklam"

1strk07

Discord:

asdgetdo#3132

Elmaslar
13
Puanlar
1.355
Yer
İstanbul
Minecraft
1strk07
Kod:
on chat:  
    message matches "\b(?i)am\b" or "\b(?i)gerzek\b" or "\b(?i)aq\b" or "\b(?i)mal\b" or "\b(?i)salak\b" or "\b(?i)salağ\b" or "\b(?i)gerizekalı\b":
    cancel event      
    execute console command "mute %player% 10m Argo Kullanımı"      

on chat:  
    message matches "\b(?i)*\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)yalla\b" or "\b(?i)*\b" or "\b(?i)am\b" or "\b(?i)sik\b" or "\b(?i)*\b" or  "\b(?i)orusbu\b" or "\b(?i)orsubuçocu\b" or "\b(?i)orsubuçocu\bğu" or "\b(?i)amcı\b":      
    cancel event      
    execute console command "mute %player% 60m Argo Kullanımı"      

on chat:
    message matches "\b(?i)anneni\b" or "anne" or "\b(?i)anne\bmi" or "\b(?i)ablanı\b" or "\b(?i)sikeyim\b" or "\b(?i)*\b":
    cancel event      
    execute console command "mute %player% 7h Argo Kullanımı"      
    send "&43.Seviye Ailevi küfür &8>> &c3.Seviye AileviKüfür 7 Saat Mute Yediniz."

on chat:  
    message contains "https" or "http":      
    cancel event      
    execute console command "ban %player% Reklam"
1 tane hata veriyor

EnesBurak

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

EnesBurak#0001

Elmaslar
17
Puanlar
2.120
Yer
İstanbul
Minecraft
EnesBurak
Kaçıncı satırda ne hatası verdiğini söyler misiniz ?

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
335
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Hocam ben önermiyorum oto mute skripti kullanmayı. Bende kullanmıştım atıyorum yaprak lafını eklerseniz oyuncu meryaprak derse bile mute yiyor. Yani küfür olmayan bir sözde küfür içeriyorsa bile mute atıyordu benim oyuncularıma. Plugin kullanmak daha iyi bence bunun için

MuhtisimDedektifler

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

UcanAdam#9070

Elmaslar
2
Puanlar
360
Yer
Samsun
Tavsiyem kendiniz javayla yapay zeka destekli eklenti yazmanız

MuhtisimDedektifler

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

UcanAdam#9070

Elmaslar
2
Puanlar
360
Yer
Samsun
Hocam ben önermiyorum oto mute skripti kullanmayı. Bende kullanmıştım atıyorum yaprak lafını eklerseniz oyuncu meryaprak derse bile mute yiyor. Yani küfür olmayan bir sözde küfür içeriyorsa bile mute atıyordu benim oyuncularıma. Plugin kullanmak daha iyi bence bunun için
yapay zeka destekli yazarsanız mute atmaz ama javayla skript minecraft için yapılmış bir şey

1strk07

Discord:

asdgetdo#3132

Elmaslar
13
Puanlar
1.355
Yer
İstanbul
Minecraft
1strk07
hocam bu skriptte onları ayırıyor cümlede küfür varmı ona bakıyor yoksa devam diyor varsa muteliyor

1strk07

Discord:

asdgetdo#3132

Elmaslar
13
Puanlar
1.355
Yer
İstanbul
Minecraft
1strk07

1strk07

Discord:

asdgetdo#3132

Elmaslar
13
Puanlar
1.355
Yer
İstanbul
Minecraft
1strk07
Kaçıncı satırda ne hatası verdiğini söyler misiniz ?
ve ayrıt etmiyor
bildiğniz plugin varsa söyleyebilirsiniz

Thomas Shelby

Tabanları Yağlama Vakti

Discord:

Sherlock#5773

Elmaslar
335
Puanlar
12.270
Yer
Rusya
Minecraft
dragondemon68
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı