Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı OTOMUTE | SKRİPT | V2 - GELİŞMİŞ

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ExodiaMC

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ExodiaMC

Elmaslar
5
Puanlar
0
Minecraft
ExodiaMC

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
küfür korumada yalnızca mesaj küfürse susturur bu kod, içeriyorsa değil. Argo korumada mesela "o ç" küfür, biri var adı oçar "oçar" yazınca mute olur. aynı şey reklam içinde geçerli. Bunları engellemek için "split" kullanmalısınız. aynı zamanda 3 ayrı değil 1 on chat: de işi yaparsanız kod hem kısalır, hemde performansı iyileşir. eline sağlık.

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
küfür korumada yalnızca mesaj küfürse susturur bu kod, içeriyorsa değil. Argo korumada mesela "o ç" küfür, biri var adı oçar "oçar" yazınca mute olur. aynı şey reklam içinde geçerli. Bunları engellemek için "split" kullanmalısınız. aynı zamanda 3 ayrı değil 1 on chat: de işi yaparsanız kod hem kısalır, hemde performansı iyileşir. eline sağlık.
ben oraya koydum mesale sımdı adam net gitti yazsa uyarı onu yerine net gitti yazdıgında mesajı degtırebılır int gitti olabilir lütfen konu ne zaman acılması ona göre teşekürler yorumun için

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
ben oraya koydum mesale sımdı adam net gitti yazsa uyarı onu yerine net gitti yazdıgında mesajı degtırebılır int gitti olabilir lütfen konu ne zaman acılması ona göre teşekürler yorumun için
Anlamadım :D

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
ve birşey dıyecem ve rehber de kullana bılır rehber olamsını tavsiye ederım sımdı adma böyle yazar o 111 c olabilir o yuzden rehber olması gerekır bu skripti yaklasık 5 veya 6 ay önce yazdım

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
ve birşey dıyecem ve rehber de kullana bılır rehber olamsını tavsiye ederım sımdı adma böyle yazar o 111 c olabilir o yuzden rehber olması gerekır bu skripti yaklasık 5 veya 6 ay önce yazdım
Tamam ama skriptin güncel olması için dediğim şeyleri halledersen daha da güzel olur bence.

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
yani sımdı adam net gitti yazıdıgında uyarıyor eger yıne yazarsa mute yıyor bunu yerine skripti kullana kişi net gitti yerine int gitti yapabılır şöyle

Kod:
on chat:.
    if message is "net gitti" or "net gıttı" or "net gg":
        cancel event
        send "yasaklı kelime int gitti yazailirsin"

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
yani sımdı adam net gitti yazıdıgında uyarıyor eger yıne yazarsa mute yıyor bunu yerine skripti kullana kişi net gitti yerine int gitti yapabılır şöyle

Kod:
on chat:.
    if message is "net gitti" or "net gıttı" or "net gg":
        cancel event
        send "yasaklı kelime int gitti yazailirsin"
"abi net gitti npcm off"

bu şekilde olabilecek yüzlerce çeşit var, ne işe yarayabilirki?

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Tamam ama skriptin güncel olması için dediğim şeyleri halledersen daha da güzel olur bence.
dostum güncel yazmmamı sebepi ise en son temuzda yazmıslar o yuzden guncel yazdım öne cıksın dıye

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
dostum güncel yazmmamı sebepi ise en son temuzda yazmıslar o yuzden guncel yazdım öne cıksın dıye
Demek istediğim şeye değil, başka şeylere takılıyorsun. Başta attığım mesaja göre kodu düzenlemelisin bence. dediğim gibi, "split at"

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Demek istediğim şeye değil, başka şeylere takılıyorsun. Başta attığım mesaja göre kodu düzenlemelisin bence. dediğim gibi, "split at"
:d reis 5-6 ay önce yazdıgım skript ondan sonra bırdaha mcye girmedım ve geri döndum sımdı ise skript bilgim %0 anladınmı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı