Sol Reklam

Çözüldü Oto claim kaldırma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nightslear

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Ali!#7582

Elmaslar
6
Puanlar
135
Yer
Edirne
Minecraft
Nightslear
Öncelikle şu tarz bir script yazdım:
on chat:
if message is " Son Giriş: 30 Gün Önce." or " Son Giriş: 31 Gün Önce." or " Son Giriş: 32 Gün Önce.":
set {tp} to location of targeted block
wait 0.1 second
execute console command "lp user %player% permission set griefprevention.ignoreclaims true"
wait 0.1 second
execute console command "sudo user %player% ignoreclaims"
wait 0.1 second
teleport player to {tp}
wait 0.1 second
execute console command "sudo %player% unclaim"
wait 0.1 second
execute console command "lp user %player% permission set griefprevention.ignoreclaims false"
Chatte şu kadar süre girmedi deyince cl nin kalkması gerekiyor ama bir sorun var. Plugin in gönderdiği mesajı algılamıyor.
griefprevention plugininin türkçe yamasını kullanıyoruz messages.yml olarak. Bir türlü " Son Giriş: 30 Gün Önce." mesajının algılatmasını başaramadım.
Bir oyuncu yazarsa bu mesajı algılıyor ama Plugin yazdığında nedense algılamıyor. Bunu algılayacağı şekilde editlemek istiyorum bilgisi olan veya yardım edebilecek var mı?
Not: Sorun türkçe karakter değil ingilizce karakter yapıpta da denedim olmadı.

naexy

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

naexy#1881

Elmaslar
4
Puanlar
645
Yer
Bursa
Minecraft
Soalizy
oyuncu oyuna girince sıfırlanan ve quitleyince başlayan bir sayaç açıp sayaç 30 günden büyük olunca bu komutu çalıştırsanız olur mu

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Bu durumda, griefprevention plugininin kaynak kodunu incelemeniz gerekebilir. Pluginin hangi mesajı gönderdiğini ve hangi formatta gönderdiğini belirlemek için kodun içinde arama yapmanız gerekir.

Ayrıca, skriptinize "on console command" eventini ekleyerek, griefprevention plugininin gönderdiği mesajları yakalayabilirsiniz. Bu olay, bir komut girildiğinde tetiklenir ve girdiğiniz komutu içeren bir argümanla çalışır. Bu argümanı kontrol ederek, pluginin hangi mesajı gönderdiğini belirleyebilir ve skriptinizi buna göre ayarlayabilirsiniz.

Örnek olarak:

Kod:
on console command:
set {last_login_msg} to arg-1
if {last_login_msg} contains "Son Giriş: 30 Gün Önce." or {last_login_msg} contains "Son Giriş: 31 Gün Önce." or {last_login_msg} contains "Son Giriş: 32 Gün Önce.":
set {tp} to location of targeted block
wait 0.1 second
execute console command "lp user %player% permission set griefprevention.ignoreclaims true"
wait 0.1 second
execute console command "sudo user %player% ignoreclaims"
wait 0.1 second
teleport player to {tp}
wait 0.1 second
execute console command "sudo %player% unclaim"
wait 0.1 second
execute console command "lp user %player% permission set griefprevention.ignoreclaims false"

Bu skript, "on console command" olayını kullanarak son giriş mesajını kontrol eder ve belirtilen mesajları içeriyorsa, cl'yi kaldırmak için diğer işlemleri gerçekleştirir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı