Sol Reklam

Bulundu Ortak Aranıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mingyu

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

mingyu#3630

Elmaslar
1
Puanlar
150
Yer
Pamukkale
Minecraft
AlpMingyu
Hepinize merhaba,
Ben Alp, başka sunucularla oynamaktan sıkıldığım ve bu yüzden bir minecraft hub'u oluşturmak istediğim için bir girişime başladım. Forumda yer alan ortak arayan arkadaşlar ile görüşmeye çalıştım ancak olumlu bir cevap hatta direk bir cevap alamadım. Bir girişim olarak minecraft sunucu ekosistemi oluşturuyorum, Fiziksel sunucumun bir kısmını ayırarak MineOS kurulumu gerçekleştirdim. Yapmış olduğum testlerde yüksek performans ve verim elde ettim. Projemden bahsedecek olursak, olay şu klasik bir hub kuracağız içinde creative, skyblok, survival sunucuları olacak + olarak da oyuncuların isteği dahilinde vip, özel map, özel mini sunucu satacağız. Sistemi bu şekilde döndüreceğiz, kar'ın da %50'sini plugin vb. kodlatmak için harcayacak geri kalan kısmını ise paylaşacağız. Ortak olacak kişinin tek yapması gereken ise pluginlerden ve minecraft sunucularından anlıyor olması. Görevi ise kendimize has benzersiz bir sv tasarlamak, oluşturmak (webde varolan pluginler ile) ve klasik bir admin olarak sunucuda oynamak. Yani hazır makinanın üzerine sunucumuzu inşa edeceğiz ve elde ettiğimiz gelirin bir kısmını ortak olacak kişi alacak. İlgilenen 19 yaş üstü kişiler Discord yoluyla benimle iletişime geçebilir.
Not: Lütfen gerçekten anlıyorsanız iletişime geçin ve işe koyulalım. Discord: mingyu#3630

MineOS'a ayırdığım Sunucu Özellikleri:
8 Core (Sanal Core 16) İntel Xeon E5620
8 GB Ram
64 GB NVMe Ssd
1 Gigabit sınırsız hat
Sunucu özellikleri kademeli olarak arttırılabilir, şu anda sistem 256 mb ram %4 işlemci kullanıyor.
Fiziksel + Sanal güvenlik duvarı mevcut. Ekstra olarak cloudflare kullanılabilir. (Tor üzerinden yayın yapan mc sv kurabilmemiz bile mümkün)
MineOS Panelinden bir görüntü: (Sunucuda deneme amaçlı creative çalışıyor.)
1679079127926.png

Üşenmeden Okuduğunuz için teşekkürler. İletişime geçmekten çekinmeyin.

onvr

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Onvr#0885

Elmaslar
3
Puanlar
135
Yer
istanbul
Minecraft
Onvr
üşendim okumadım teşekkür ettiğin için teşekkür ederim

omurt14

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

valeriaa001

Elmaslar
43
Puanlar
1.355
Yer
-
Minecraft
xOmur_LoL
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı