Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Önerinize ihtiyacım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470
Merhabalar,
bu ay içerisinde 6 gb lık bir server açmayı düşünüyorum online sayısı arttıkça ramını yükselteceğim.
sizce bu server ın oyun modu ne olmalı ? bu aralar en çok oynanan oyun modu sizce hangisi ?
(Faction , skyblock , opskyblock , survival) genel olarak en çok oynananlar bunlar. vereceğiniz öneri bu 4 ünün arasında olursa sevinirim. :)

TEŞEKKÜRLER.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Emek Skyblock veya Faction sunucusu açmanı öneririm. Op Skyblock eridi.

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Survival sunucu açmalısın bence fakat sade survival değil sistemler ekleyip oyunu oyuncuların zevk alacağı hale getirmelisin başarılar

xYaqiz

Play.HypeNW.Com
Elmaslar
305
Puanlar
5.680
Minecraft
Yaqiz
Emek SkyBlock veya OPSkyblock açmalısın. Zira kötü bir eklenti paketiyle dahi tutuyor günümüz SB sunucuları.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Para kazanma kaygın varsa iş çok basit; Skyblock aç 15tlden vip sat 50 elmas spawner ver viplere aylık rahat sunucu parasını katlarsın.
Ha diyorsunki ben eğlenmek ve eğlendirmek istiyorum;Ozaman towny,hardcore,rpg gibi sunuculara yönel.

AKB`Dağhan

✨CruesNW.Keyubu.Com✨

Discord:

Dağhan#9999

Elmaslar
61
Puanlar
2.210
Yer
İstanbul
Minecraft
DaghanKacak
Emek Skyblock en çok tutan Oyun Olmaya Başladı.

Emek Skyblock Öneririm :)
BAŞARILAR

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
Survival sunucu açmalısın bence fakat sade survival değil sistemler ekleyip oyunu oyuncuların zevk alacağı hale getirmelisin başarılar

Bencede önerebiliceğim paket kendim yapıyorum hale beta sayılırfakat bi incele bence beğenirsin

-------------------------------------------------------------------------------------

Tıkla ve Paketi Gör

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470
herkesin fikri birbiriyle çelişiyor :D

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470
Bencede önerebiliceğim paket kendim yapıyorum hale beta sayılırfakat bi incele bence beğenirsin

-------------------------------------------------------------------------------------

Tıkla ve Paketi Gör
pluginden anlıyorum skriptten çok iyi anlıyorum bende yapabilirim böyle birşey fakat ne kadar iyi olur bilemem ücretlide yaptırabilirim siz yapabilirmisiniz ?

BlackKpoT

İlim Sahibi Olmak İsteyen
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BlackKpoT#3087

Elmaslar
541
Puanlar
16.750
Yer
Türkiye
Minecraft
BlackKpoT
Emek skyblock taraftarıyım. Emek skyblock açmakta problem yok. Sunucuna gerekli ilgiyi göstermezsen bir yere varamazsın. Gününün çoğu sunucuda geçmeli oyuncularından sürekli istek dilenmelisin. "Yeni ne eklenmeli?" diye sorular sorup sürekli yenilikler getirmelisin. Diğer sunuculardan farklı olmalısın. Bunları yaparsan gerekli ilgiyi şüphesiz göreceksin dostum. Emek açta yeni rakipler ediniyim ;)

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

Forgean

Her şey güzel olacak..
Emektar

Discord:

Forgean#7305

Elmaslar
240
Puanlar
6.570
Minecraft
Forgean
Emekskyblock ve Opskyblock ideal. Kaliteli bir eklenti paketiyle ve iyi bir reklamla sunucunu gayet iyi tutturursun, sunucunun aylık kirasını da çıkarırsın.

Sabinushka

Kızılsakal Kızıltaş?

Discord:

MrAnilcaan_K#5521

Elmaslar
153
Puanlar
14.020
Minecraft
Sabinushka,
pluginden anlıyorum skriptten çok iyi anlıyorum bende yapabilirim böyle birşey fakat ne kadar iyi olur bilemem ücretlide yaptırabilirim siz yapabilirmisiniz ?
bu paket bitince ücretli bir şekilde paylaşılıcak ayrıca aklımda b unun için çok müthiş bir çakma lobi tasarımıda var

Eleftnen

Play.HiraNetwork.Com

Discord:

Eleftnen#7715

Elmaslar
70
Puanlar
13.470
bu paket bitince ücretli bir şekilde paylaşılıcak ayrıca aklımda b unun için çok müthiş bir çakma lobi tasarımıda var
özelliklerine şimdi iyice baktımda kötü bence çok karmaşık büyük emek var çok kaliteli birşey fakat kullanılacağını sanmıyorum çok zor ve karışık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı