Süre Bitiş: Sınırsız Süre Bitiş: 30.04.2018
Süre Bitiş: 26.04.2018 Süre Bitiş: 01.05.2018
Süre Bitiş: 03.05.2018 Süre Bitiş: 09.05.2018
Süre Bitiş: 13.05.2018 Süre Bitiş: 14.05.2018

Önerileriniz kıymetli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bertek41

The Developer of FutureMC
29 Ağustos 2016
752
320
1.265
Kocaeli
MC
YasinSubasi
Ben çok fazla sosyal medyaya çevirme tataftarı değilim. Ne de olsa minecraft için. Ama önerim için teşekkürler.
Katılıyorum. Altı üstü minecraft sitesi bence çok şey aramamakta fayda var oyuncular sitede değil oyunda zaman geçirecek. Benim pluginer olarak önerim mysql verisinden çekilen son banlanan oyuncular son alışveriş yapanlar ve leaderheadstan çekilecek olan sıralama. Market bölmesinde de ininal desteği olsun yeterli :D

BerkPW

22 Eylül 2015
110
102
990
Katılıyorum. Altı üstü minecraft sitesi bence çok şey aramamakta fayda var oyuncular sitede değil oyunda zaman geçirecek. Benim pluginer olarak önerim mysql verisinden çekilen son banlanan oyuncular son alışveriş yapanlar ve leaderheadstan çekilecek olan sıralama. Market bölmesinde de ininal desteği olsun yeterli :D
Mysql üzerinden ayarlayıp aslında bunun gibi pluginlere admin panele config maker ekleyebilirim. Fikir güzel. ininal konusunda da api olmadığı için otomatik sistem yapılamıyor maalesef.

site üzerinden çekiliş yapma site den oyuncu banlama oyuncuyu düzenleme
Çekiliş yapma modül olarak yapılabilir. Fikir için teşekkür ederim
Oyuncu banlama kısmında bir çok plugin olduğu için o konuda da modül kodlamak en avantajlısı

bertek41

The Developer of FutureMC
29 Ağustos 2016
752
320
1.265
Kocaeli
MC
YasinSubasi
Mysql üzerinden ayarlayıp aslında bunun gibi pluginlere admin panele config maker ekleyebilirim. Fikir güzel. ininal konusunda da api olmadığı için otomatik sistem yapılamıyor maalesef.

Çekiliş yapma modül olarak yapılabilir. Fikir için teşekkür ederim
Oyuncu banlama kısmında bir çok plugin olduğu için o konuda da modül kodlamak en avantajlısı
Peki şu anki minecraft sitelerinde nasıl ininal alışveriş yapılıyor? Birde ban için mysql dan çekme ayarlasan yeterli sanırım bir çok plugin mysql destekliyor.

RizeLi Celil

Katman Kaşifi
Emekli
29 Mart 2014
1.016
454
1.140
Rize
MC-TR.com
MC
AloneMyth53
Aynen şimdi hatırladım , dynmap'tı peki o eklentiyi sitenin tamamı değilde bir yere gömülü şekilde yapılabiliyosa daha iyi olur.
Onun dışında Twitter feed olabilir. Sunucu radyosu. Sunucuya ait genel sohbet. (MC-TR.comun eski sohbeti tarzında)[DOUBLEPOST=1500289981,1500289893][/DOUBLEPOST]Ek olarak ve %100 eklenmesi geren şu yeni trendlerden bildirim (push) sistemi , duyuru eklendiğinde otomatik bildirime evet diyenlere bildirim yollansın.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!
Yasaklandı
4 Aralık 2016
1.142
1.011
2.240
22
İstanbul/Maltepe
MC
IYusuf_DemirI
Steam
1Yusuf_Demir1
Pekte birşey olmasına gerek yok oval bir arayüz ve güzel iconlar ile güzelleştirebilirsiniz birde.

AeroCS

Obsidian Madencisi
Onaylı Satıcı
10 Ekim 2016
762
638
1.090
20
AeroCS
aerocs.com
MC
AeroCS
Diğer sunucu site scriptlerinden tasarımı çok farklı bir şey yapabilirsin. Hem ilgi çeker,hemde beğenilir.

ISquzy

Kömür Madencisi
29 Mayıs 2017
147
62
390
14
www.teknikpluginer.tk
MC
Squzy_TR
Bence Şunları yaparsan çağ atlarsın!

- Canlı Yayın Bölümü (yt,twitch,facebook)
- Paylaşım Bölümü
- Sunucu hakkında
- Sunucuya gelen güncellemelerin gösterildiği bir bölüm
- Eğer yapabiliyorsan(sanırım dünyada bir ilk) Siteden Kuş bakışı olarak oyuncuları izleyebilme

Yani o kadar birşeyler önerdim bi kıyak yaparsın diye umuyorum :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.