Sol Reklam
Sağ Reklam

⚡️ Önem Bilişim ve Yazılım Hizmetleri ⚡️ | ⚡️ Güçlü Alt Yapı - Üst Düzey Koruma - Yüksek Performans? ⭐️ "Minecraft Ücretsiz WebScript Hediyemiz!" ⭐️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

etliekmek

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

etliekmek#1620

Elmaslar
11
Puanlar
370
Yer
Konya
Minecraft
etliekmek
fiyatlara herkes uygun demiş fakat xeon makineler dahil fiyatlar piyasanın 2 katından yüksek. pek tabii hiç denemedim sizi belki desteğiniz çok iyidir korumanız çok sağlamdır fakat dışarıdan bakan biri olarak aşırı yüksek buldum yinede bol satışlar.

Proomp

Yay Yok, İskelet Yok
Emektar
Yasaklandı

Discord:

proomp

Elmaslar
175
Puanlar
1.780
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
ebuzone
Kullanmış olduğum 4GB Xeon VDS'de oldukça yüksek performans ve 900mbps download/upload alıyorum. Diğer firmalara nazaran deneyimlediğim en iyi Xeon cihazlara sahipler. Ryzen cihazlarını denemedim ama eminim ki harikadırlar. Destek konusunda ilgililer ve hızlılar, özellikle firma sahibi çok iyi.
Stoklara R9 5900X/5950X gelmesi harika olur. Hayırlı satışlar dilerim.

Önem Bilişim

Discord:

İrfan Tuğra Önem#5012

Elmaslar
18
Puanlar
2.020
güzel bir tanıtım olmuş
Birkaç aydır minecraft sunucum için VDS alıyorum. Gayet memnunum. Her sorunumda özelden veya destekten hızlı bir şekilde destek sağlıyorlar. Webscript hediyeleri her sunucu sahibinin işine yarayacaktır. Ayrıca fiyatlar da diğer firmalarla kıyaslandığında uygun. Yeni sunucu açacaklara veya yeni bir hosting arayanlara tavsiye ederim.
Kullanmış olduğum 4GB Xeon VDS'de oldukça yüksek performans ve 900mbps download/upload alıyorum. Diğer firmalara nazaran deneyimlediğim en iyi Xeon cihazlara sahipler. Ryzen cihazlarını denemedim ama eminim ki harikadırlar. Destek konusunda ilgililer ve hızlılar, özellikle firma sahibi çok iyi.
Stoklara R9 5900X/5950X gelmesi harika olur. Hayırlı satışlar dilerim.
fiyatlara herkes uygun demiş fakat xeon makineler dahil fiyatlar piyasanın 2 katından yüksek. pek tabii hiç denemedim sizi belki desteğiniz çok iyidir korumanız çok sağlamdır fakat dışarıdan bakan biri olarak aşırı yüksek buldum yinede bol satışlar.

Güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz.

Önem Bilişim

Discord:

İrfan Tuğra Önem#5012

Elmaslar
18
Puanlar
2.020
Bizlerden Kareler:

1658534759609.png
1658534767876.png

amante

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

amante#1881

Elmaslar
15
Puanlar
520
Yer
Türkiye antalya
Minecraft
amante
onemcik.png

Sunduğumuz ücretsiz konu tasarımı
Konu tasarımı sadece müşterilere özel 0dan tasarlanmaktadır, tüm oyunlara
uygun şekilde ve her renk ayarlanabilmektedir.
Tasarım teslim edilirken büyük bir Önem Bilişim logosu bulunmuyor sadece sol üst
anasayfa.png
hakkmzda.png

sistemler.png

yetkililer.png

gorseller.png

Minecraft sunucu hizmeti olan arkadaşlarımıza ve yeni aramıza katılacak arkadaşlara güzel bir süprizimiz var.
Biraz size bu süprizden bahsedeyim.
MineLab ile yapmış olduğumuz iş birlikteliği ile siz değerli minecraft sunucusu olan müşterilerimize **MineLAB v5.13**'ü ücretsiz şekilde vermeye karar verdik.

**Bu webscripte nasıl sahip olabilirim?**

Öncelikle bizden minecraft için kullanılan **TR-VDS 5 paketimiz ve üstü** bir pakete sahip olmanız gerekiyor.
Ryzen işlemcimizde ise **
Performans-VDS 2 ve üstü** pakete sahip olmalısınız. Bu paketlere sahip iseniz en son olarakta **bir adet bizim sunucularımızda barınan aylık 5TL fiyatında olan cPanel yönetim webhost almalısınız.** bu paketleri aldıktan sonra bizlere destek açarak kurulumu talep edebilirsiniz.
Satın aldığınızda
Sitary ,South, Karanlık adında 4 adet teması gelmektedir.

Not: cPanel webhostinginize minelab kurulumu yaptırdığınızda cPanel'e erişiminiz kesilir.

DEMO SİTEYİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
Kullanıcı adı: admin
Şifre: admin

Bizlerden Kareler:

Eki Görüntüle 206529Eki Görüntüle 206528
Kendilerinden Web hosting alıp çekiliş düzenletmiştim irfan bey çok iyi ve kibar biri tüm forum kullanıcılarına öneririm ayrıca konu tasarımı 10 numara olmuş başarılar ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı