• Merhaba Ziyaretçi, Minecraft Türkiye Topluluk Çalışmaları bölümündeki, çalışmaların gönderilmesi için gereken oy şartları kaldırılmıştır. Bunun yerine artık çalışmalar inceleme kurulumuz tarafından seçilecektir. Ayrıntılı bilgi için hemen buraya tıklayın!
  • Merhaba Ziyaretçi, Sunucu Ödülleri güncellemesi artık aktif! Detaylı bilgi için buraya tıkla!
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

ultraPvP_Offical

Ya istiklal,Ya ölüm. 1881-193∞
19 Ağustos 2017
346
137
640
ultraPvP_
Merhabalar yakında açacağım sunucu için bir tasarım yaptım , ancak şu an isim olarak klasikleşmiş olan "Tospik Craft" ımı koydum.
Sunucunun tanıtımını yaptığımda en iyi grafik ile çıkmak istiyorum ve ön bir görüş alayım dedim.
Yorumlarda Eksikleri ve güzellikleri belirtir iseniz çok memnun olurum , iyi forumlar :<3:

Bu linki görüntülemek için iznin yok. Şimdi giriş yapın veya kayıt olun.

Ayriyetten tasarıma daha Ekip ve Makine özellikleri gibi ekstralar eklenecektir.Sadece bir ön tanıtımdır bu.​

ultraPvP_Offical

19 Ağustos 2017
346
137
640
ultraPvP_
@admiraldus'un son tasarımından esinlenilmiş gibi duruyor. Daha farklı ve özgün şeyler yaparsan daha iyi ve kaliteli olacağını düşünüyorum. Başarılar.
Yok bu tasarımda hiçkimseye özenmeden yaptım cidden :) Elimden geldiğince uğraştım arkadaşlarımdan bunu böyle yapsam nasıl olur veya bunu böyle yap vs. konuşmalar geçti içimizde​

ultraPvP_Offical

19 Ağustos 2017
346
137
640
ultraPvP_

Troy

Yay Yok, İskelet Yok
1 Nisan 2018
307
380
690
Troy
Bu sunucu tutar , discord sunucularındayım ve gerçekten çok emek veriyorlar.

Bence gelmiş geçmiş en iyi opskyblock olabilecek bir sunucu geliyor.

Başarılar emil_osd

Elmaslar: ultraPvP_Offical

ultraPvP_Offical

19 Ağustos 2017
346
137
640
ultraPvP_
Bu sunucu tutar , discord sunucularındayım ve gerçekten çok emek veriyorlar.

Bence gelmiş geçmiş en iyi opskyblock olabilecek bir sunucu geliyor.

Başarılar emil_osd
Onu bir açılınca konuşalım iddalıyız ama bu kadarı fazla :D, grafiğe yorumunu rica edebilir miyim :D

Elmaslar: Troy

Anathory

Demir Cevheri Gibiyim
17 Temmuz 2018
190
206
390
Anathory#8248
Her yazının büyük harfli olması mide bulandırdı. Başlıktaki yazılarla ortadaki çizgi fazla yakın. Skinleri çok kötü kullanmışsın, tasarıma yedirememişsin. Sistemlerimizdeli gölgelendirme aşırı kötü, biraz daha hafif olmalı. Ayrıca yine oradaki simgelerle yazılar fazla yakın ve bu kısım yazılarla birlikte o şekillere ortalanmayıdı. Sistemlerimizin üstündeki dikdörtgen kötü olmuş. Sunucu görsellerindeki simge fazla büyük, yazıda ortalanmamış.
Bence ön gösterim denen şey bir saçmalıktan ibaret. Bitirmeden paylaşırsan ne yazık ki alabileceğin en yararlı eleştiri bu olacak.

Tasarımın artı bir yönünü, güzel bir yönünü görmüyorum.

Elmaslar: Dagon

ultraPvP_Offical

19 Ağustos 2017
346
137
640
ultraPvP_
Her yazının büyük harfli olması mide bulandırdı. Başlıktaki yazılarla ortadaki çizgi fazla yakın. Skinleri çok kötü kullanmışsın, tasarıma yedirememişsin. Sistemlerimizdeli gölgelendirme aşırı kötü, biraz daha hafif olmalı. Ayrıca yine oradaki simgelerle yazılar fazla yakın ve bu kısım yazılarla birlikte o şekillere ortalanmayıdı. Sistemlerimizin üstündeki dikdörtgen kötü olmuş. Sunucu görsellerindeki simge fazla büyük, yazıda ortalanmamış.
Bence ön gösterim denen şey bir saçmalıktan ibaret. Bitirmeden paylaşırsan ne yazık ki alabileceğin en yararlı eleştiri bu olacak.

Tasarımın artı bir yönünü, güzel bir yönünü görmüyorum.
Dediğim gibi sunucuyu iddalı bir tasarım ile açmak istiyorum ve bu yüzden bir fikir alayım dedim,teşekkür ederim dikkate alacağım​
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vay güzel yapmışsın. Çok hoşuma gitti :<3:
Sunucu nasıl olur bilemiyorum ama tasarım küçük ayrıntıları göz ardı edersek hoş olmuş eline sağlık..
Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim​

Elmaslar: YigitReisOffical