Sol Reklam
Sağ Reklam

Olympos Tasarım | Animasyonlu Konu Tasarımları | Thurster & Wolces

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345
Tasarım çok boş kalmış. Ek olarak animasyonlarda pek iç açıcı değil. 1 kişi tasarımı yapıp diğer kişi animasyonları koysa daha iyi olabilirdi. 2 kişi animasyona yüklenmesi biraz tasarımın boş kalmasına sebep olmuş. Bol satışlar.

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
35₺'den fazlası hak edildiği söylenmiş, yok canım daha neler. İki kişi birleşmenizin bir anlamı yok bence, bireysel çalışıp daha düzgün şeyler çıkarabilirsiniz. Animasyonları beğendim, güzel olmuşlar fakat tasarım vasat ötesi. Sanırsam infumia da, olympos da grafik tasarım konusunda benzer.

Wolces

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Wolces#5007

Elmaslar
31
Puanlar
6.370
Tasarım çok boş kalmış. Ek olarak animasyonlarda pek iç açıcı değil. 1 kişi tasarımı yapıp diğer kişi animasyonları koysa daha iyi olabilirdi. 2 kişi animasyona yüklenmesi biraz tasarımın boş kalmasına sebep olmuş. Bol satışlar.
:) zaten tasarımı ve animasyonu ayrı ayrı tek kişi yaptı

Elygon

Fill your dreams with design Create with Ely
Elmaslar
94
Puanlar
4.345
:) zaten tasarımı ve animasyonu ayrı ayrı tek kişi yaptı
O zaman biraz daha gelişmesi gerekiyor. Animasyonlar güzel fakat tasarımı pek doldurmamış.

iAliOsman_TR

Örümcek Hoşt!
Elmaslar
242
Puanlar
9.320
Yer
Türkiye
İyi satışlar, bol kazançlar.

Wolces

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Wolces#5007

Elmaslar
31
Puanlar
6.370
35₺'den fazlası hak edildiği söylenmiş, yok canım daha neler. İki kişi birleşmenizin bir anlamı yok bence, bireysel çalışıp daha düzgün şeyler çıkarabilirsiniz. Animasyonları beğendim, güzel olmuşlar fakat tasarım vasat ötesi. Sanırsam infumia da, olympos da grafik tasarım konusunda benzer.
sanırım bizimde yapmamız gereken elimizde kalan tasarımlara renk değiştirme verip mükemmel diye adlandırıp satışa koymak.
Ve unutma bu buz dağının görünen yüzü.

Wolces

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Wolces#5007

Elmaslar
31
Puanlar
6.370
O zaman biraz daha gelişmesi gerekiyor. Animasyonlar güzel fakat tasarımı pek doldurmamış.
artık zamanın işleyişine bakmamız lazım o bize olacakları söyliyecektir

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Uzun zamandır olan sessizliğin nedeni belli oldu. Bu güzellik nedir? :))

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen

Discord:

Aronshire#8111

Elmaslar
629
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Aronshire
Sade ve hoş lakin çok geliştirilmesi gerek bir sunucu konu tasarımına göre çok eksik var.

Thurster

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Thurster#6604

Elmaslar
52
Puanlar
2.370
Sade ve hoş lakin çok geliştirilmesi gerek bir sunucu konu tasarımına göre çok eksik var.
Biraz daha açarsanız, memnun olurum. Ayrıca tasarım da sadelikten çıkmamak istedik. Gereksiz şekiller vererek de bozmak istemedim.

Son düzenleme:

Thurster

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Thurster#6604

Elmaslar
52
Puanlar
2.370

EfeK0

Tasarımcı | Skripter

Discord:

EfeK#6993

Elmaslar
337
Puanlar
8.075
Minecraft
_EfeK0_
Tasarım fena değil, animasyon gayet iyi. Başarılar dilerim.

portlek

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

portlek#5502

Elmaslar
197
Puanlar
1.460
Yer
iskanbuldotnet
Minecraft
poturtek
siz beğenmediğiniz diye hiç kimse mi beğenmiycek? sizinde çok iyi bildiğiniz gibi, herkesin göz zevki farklıdır ve herkes her şeyi beğenmek zorunda değildir. ben çok beğendim ve 50 tl olsa da 100tl olsa da (ihtiyacım olursa) alırdım. kimin ne söylediğinden çok kendi düşüncenizi yansıtıp ona göre eleştiri yaparsanız sevinirim :)

Anathory

M & A | Tasarımdan animasyona her türden hizmet!
Emektar

Discord:

Anathory#8248

Elmaslar
1.293
Puanlar
7.530
siz beğenmediğiniz diye hiç kimse mi beğenmiycek? sizinde çok iyi bildiğiniz gibi, herkesin göz zevki farklıdır ve herkes her şeyi beğenmek zorunda değildir. ben çok beğendim ve 50 tl olsa da 100tl olsa da (ihtiyacım olursa) alırdım. kimin ne söylediğinden çok kendi düşüncenizi yansıtıp ona göre eleştiri yaparsanız sevinirim :)
Bariz bir şekilde ortada bir düşünceniz yoktu, sizi tanımasam inanıyordum az kalsın .d

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı