Okullar açılınca online düşüşü

• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Effy Stonem

👑 AnderNetwork.Tk 👑
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
231
Puanlar
1.140
Steam
AnderNetwork.tk
Discord
Davud#3383
Minecraft
dragondemon68

TH3ND

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
40
Puanlar
1.940
Discord
☠ Esquire#4983
Yani okullar açıldığı için normal fakat servera bazı kolaylıklar getirirsen veya güzel şeyler .

Ör : İndirim , Event fln.

Daha fazla online sayısına ulaşabilirsin . Oyuncular okuldayken kardeşlerine "Bak canım kardeşim balım benim sen ben okuldan dönesiye kadar oyna iyice kasıl tamam mı?"

Diyebilirler ve kardeşleride "Tamam abi" derler fakat sadece 1 saat falan oynarlar olsun 1 saatlik yükselmede iyidir.

holger73

Koydum Çalışma Masasını
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
45
Puanlar
60
Discord
holger73#1846
Yani okullar açıldığı için normal fakat servera bazı kolaylıklar getirirsen veya güzel şeyler .

Ör : İndirim , Event fln.

Daha fazla online sayısına ulaşabilirsin . Oyuncular okuldayken kardeşlerine "Bak canım kardeşim balım benim sen ben okuldan dönesiye kadar oyna iyice kasıl tamam mı?"

Diyebilirler ve kardeşleride "Tamam abi" derler fakat sadece 1 saat falan oynarlar olsun 1 saatlik yükselmede iyidir.
Ne diyorsun ?

EfeByc21

Örümcek Hoşt!
HopeLess
Deneme Destek
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
128
Puanlar
2.240
Discord
Efe#0754
Minecraft
EfeByc
bu ay sunucu açacaktım, sırf bu sebep yüzünden açmadım

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
MC-TR Donator
Emekli
Premium
En iyi cevaplar
9
Elmaslar
3.373
Puanlar
7.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Maalesef ki bu olay her okul sezonunda yaşanıyor. Bu olayın önüne geçmek üzgünüm ki mümkün değil. 3000 çeken sunucu 600-700 çekiyor.

Yukarı