Sol Reklam
Sağ Reklam

oKeddy - Kısa bir tanıtım konusu

oKeddy

projectsurvivalmc.com

Discord:

keddy

Elmaslar
10
Puanlar
6.295
Yer
Ankara
Minecraft
oKeddy
Merhaba, ben Kaan. Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 3. sınıf öğrencisiyim. Hayatımın bir çoğu mesleğim gerekçesiyle bilgisayar başında geçebiliyor. Eee-... tabi sadece kod yazıp durmuyoruz, arada sırada oyun da oynayabiliyoruz diyelim. Aslında son zamanlarda oyunların içerisindeki kodlara meraklandım diyebilirim. Bundan önce GTA V sunucusu için birkaç şey kodlamaya çalışıyorum ve bir ekibin içerisinde Türkiye'nin ilk GTA V RPG sunucusunu yani seVen roleplay'i açmıştık. Tabii Türkiye'de roleplay ne kadar güzel olabilir sorusuna cevap bile vermek istemiyorum. Okulum gerekçesiyle Kıbrıs'ta yaşıyorum ve sadece memleketime yani Ankara'ya gittiğim zaman asosyalliği bir kenara atıp sosyal bir Kedi olabiliyorum. Onun dışında Kıbrıs'dayken sadece Bilgisayar ve Ders ikilemi arasında gidip geliyorum diyebilirim. Minecraft serüvenine 2011 yılında başladım, o zamanlar 14-15 yaşlarındaydım ve fazla kodlama bilgim yoktu. Bir kaç yerden plugin (ç)alarak bir sunucu açmıştım crossXteam diye, tabii o zamanlar adım xBenomTR olarak geçiyordu belki hatırlayanlar olur. Türkiye'de ilk defa boss sistemi getirmiştim ve saatlik olarak boss kestiriyordum oyuculara. O zamanlar bunu döngüye koyamazdık her saat oyuna girip bossu kendi elimle çağırıyordum çok iyi hatırlıyorum. Neyse herkes gibi bir şeyler oldu ve sunucuyu kapatmak zorunda kaldık. O gün bu gündür Minecraft ile ilgili bir şey görmek istemiyordum, "Çocuk oyunu bu yaa!!" diyordum ki bir kaç arkadaşım bana hadi Minecraft girelim anılarımız depreşsin diyene kadar da aynı görüşteydim. Neyse işte 20 gündür falan Minecraft camiasına geri döndüm diyebilirim. Birazda burada kodlama yapacağım gibi duruyor. Minecraft'ı bir kenara bırakıp kişisel özelliklerimden vesaire bahsedeyim. Spor yapmayı eskiden çok severdim fakat geçen yaz belimde bir sorun çıkmasından dolayı (Bel fıtığı) spor ile hayatımı kestim diyebilirim, sadece yüzüyorum. Bundan öncesinde Tenis ile ilgileniyordum ve Ankara yaş grupları arasında 1.liğim vesaire bulunuyor. Yüzmeyi sevmeme rağmen suya karşı fobim var bu da benim hayatımın bana oyunu diyebilirim. Sadece kendi havuzumuzda yüzebiliyorum ve denize de asla giremiyorum. Aslında biraz kiloluyum diyebilirim fakat boyum da uzun. 1.88'e 110, evet aslında var kilo fazlam fakat buna yapacak bir şeyim yok. "Hayata bir kere geliyorsun. Ye, iç, tuvalete git ve yat" modundayım. Bu kadar bilgiyi şimdilik yeterli buluyorum, daha yakından tanımak isteyen olursa sorularını cevaplayabilirim. Sosyal medyayı fazla kullanmadığımdan sadece buraya tıklayarak instagram adresime gidebilirsiniz. Buraya kadar okuyan olursa ciddi anlamda helal olsun diyorum, seni tanımak istiyorum yiğidim bana yaz.

Son düzenleyen: Moderatör:

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
ben anlamadım bu ne brooo

oKeddy

projectsurvivalmc.com

Discord:

keddy

Elmaslar
10
Puanlar
6.295
Yer
Ankara
Minecraft
oKeddy
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Foruma hoşgeldin seni tanımak iyi geldi.​

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
Emsi Tere'ye hoşgeldin

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
Ben de Kıbrıs'tayım :P

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

KonsolCraftTR

Play.KonsolCraftr.Tk

Discord:

Konsol.Artz#5992

Elmaslar
211
Puanlar
0
Minecraft
ByKonsol
OOO Seni Tanımak Guzeldı MCTR ye Hosgeldın Bro

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ

ploutos

Satırsız bir günüm yok.
Elmaslar
368
Puanlar
14.420
Yer
Tekirdağ
Minecraft
ploutos

Sceaw

Comeback #</>

Discord:

Pâtr#0010

Elmaslar
279
Puanlar
7.070
Yer
İstanbul

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ

xFirebird

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Nope#4039

Elmaslar
7
Puanlar
0
Hoşgeldin Kaan BABA

oKeddy

projectsurvivalmc.com

Discord:

keddy

Elmaslar
10
Puanlar
6.295
Yer
Ankara
Minecraft
oKeddy
Hoşbulduk arkadaşlar, teşekkür ederim Kıbrıs güzeldir.

@xFirebird, yerim seni tatlım.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı