Sol Reklam

Oasis.batihost.com / 1.8.X/ Top 10 Etkinliği / 12 Adet Rütbe / Vip Çekilişi / Her Haffta Sonu Event / Takas Sistemi /5 Çeşit Boss / Vip Özel Boss /

Sunucda Oynarmısın

• Evet Oynarım

• Hayır Oynamam

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Hakkımızda.jpg

Merhaba Oyuncular Biz Bir yıllardır Veya Bir Yılndan Fazla Minecraft oynayan ve özellikle Factions kategorisinde uzmanlaşmış olan arkadaş grubuyuz.Yıllar önce birbirimizle tanışmış olmamızdan sonra bu arkadaşlığımızı devam ettirmiş ve bugünlere gelmiş bulunmaktayız. Ve Sonradan Bu Arkadaş Gurubu Sizlere akıcı ve rekabetçi Factions zevkini yaşatmak,İçin Bir Faciton Sunucu Açmaya Karar Verir Ve İşte Bu Formdayız Sizlerle Factions'ın asıl gerekliliklerini sağlamak bizim ana gayemizdir.Yıllardır Factions tecrübesine ve bilgisine sahip olan bu kadro, sizler için sağlanabilecek en iyi Factions'ı sunuyor!

Sunucu Bilgileri.jpg

SERVER İP: Oasis.batihost.com
62 SLOT Kapasitesi
1.8.X Üstü Her Sürüm

9 GB RAM

Özellikler.jpg

Sunucuda Her Hafta Sonu Cumartesi - Pazar Event Yapılmaktadır

Sunucuda 12 Adet Rütbe Bulunmaktadır Bu 12 Adet Rütbenin Her Biri İçin Özel Alanı Ve Her Biri İçin Özel Kasaları Bulunmaktadır

Sunucuda Pet Plugini Bulunmaktadır Ve Bu Petleri Sadece Son 2 Rütbe Ve Son 2 Vip Kullanabilmektedir

Sunucuda Top 10 Etkinliği Yapılmaktadır Her Ay Sonu Top 10 da Bulunan İlk Üç Kişiye Aylık Ödüller Verilir Ve Top 10 Listesi Her Ay Sonu Sıfırlanır

Sunucuda Sizin Seçebileceğiniz Warp Bulunmaktardır Sunucadaki /deste Kısmına İstediğiniz Warpı Yazıp Yolladığınızda Sizin Oyunuz Ve Diğer Oyuncuların Oyda Sayılır En Çok Hangi Warp İstenildiye O Warp O ay Yapılır Sonra Ay Sonu İşlem Tekrarlanır

Sunucuda Takas Sistemi Mevcutdur /trade <oyuncu ismi> Yazdığınızda O Oyuncuya Takas İsteği Atar Tabikide Bu işlem İçin Birbirinize Yakın Olmanız Gerekir

Sunucuda /Destek Özelliği Mevcutdur Sunucu İle İlgili Her Türlü İstek Şikayet Hile Gibi Şeyleri Buraya Yazarsanız Eğer Kurucu Bakar Ve Gerekli İşlemi Uygular Güvenlik Açısından BU Desteleri Sadece Sunucuda Op Olan Kişiler Yani Kurucu Okuyabilir Ve Op Olmayan Yetkililere Söyler Yada Kendisi Yaparak İteğiniz Yad Başka Birşeyi Yerine Getirir

Sunucuda Çift Hesap Koruması Mevcutdur Çift Hesap Koruması Ne Derseniz Siz Girdiğinzde /Register Yaptığınız Zaman Sizden Birde Dört Haneli Bir Pin Şifresi Oluşturmanızı İster O şifreyide Oluşturduğunuzda Unutmayın Çünkü Sunucuya Her Girdiğiniz De Size O Dör Haneli Pini Girmenizi İstiyecektir Bu Şekilde Çift Koruma Sizin Hesabınızı Daha Güvende Tutucaktır

Sunuca /Avengest Sistemi Mevcutdur Lapis Kazdıkca Size Ruh Taşı Zihin Taşı Vb. Taşlar Düşmektedir O Taşlarla /Avenger Menüsünden Thor Kılıcı Kaskı Gibi Eşyalar Alabilirsiniz

Sunucuda Kasa Sistemi Mevcutdur Bu Kasaları Açmak için Bir Çubuk Birde Taş Lazım o Çubuk Ve Taşı Almak İçin İse /warp hammadde den Odun Ve Taş Kazmanız Yeterli Olucaktır O Kazdığınız Çubuk Ve Taşları /warp koyluler Den Sandık Anahtarına Dönüştürebilirsiniz

Sunucuda Otomatik Lapis Satma Sistemi Mevcutdur Sistemi Aktif Etmek İçin /Lapissat Aç De aktif Etmek İçin /Lapissat Kapat Yazmanız Yeterlidir

Sunucuda İsterseniz Size Gelen Işınlanma İsteklerinde Bıktıysanız Kapatma Yetkiniz Bulunmaktadır /tptoggle Komudu İle İsteleri Kapatabilirsiniz

Sunucuda Rehberleride Unutmadık Üç Çeşit Rehber Rütbesi Bulunmaktadır Özel Kitleri Mevcutdur Deneme Rehber Rehber Ve Usta Rehber Rehberler Genellikle Rütbe Kasılma Alanına Giremezler Onlar İçin Özel Kasılma Alanları Yatık Bu Sayede Rehberler Özel Alanlarında Kasılabilirler

Sunucda Edit İtemler Bulunmaktadır Ama Öyle Bildiğiniz Editlerden Değil Mesela Strom Break Baltası Elinize Aldığınızda Size Özel Güçler Verir Hız Gibi Veya Can Yenileme Gibi Güçler Verir Bu Sayede Daha Rahat Pvp Atabilirsiniz

Sunucuda Btc Ve Ethereum Sistemi Bulunmaktadır Bu Btc Ve Ethereum Almak İçin /Warp Edite Gidip Obsidyan End Taşı Flan Kazmanız Gerekir Orada Kazı Yaptıkca Size Btc Veya Ethereum Parçası Gelir O parçalarla Btc Veya Ethereum Alabilirsiniz Ve O Btc Ethereumlarla /warp koylulerden Özel İtemler Alabilirsiniz Btc Parçasını Ve Ethereum Parçasınıda /warp Koylulerden Btc veya Ethereum Dönüştürebilirsiniz

Sunucuda Market Bölümünde %50 %35 %25 Lik Bir İndirim Kısmı Bulunmaktadır O Kısımda Her Hangi Bir Eşya İndirime Giriyor İstediğiniz Eşya Çok Pahalı İste Marketde İnidirme Girdiği Zaman Alabilirsiniz

Sunucuda Hile Kulanan Kardeşlerimize Oyuncularımızıda Unutmadık Tabikide İsterseniz Hile İle Girin Sunucuda Belirli Günler Ve Saatlerde Arenada Ormanda Hile Serbestdir Serbestdir Birde Korkak Arena Diye Bir Yermiz Mevcutdur O Kısımda Hile Her Zaman Serbestdir O Arenada Zaten İtemleriniz Düşmes Bu Önlemde İtemleri Gitmeden Pvp Atmak İstiyen Kardeşlerimiz Oyuncularımız İçindir
Hilenin Serbest Olduğu Günler Zamanlar (Cumartesi - Pazar Saat 10:00 - 14:30 Arası Hile Serbestidir (Pvp Hilesi Serbestdir))

Youtuberlar İçin Özel Tag Ve Youtubelar İçin Özel Kit Mevcutdur

Görsellerr.jpg

Spawnn.jpg

lapiss.jpg

arenaa.jpg

arsaa.jpg

eventt.jpg

markett.jpg

ormann.jpg

Bilgilendirme.jpg

Etkinlik.jpg

vip.jpg

creedvip.jpg

ghost vip.jpg

Sisvip.jpg

İletişim.jpg

Sunucu IP.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:

DarkEmpire

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

VOLKAN#4785

Elmaslar
2
Puanlar
6.275
Konu Tasarımı 10/10

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300

MehmetHycanos

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
1.965
Minecraft
MehmetHycanos
Konu tasarımına 10 üzerinden 10 veriyorum fakat 9gb bir servere faction kurmak birazcık şey geldi :D Sunucu Hub'a çevrilebilir.

BarisK

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
4
Puanlar
6.300
Konu tasarımına 10 üzerinden 10 veriyorum fakat 9gb bir servere faction kurmak birazcık şey geldi :D Sunucu Hub'a çevrilebilir.
ilerki planlarda bululan bir düşence zaten Yorumun İçin Teşekürler

Güncel

ceofire

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0

Retros

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

SSerious / Kutay#7303

Elmaslar
1
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
SSerious
konu tasarımı gerçekten çok ilgi çekici ve başarılı sunucuya girme fırsatım olmadı ama güzele benziyor başarılar

DarKJloud

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
nldragon22

FurkanTR0619

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Güzel konuyu beğendim serverde güzele benziyor tebrik ederim

TeknoNW

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Minecraft
FlamingBoy
Elinize Sağlık Başarılarınızı dilerim.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.

Discord:

Burak#7050

Elmaslar
698
Puanlar
9.030
Minecraft
BurakXX
Facebook
BurakXX
Twitter
BurakXX
buildler sizemi ait spawn güzel duruyor fakat ox çok basit bir şekilde yapılmış , konu tasarımını geliştirmelisiniz yazılar çok gözükmüyor sistemlerinizde klasik bir faction sunucusu

maestro12

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Güzel server olmuş Spawnı çok beğendim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı