Sol Reklam

Bulundu • ACTR • OP SkyBlock REHBER Aranıyor! • ACTR •

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Joee12

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Kyara_C#2706

Elmaslar
32
Puanlar
0
Minecraft
Kyara_C
Merhabalar değerli dostlar, ben APPLECRAFTTR (ACTR) Kurucusu Kayra
OP SkyBlock Sunucumuza bir adet REHBER alınacaktır, tek bir yetkili alınacağı için en doğru kişiyi seçeceğiz.​

Alacağımız kişi espriden anlayan, saygılı, olgun kişilerden olacak. Yetkili oldukdan sonra ortamın ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksin. Asıl öğreneceklerin ve işin eğlencesi yetkili oldukdan sonra. Patron-işçi ilişkisinden ziyade güzel birer aile ortamı ortamımız var. Kısacası aramıza yeni birer yetkili yerine kardeş arıyoruz. Biz kardeşlerimizin Gerektiğinde sevincine ve yine gerektiğinde üzüntüne ortak oluruz. eğer şartlara uyuyorsan ailemize seve seve alırız! Dediğim gibi asıl eğlence yetkili oldukdan sonra başlayacak!

* Şartlarımız:

- 14 (Lise 1) yaşından daha büyük
- Ağır, saygılı, dürüst, olgun
- Elinden geldiğince aktif
- Oyuncularla ilgilenecek
- Ayrımcılık yapmayacak, arkadaşlarına özel muamele göstermeyecek
- Gereksiz yetkisini kullanmayacak
- Discord kullanacak
- Baska sunucuda yetkili olanlar elenecektir
- Tecrübesi ile büyüklenmeyecek...

kişileri başvuru için bekliyoruz,
Bu verilen şartlara benzemeye çalışmayın eğer kendiniz böyleyseniz başvuru yapın. Aksi taktir de görevinizden men edilirsiniz. Eğer görevinizi alnınızın akıyla yapıyorsanız ekstra ödüller kazanırsınız!

* Başvuru nasıl yapılır?

ADIM:
YAŞIM:
MİNECRAFT NİCKİM:
MİNECRAFT TECRÜBEM (Yıl olarak):
YAPTIĞIM İŞE PUAN VERECEK OLSAM 10 ÜZERİNDEN KAÇ VERİRDİM?:
BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ:
REHBER NEDİR?:
DİSCORDUM:

ÖRNEK:

ADIM: Kayra
YAŞIM: 17
MİNECRAFT NİCKİM: Joee12
MİNECRAFT TECRÜBEM (Yıl olarak): 2012
YAPTIĞIM İŞE PUAN VERECEK OLSAM 10 ÜZERİNDEN KAÇ VERİRDİM?: 10
BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ: Aktiflik sayım yüksektir, oyuncularla ilgilenirim, espriden anlarım ve işi kolay kaparım, olgunumdur saygılıyımdır ayrımcılık asla yapmam. Daha önce rehberlik tecrübem bulunmakta.
REHBER NEDİR?: (Bunu yazamam malesef bunu sizin yazmanız gerekmekte.)
DİSCORDUM: Joee12#2673

* Discord yazmak zorunludur. Size discord uzerinden ulasacagiz. Gerisini beraber hallederiz. "Beni bu nedenle secmelisiniz:" kismini iyi hazirlayin orasi sizi bir ust kademeye cikaracak yerdir.

Son düzenleme:

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
OP SkyBlock Sunucumuza bir adet REHBER alınacaktır, tek bir yetkili alınacağı için en doğru kişiyi seçeceğiz.

Alacağımız kişi espriden anlayan, saygılı, olgun kişilerden olacak. Yetkili oldukdan sonra ortamın ne kadar eğlenceli olduğunu göreceksin. Asıl öğreneceklerin ve işin eğlencesi yetkili oldukdan sonra. Patron-işçi ilişkisinden ziyade güzel birer aile ortamı ortamımız var. Kısacası aramıza yeni birer yetkili yerine kardeş arıyoruz. Biz kardeşlerimizin Gerektiğinde sevincine ve yine gerektiğinde üzüntüne ortak oluruz. eğer şartlara uyuyorsan ailemize seve seve alırız! Dediğim gibi asıl eğlence yetkili oldukdan sonra başlayacak!

* Şartlarımız:

- Discord kullanacak

Bu verilen şartlara benzemeye çalışmayın eğer kendiniz böyleyseniz başvuru yapın. Aksi taktir de görevinizden men edilirsiniz. Eğer görevinizi alnınızın akıyla yapıyorsanız ekstra ödüller kazanırsınız!

* Başvuru nasıl yapılır?

ADIM:
YAŞIM:
MİNECRAFT NİCKİM:
REHBER NEDİR?:
DİSCORDUM:

ÖRNEK:

BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ: Aktiflik sayım yüksektir, oyuncularla ilgilenirim, espriden anlarım ve işi kolay kaparım, olgunumdur saygılıyımdır ayrımcılık asla yapmam. Daha önce rehberlik tecrübem bulunmakta.

* Discord yazmak zorunludur. Size discord uzerinden ulasacagiz. Gerisini beraber hallederiz. "Beni bu nedenle secmelisiniz:" kismini iyi hazirlayin orasi sizi bir ust kademeye cikaracak yerdir.
Yanlış anlama ancak yaş sınırının lise 1 olmasının sebebi nedir ?​

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
katılıyorum akıl yaşta deil baştadır

Joee12

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Kyara_C#2706

Elmaslar
32
Puanlar
0
Minecraft
Kyara_C
katılıyorum akıl yaşta deil baştadır

Yanlış anlama ancak yaş sınırının lise 1 olmasının sebebi nedir ?​
Farkindayim yas kismi sorun yasatiyor fakat yetkili kadrosunun olgun kisilerden olusmasi daha iyi ve lise hayatini gormesi daha saglikli oluyor aksi taktirde kisi olgunlasamadigindan cocukca davranislar sergileyebiliyor. Akil yasta degil basta buna katiliyorum ama akil yeterli degil sadece. Tesekkur ederim yorumlariniz icin.

Yiğit Arslan

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

RappeRZ#4055

Elmaslar
1
Puanlar
6.250
Minecraft
LenaxTR
ADIM:Yiğit
YAŞIM:15
MİNECRAFT NİCKİM:RappeRZ
MİNECRAFT TECRÜBEM (Yıl olarak):2012
YAPTIĞIM İŞE PUAN VERECEK OLSAM 10 ÜZERİNDEN KAÇ VERİRDİM?:10
BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ:Ben yeri geldiği zaman ciddi yer geldiği zaman eğlenceli bir insanimdir Ayrımcılık asla yapmam arkadaslarima v.b yardimda bulunmam ben hem terubeli hem aktif bir oyuncuyum beni secerseniz bu serveri daha iyi yerlere getirecegime inaniyorum
Sevgiler
RappeRZ
REHBER NEDİR?:Rehber servere yeni giren kisiye mesela ada acmayi kit almayi v.b argo gibi kullnanimlar ve rahatsiz edici birsey yazimdiginde mutelemek tir.

MacoJJ

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
MacoJJ
ADIM: Murat
YAŞIM: 14 (2004)
MİNECRAFT NİCKİM: MacoJJ
MİNECRAFT TECRÜBEM (Yıl olarak): 2014
YAPTIĞIM İŞE PUAN VERECEK OLSAM 10 ÜZERİNDEN KAÇ VERİRDİM?: 8
BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ: Daha once rehberlik tecrubem var, isi kolay kaparim, soz dinlerim ve saygiliyim. 7/24 AFK OLMADAN sunucuda bulunabilirim, her turlu gorevi yaparim. Olgunumdur.
REHBER NEDİR?: Gerektiginde oyunculara yardim eden, gerektiginde kurallari cigneyenleri cezalandirann, oyunculara onculuk eden ve ayrimcilik yapmayan saygili kisidir
DİSCORDUM: (Arkadaslik attim size buraya yazamam)

ultraPvP_Offical

Ne mutlu Türküm diyene !

Discord:

Riqude#1881

Elmaslar
223
Puanlar
0
Minecraft
ultraPvP_
Farkindayim yas kismi sorun yasatiyor fakat yetkili kadrosunun olgun kisilerden olusmasi daha iyi ve lise hayatini gormesi daha saglikli oluyor aksi taktirde kisi olgunlasamadigindan cocukca davranislar sergileyebiliyor. Akil yasta degil basta buna katiliyorum ama akil yeterli degil sadece. Tesekkur ederim yorumlariniz icin.
8. sınıfa gidiyorum emin ol lise 2-3 e giden birinden daha olgunum.

Eren Kan

❥ 1965 | Yeşil Siyah Şanlı Sakarya ❦

Discord:

Eren#8567

Elmaslar
53
Puanlar
0
Yer
Söğütlü / Sakarya
Minecraft
zErenYT
ADIM: EREN
MİNECRAFT NİCKİM: SLEEPYBLİZZARD
MİNECRAFT TECRÜBEM (Yıl olarak): 4 YIL HUB 6 YILLIK PLUGİN
YAPTIĞIM İŞE PUAN VERECEK OLSAM 10 ÜZERİNDEN KAÇ VERİRDİM?: KENDİ İŞİME KENDİM PUAN VERSEYDİM HALİM BATARDI KENDİ GÖRÜŞLERİMİ VERMEK MANTIKLI BİR ÇARE OLMAZ!
BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ: KENDİ HUB SUNUCUM VAR AMA BAŞKA SUNUCULARA YARDI AMAÇLA GİDEBİLİRİM SEÇMESİ SİZE BAĞLI RİCA EDİCEK DURUM YOK NEDENİDE YOK!
REHBER NEDİR?: Oyunculara Yol Gösteren (Yol Dekren Öle Asfalt Yol Değil) Sunucu İçi Güvenliği Sağlayah Oyunculara Bilgi Veren Bir Yetkilidir.
BİRİ SUNUCUDA REKLAM YAPTI NABARSIN: SS ALIR CHAT I SİLER SINIRSIZ MUTE ATIP ÜST YETKİLİYE SS Yİ ATARIM ODA O KİŞİYİ BANLARMI NABAR BİLMEM
DİSCORDUM:
SleepyBlizzard#7292

Laser-Beam-Under-350-KB.gif

Ekler

• 8ab1ld.jpg
    8ab1ld.jpg
    10,4 KB · Görünt.: 314

Fredbear2

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Fredbear2#0210

Elmaslar
3
Puanlar
0
Minecraft
Fredbear2
Trip atmayacak cümlesine noldu geçen o vardı gjjdjgjdjjfje

Joee12

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Kyara_C#2706

Elmaslar
32
Puanlar
0
Minecraft
Kyara_C

yaman35

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Çağrı|sertkaya|18#2285

Elmaslar
1
Puanlar
0
Minecraft
yaman35
ADIM: Çağrı
YAŞIM: 15
MİNECRAFT NİCKİM: yaman35
MİNECRAFT TECRÜBEM (Yıl olarak): (2) 2017
YAPTIĞIM İŞE PUAN VERECEK OLSAM 10 ÜZERİNDEN KAÇ VERİRDİM? KENDİ İŞİME KENDİM PUAN VERSEYDİM yüksek puan verirdim bunu yetkililerin vermesi daha doğru olur
BENİ BU NEDENLE SEÇMELİSİNİZ: Aktiflik sayım yüksektir, oyuncularla ilgilenirim, espriden anlarım ve işi kolay kaparım, olgunumdur saygılıyımdır ayrımcılık asla yapmam. ve ayrımcılığa izin vermem
REHBER NEDİR?: Sunucu İçi Güvenliği Sağlayah Oyunculara Bilgi Veren Bir Yetkilidir Oyunculara Yol Gösteren
BİRİ SUNUCUDA REKLAM YAPTI NABARSIN: SS alır ve Discord suncuusua atarak gerekli işlemi başlatırım

DİSCORDUM
Çağrı|sertkaya|18#2285

Ekolax

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Selim#1207

Elmaslar
14
Puanlar
3.770
Yer
İstanbul
Minecraft
zViserion
OP SkyBlock Sunucumuza bir adet REHBER alınacaktır, tek bir yetkili alınacağı için en doğru kişiyi seçeceğiz.​

* Şartlarımız:

- Discord kullanacak
- Baska sunucuda yetkili olanlar elenecektir

* Başvuru nasıl yapılır?

ADIM:
YAŞIM:
MİNECRAFT NİCKİM:
REHBER NEDİR?:
DİSCORDUM:

ÖRNEK:

Adım:Selim
Yaşım:15
Minecraft Nickim:Ekolax
Minecraft Tecrübem:2010(8)
Yaptığım İşe:9.9"Kendi Görüşüm"
Beni Bu Nedenle Seçmelisin:Kendimde Pek Bi Şey Bulamadım Ama İyiyimdir
Rehber Nedir:Rehber Oyunculara Yardım Eden,Kurucunun Yüklerini Az Bile Olsa Hafifletmektir
Discordum:Selim{Ekolax}#8317

Yesil Portal

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Fire is Daemon#6625

Elmaslar
33
Puanlar
8.920
Yer
Azerbaycan/Türkiye, Trabzon
Yaş ayrımcıları sizi! 18 yaşdan büyük zor bulursun!

Joee12

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Kyara_C#2706

Elmaslar
32
Puanlar
0
Minecraft
Kyara_C
Beyler komik olmayin. Buyudukden sonra anlarsiniz neden oyle dedigimi ve bilmediginiz nedenlerde var. Yetkili ariyoruz cocuk degil. 26 yasinda yetkilimiz var bizim demek ki bulunuyormus degil mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı