Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü npcye sağ tıkladığında otomatik grup verme komutu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

wibonsue

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

wibonsue#8862

Elmaslar
3
Puanlar
1.260
Yer
Türkiye
Minecraft
wibonsue
Arkadaşlar rol seçimi için npc commandsa komut atayacağım fakat tıklayan kişi için ne yazmam gerek
%player% veya {player} gibi veya @p gibi yazmak istediğim şey şu

/npc cmdadd lp user %player% parent set (grupismi)

%player% geçerli bir grup ismi değil v.s diyor bu kısma ne yazmam gerek tam olarak

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
https://wiki.citizensnpcs.co/Commands

Kod:
-p[layer] -o[p]
olması lazım wikiyi incelleyin anlarsınız.
Kod:
(add [command] | remove [id] | permissions [permissions] | sequential | random | clearerror [type] (name|uuid) | errormsg [type] [msg] | persistsequence [true|false] | (exp|item)cost [cost]) (-s(hift)) (-l[eft]/-r[ight]) (-p[layer] -o[p]), --cooldown --gcooldown [seconds] --delay [ticks] --permissions [perms] --n [max # of uses]

wibonsue

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

wibonsue#8862

Elmaslar
3
Puanlar
1.260
Yer
Türkiye
Minecraft
wibonsue
https://wiki.citizensnpcs.co/Commands

Kod:
-p[layer] -o[p]
olması lazım wikiyi incelleyin anlarsınız.
Kod:
(add [command] | remove [id] | permissions [permissions] | sequential | random | clearerror [type] (name|uuid) | errormsg [type] [msg] | persistsequence [true|false] | (exp|item)cost [cost]) (-s(hift)) (-l[eft]/-r[ight]) (-p[layer] -o[p]), --cooldown --gcooldown [seconds] --delay [ticks] --permissions [perms] --n [max # of uses]
Hocam benim sıkıntım zaten npc veya npc commandsta değil bunun wikisini vermeniz çok gereksiz luckperms ile alakalı luckpermsin %player% veya {player} @p ye benzer bir komutu olması lazım ufak bir araştırdım <user> sonucuna ulaştım fakat çalışmadı bazı pluginlerde değişiklilik gösteriyor mesela customcrateste %player% fakat luckpermste farklı onu bulmaya çalışıyorum (-p veya --p) de çalışmadı

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD
Hocam benim sıkıntım zaten npc veya npc commandsta değil bunun wikisini vermeniz çok gereksiz luckperms ile alakalı luckpermsin %player% veya {player} @p ye benzer bir komutu olması lazım ufak bir araştırdım <user> sonucuna ulaştım fakat çalışmadı bazı pluginlerde değişiklilik gösteriyor mesela customcrateste %player% fakat luckpermste farklı onu bulmaya çalışıyorum
"Arkadaşlar rol seçimi için npc commandsa komut atayacağım fakat tıklayan kişi için ne yazmam gerek
%player% veya {player} gibi veya @p gibi yazmak istediğim şey şu" dediğiniz için bende npc commands yapılandırmasını attım ben dedim her halde npc de tıklayanı göstermek istiyorsun diye yapılandırmasını attım sorunuz luckpermst %player% sorunu yazsaydınız daha iyi olurdu soruş yazınız yanlış her neyse.

wibonsue

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

wibonsue#8862

Elmaslar
3
Puanlar
1.260
Yer
Türkiye
Minecraft
wibonsue
"Arkadaşlar rol seçimi için npc commandsa komut atayacağım fakat tıklayan kişi için ne yazmam gerek
%player% veya {player} gibi veya @p gibi yazmak istediğim şey şu" dediğiniz için bende npc commands yapılandırmasını attım ben dedim her halde npc de tıklayanı göstermek istiyorsun diye yapılandırmasını attım sorunuz luckpermst %player% sorunu yazsaydınız daha iyi olurdu soruş yazınız yanlış her neyse.
Sadece Başlık yerine içeriği de okusaydınız gayet anlaşılır bir şekilde yazıyor her şey fakat başlıktan ortaya çıkan sonuç bu evet.
(Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma tekrar okuyunca soruş şeklim kötüymüş)
bunun için yeni konu mu açmalıyım ?

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Arkadaşlar rol seçimi için npc commandsa komut atayacağım fakat tıklayan kişi için ne yazmam gerek
%player% veya {player} gibi veya @p gibi yazmak istediğim şey şu

/npc cmdadd lp user %player% parent set (grupismi)

%player% geçerli bir grup ismi değil v.s diyor bu kısma ne yazmam gerek tam olarak
Merhabalar, "/npc command add lp user <p> parent set maceracı" şeklinde deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim.

wibonsue

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

wibonsue#8862

Elmaslar
3
Puanlar
1.260
Yer
Türkiye
Minecraft
wibonsue
Merhabalar, "/npc command add lp user <p> parent set maceracı" şeklinde deneyip geri dönüş yaparsanız sevinirim.
Çok teşekkür ederim işe yaradı

/npc cmdadd yazıp aynı komutu yazınca çalışmıyor fakat

/npc command add yazınca çalışıyor teşekkürler

XBrexorX

Bin bilsen de bir bilene sor.
Emektar

Discord:

XBrexorX#2521

Elmaslar
190
Puanlar
2.280
Yer
İstanbul/Esenyurt
Minecraft
XBrexorX
Çok teşekkür ederim işe yaradı

/npc cmdadd yazıp aynı komutu yazınca çalışmıyor fakat

/npc command add yazınca çalışıyor teşekkürler
Rica ederim, kolay gelsin.

wibonsue

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

wibonsue#8862

Elmaslar
3
Puanlar
1.260
Yer
Türkiye
Minecraft
wibonsue
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı