Sol Reklam
Sağ Reklam

Nozarus Tarihi Sunucu [1.12.2]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

SecretMars

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
  • konu.png
IP: mc.nozarus.com --- Websitemiz: Nozarus.com

Son düzenleme:

DwordGG

O Bir İnsan
Moderatör Müfettişi

Discord:

DwordGG#2855

Elmaslar
873
Puanlar
16.335
Yer
l
Minecraft
DwordGG
Güzel sunucuya benziyor ama ben tam mantığını anlamadım ama neyse çaktırma :D
Birde "Vipsiz ve Adil Sunucu" derken Vipsiz nasıl para kazanıp sunucunuzu gelştirip veya gününü uzatacaksınız?
Sanırım maddi durum iyi.
Ama neyse Başarılar. Yinede Sorularıma cevap alabilirsem memnun olurum.

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Birsürü sunucu gördüm ama ilk siz vipsiz adil bir sunucu yaptınız benim gördüklerim arasında. başarılı sunucu.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1

WaterSoon

Sınavda tüm kitaptan sorumlusunuz.
Elmaslar
146
Puanlar
13.570
Yer
Trabzon
Başarılar dilerim.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Sunucu başarılı, konu tasarımı idare eder. Konuyu ortalarsanız daha iyi olur. Ayrıca leaderos scriptini editleyip kullanıyorsunuz, para vermeden kullanıyorsanız açık var admin paneline erişilebilir.

SecretMars

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Sunucu başarılı, konu tasarımı idare eder. Konuyu ortalarsanız daha iyi olur. Ayrıca leaderos scriptini editleyip kullanıyorsunuz, para vermeden kullanıyorsanız açık var admin paneline erişilebilir.
Nozaros dememizin sebebi zaten açıkların hataların düzeltilmiş ve yapının baya değiştirilmiş olması.. örneğin sha256 kullanıyor login sistemimiz leaderos md5 kullanırken.. bahsettiğiniz açık kapatıldı yani merak etmeyin.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS
Nozaros dememizin sebebi zaten açıkların hataların düzeltilmiş ve yapının baya değiştirilmiş olması.. örneğin sha256 kullanıyor login sistemimiz leaderos md5 kullanırken.. bahsettiğiniz açık kapatıldı yani merak etmeyin.
Başarılar.

SecretMars

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0

ImInfiniTy

Şimdi bir Hardcore server olacaktı..
Elmaslar
90
Puanlar
13.710
Evi sadece arsa dünyasına yapabiliyoruz. Öbür türlü dünya sıfırlandığı için ev de gidiyor. Bunu pek olumlu bulmadım :/
Başarılar.

SecretMars

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Evi sadece arsa dünyasına yapabiliyoruz. Öbür türlü dünya sıfırlandığı için ev de gidiyor. Bunu pek olumlu bulmadım :/
Başarılar.
Öteki dünyalar sıfırlanıyor kurulmayın diyoruz zaten, aylık sıfırlanmasının sebebi öteki dünyalarımızın aktif online sunucuda bertaraf ediliyor olması, ağaç, maden bulamıyorsunuz.. girdiğiniz tüm yerlerdeki eşylar alınmış oluyor.

ImInfiniTy

Şimdi bir Hardcore server olacaktı..
Elmaslar
90
Puanlar
13.710
Öteki dünyalar sıfırlanıyor kurulmayın diyoruz zaten, aylık sıfırlanmasının sebebi öteki dünyalarımızın aktif online sunucuda bertaraf ediliyor olması, ağaç, maden bulamıyorsunuz.. girdiğiniz tüm yerlerdeki eşylar alınmış oluyor.
Maden ve ağaçlar için ayrı dünyalar açtığınızı gördüm zaten. Her ne kadar bertaraf edilse de benim kurulup yaşayabileceğim normal bir dünya eksik sunucuda. Evimi ve tarlamı arsa dünyasına kurarsam odun ve maden ihtiyacım için sürekli dünya değiştirmem gerekiyor.

EmektaR_03

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!

Discord:

EMEKTAR

Elmaslar
190
Puanlar
75
Yer
Afyonkarahisar
Minecraft
MustafaPvP1
Maden ve ağaçlar için ayrı dünyalar açtığınızı gördüm zaten. Her ne kadar bertaraf edilse de benim kurulup yaşayabileceğim normal bir dünya eksik sunucuda. Evimi ve tarlamı arsa dünyasına kurarsam odun ve maden ihtiyacım için sürekli dünya değiştirmem gerekiyor.
Arkadaşın dediğine bakarsak, arsaların altına bazı yerlere maden düşsün. Skript ile olabilir. Ücretli yaparlar.

SecretMars

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
8
Puanlar
0
Arkadaşın dediğine bakarsak, arsaların altına bazı yerlere maden düşsün. Skript ile olabilir. Ücretli yaparlar.
Skript kullanmıyoruz stabil değil son sürümlerde.. ki sunucu uyku durumunda gibi aktif oyuncu bulmakta zorluk çekiyoruz. Hedefimiz yaz başlangıcı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı