Sol Reklam

NomercyMC Empire | Bölüm 2 NomercyMC#Yeniden

ByMikan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
59
Puanlar
2.110
images.jpg

Gelişen Ekonomi ve İç Sorunlar

Sanayi Devrimi sonrası NomercyMC diğer devletlere bakarak ne kadar gelişmiş olsa da, bunun doğuracağı bazı sonuçlar da olacaktı.
İnsanlar, artık paralarını lükse ve şatafata harcıyordu. Ekonomi bu gidişle çok fazla büyüyecek ve diğer ülkeler ile ticari ilişkilerde sorunlar meydana gelecekti. Bunun için NomercyMC yönetimi yeni bir ekonomi paketi yayınladı. Bu pakette vergilerin artacağı, bazı kişilerin mallarına sınırlama getirileceği konusunda makaleler yazıyordu.Yaklaşık 1 hafta sonra bu paket uygulamaya girdi ve tekrardan ufak tartışmalar çıktı. Gazetelerde yönetimin bu kararı çok konuşuldu ve Devlet Başkanı Boz_Turk'den hiçbir açıklama gelmedi.
Açıklama gelmeyince, 2 hafta sonra yalan haberlerin ve halkın örgütlenmesi büyük tepkilere yol açtı. O dönemin yönetim üyesi _The_Hood_ bazı kişilerin asılacağı konusunda küçük bir duyuru yayınladı.Bu sayede isyanlar bir süre dindirilmiş oldu.

fantasy-battle-wallpapers-28136-4112998.jpg

Savaş Kapıda

Bazı şımarık devletler NomercyMC yönetimini ufak ufak tehdit etmeye başlamış, bunu gören Yüzbaşı L0fy_4 yönetimi uyarmıştır. Birkaç hafta sonra ise uyardığı gibi de sonuçlanmıştır. NomercyMC'nin elinde bulunan 4 köy Sarbia Krallığı tarafından resmen işgal edilmiştir. Sınır komşusu tarafından büyük bir darbe alan NomercyMC, Sarbia Krallığı sınırlarına 3 birlik (800 kişi) ve 10 tank çıkartmıştır. Tüm dünyanın gözü artık NomercyMC devletindeydi. En ufak bir atış emri, büyük bir savaş çıkarabilirdi.
Boz_Turk, L0fy_4'ü tam yetki ile donandırdı. Sarbia Krallığı sınırında,800 kişi ve 10 tank ile başlarında Yüzbaşı L0fy_4 beklemekte ve Sarbia askeri birliğine teslim olmaları için yarım saat süre vermişlerdi, aksi takdirde tanklar ile tüm sınır karakolları vurulacak, taş üstünde taş koymayacaklardı. Yaklaşık olarak 20 dakika sonra 2 onbaşı ve 1 binbaşı teslim oldu.
Plan başarı ile ilerliyordu, her şey yolundaydı. 15 gün NomercyMC birlikleri Sarbia Krallığı sınırında görev aldı, ardından Sarbia yönetiminden açıklama geldi. "Topraklarınızı geri veriyoruz,yeter ki topraklarımıza dokunmayın!" 4 köy tekrardan NomercyMC idaresi altına alındı ve bu sayede sınır güvenliği konusunda olan eksikliğini farkeden yönetim, bazı önlemler aldı.

thumb-1920-492652.jpg

Mimari Yapıtlar

Dönemin gelişmiş mimarları, hayal gücünü zorlayan yapıtlar inşaa etmekten sıkılmıyordu. Mimarlık artık büyük bir yere sahipti ancak içlerinde henüz keşfedilmeyen bir yetenek vardı. Ulo123 yaptığı yapılar ile herkesi büyülüyor, birçok kişiye ise ilham kaynağı oluyordu. Boz_Turk'ün kesin emri ile bu kişi kadroya alındı. NomercyMC devlet binaları, hastaneler, bu sayede tekrar restore edildi ve geliştirildi. Bu zamanda Başkan Yardımcısı 22Alexander tarafından Ulo123'e "Dönemin Mimarı" ödülü verildi. NomercyMC mimarisi birçok ülke tarafından sevildi ve büyük bir ilgi gördü. Ayrıca birçok ülkeye de ilham kaynağı olduğu söyleniyor.

BÖLÜM SONU

Ekler

• images.jpg
    images.jpg
    58,9 KB · Görünt.: 196
  • images.jpg
    images.jpg
    49,1 KB · Görünt.: 188
  • castle_road_gray_gloomy_thrown_left-666530.jpg
    castle_road_gray_gloomy_thrown_left-666530.jpg
    580,9 KB · Görünt.: 147
Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Uzun zaman sonra ilk defa Minecraft hikayesi yazan birisini gördüm. O zaman yiyecek içecekleri hazırlayım :))

Boz_Turk

NoMercyMC
Elmaslar
36
Puanlar
13.270
Yer
İstanbul

Muhammed Efe

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

MackleanTR#9999

Elmaslar
281
Puanlar
0
Minecraft
MackleanTR
güzel bir hikaye olmuş, zevkle okudum. ellerinize sağlık.​

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910

ByMikan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
59
Puanlar
2.110

ByMikan

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
59
Puanlar
2.110

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910

Woozie

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Diggo#8152

Elmaslar
6
Puanlar
0
Yer
Kırşehir
Minecraft
Hephaito
Facebook
Yok
Twitter
Yok
Mükemmel ama keşke Minecraft olduğu belli olsa adı üstü Minecraft hikayeleri yazıyoruz mesela ben bunu Minecraft dışı okusam Minecraft ile en ufak bağı olduğunu düşünmem herşey mükemmel ama Minecraft tarzı değil :)

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı