Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü NoDirectConnect For BungeeCord ! ÇALIŞMIYOR

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

JustBabyPluginer

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
0
NODConnect Pluginini bilirsiniz Botlardan korunmanın en etkili yoludur fakat BungeeCord da pek engellemiyor.

Ayrıca Skripti var Fakat BungeeCord da Skript çalışmıyor diye biliyorum.

NODConnect Plugini çalışıyor fakat doğrudan bağlanan herkesi atmıyor. Lütfen yardım edin.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Eğer Bahsettiğin Eklenti Bu İse Bunun 2 Sürümü Var Bukkit ve Spigot Onun Dışında Başka Sürümü YOK. Yani Bungeecord'a Atıp Öyle Bir Uygulama Yapamazsın...

JustBabyPluginer

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
0
Eğer Bahsettiğin Eklenti Bu İse Bunun 2 Sürümü Var Bukkit ve Spigot Onun Dışında Başka Sürümü YOK. Yani Bungeecord'a Atıp Öyle Bir Uygulama Yapamazsın...
Evet 2 versiyonu var 1 i bot korumalı biri bot korumasız ben ise bot korumalı olanı yani ücretli olanı satın aldım. ama hiçbirşeye yaramıyor.

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Evet 2 versiyonu var 1 i bot korumalı biri bot korumasız ben ise bot korumalı olanı yani ücretli olanı satın aldım. ama hiçbirşeye yaramıyor.
Yalnız 2'si de Bot Korumalı ve Ücretli Bir Tarafı Yok Ayrıca Bu Eklentiyi Bungeecord'a Bağlı Bir Sunucuya Attıysanız. (BungeeCord'a Bağlı ÇakmaLobi Mesela) Yine İşe Yaramayacaktır. Oyuncuyu Sunucuya Yönlendiren BungeeCord Olur. Pek İşlevsel Olmaz. Onun Yerine Authme'yi Lobi'ye Alıp ÇakmaLobiye Yeni Nesil Korumalar Ekleyebilirsin. Captcha Tarzında...

JustBabyPluginer

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
16
Puanlar
0
Yalnız 2'si de Bot Korumalı ve Ücretli Bir Tarafı Yok Ayrıca Bu Eklentiyi Bungeecord'a Bağlı Bir Sunucuya Attıysanız. (BungeeCord'a Bağlı ÇakmaLobi Mesela) Yine İşe Yaramayacaktır. Oyuncuyu Sunucuya Yönlendiren BungeeCord Olur. Pek İşlevsel Olmaz. Onun Yerine Authme'yi Lobi'ye Alıp ÇakmaLobiye Yeni Nesil Korumalar Ekleyebilirsin. Captcha Tarzında...
Captcha Nasıl bir koruma ayrıca satın aldım derken arkadaşım attı ücretsiz olduğunu bilmiyorum. hiç de araştırmadım

SYN_T3SL4

Discord:

Halil#4439

Elmaslar
911
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
SYN_T3SL4
Captcha Nasıl bir koruma ayrıca satın aldım derken arkadaşım attı ücretsiz olduğunu bilmiyorum. hiç de araştırmadım
Captcha'nın Çeşitleri Vardır Kendi Kullandığımdan Bahsedersem. Oyuncuya Bir Harita Veriyor Haritada Bir Sayı Yazıyor. Sayıyı Sohbete Yazarsa ve Doğruysa Sunucuya ATIYOR. Botlar Böyle Bir Şey Yapamayacağı İçin. SOrun Olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı